Як знаки Зодіаку проявляють свій інтерес і закоханість

Як ви проявляєте свою любов або підвищений інтерес до людини? У всіх знаків зодіаку закоханість виглядає по-різному і демонструється об’єкту пристрасті теж по-різному. Перевірте себе або своїх близьких людей, наскільки така поведінка відповідає істині в плані прояву любові та прихильності.

Овен

Овен – перший і найбільш непохитний зі знаків у цьому списку. Він, як правило, поводиться сухо і стримано, часом навіть здається позбавленим почуття гумору, але не хвилюйтеся, йому не все одно. Для флірту Овен використовує сарказм і навіть трохи жартує над вами. Але не приймайте це занадто особисто. У випадку з Овном це дуже хороший сигнал.

Телець

Телець – аналітичний, спостережливий і, можливо, цинічний знак. Він дуже прямолінійний у прояві своїх почуттів, і він не просто заявить, що ви йому подобаєтеся, але ще й аргументує, чому. Телець, як правило, знаходить у своєму обранцеві конкретні риси, які йому подобаються. І не турбуйтеся, якщо цей знак вас не хвалить і не робить компліменти – це йому притаманне.

Близнюки

Близнюки бувають впертими, але водночас безтурботними та веселими. Крім того, вони ніколи не відмовляться від легкого роману чи флірту. Часто Близнюки просто приходять і прямо кажуть, що ви їм дуже подобаєтеся, хоча почуття цього знака дуже непостійні.

Рак

Рак – турботливий і сентиментальний знак. Це типовий представник старої школи романтики. Йому подобається надсилати квіти й подарунки та писати милі любовні записочки. Це та людина, яка пам’ятає ваш день народження, день народження ваших батьків і навіть день народження вашого домашнього улюбленця.

Лев

Лев – дуже сміливий, пристрасний і домінантний знак. Йому притаманне потужне почуття власництва, тому, якщо між вами зароджуються почуття, вам може знадобитися періодично встановлювати й оберігати свої кордони. Усі Леви хочуть бути центром світу свого обранця і повністю його контролювати.

Діва

Діви – досить педантичні люди. Цей знак намагається виглядати як сама досконалість і нікому не демонструвати свої недоліки та примхи. Але з об’єктом своєї пристрасті Діва розслабляється і стає більш живою та емоційною – тож сприймайте таку поведінку, як сигнал про те, що ви Діві дуже до душі.

Терези

Терези спочатку вважають за краще встановити міцні дружні стосунки, а потім уже промацувати ґрунт далі. Вони всіляко допомагатимуть і догоджатимуть своєму обранцеві, прибігатимуть за першим його покликом і завжди намагатимуться бути поруч. Вони хочуть стати невід’ємною частиною його життя за будь-яких життєвих обставин.

Скорпіон

Скорпіон – класичний вогонь у всіх його проявах. Цей знак вміє фліртувати і кокетувати, і навіть у разі платонічних стосунків, їхня прихильність може мати певний сексуальний підтекст. Скорпіон розповідатиме обранцеві, що він думає і відчуває, а також вестиме глибокі філософські бесіди з людьми, які їм шалено цікаві.

Стрілець

Стрільці доброзичливі й ласкаві, і вони, як правило, вважають за краще висловлювати свою прихильність на фізичному рівні. Цей знак сидітиме поруч із вами, намагатиметься обійняти, доторкнутися або навіть швидкоплинно поцілувати. Стрільцю важливо відчувати присутність людини, яка йому дуже подобається.

Козоріг

Козоріг терплячий і часом буває сором’язливим. Наприклад, він не може з легкістю відкриватися людям, а буде висловлювати свої почуття та емоції більш раціональним і логічним шляхом. Він продемонструє свою вдячність за ваші ідеї та поради і стане уважно вас вислуховувати. Прихильність Козорога проявляється дуже тонко і майже непомітно.

Водолій

Водолій є найбільш нестандартним з усіх знаків. Важко передбачити, що він узагалі думає або збирається робити. Що більше ви йому подобаєтеся, то активніше він хоче бути ближче до вас і частіше вас бачити. А ще Водолій нерідко висловлює свою любов у вигляді подарунків і сюрпризів, причому дуже оригінальних.

Риби

Риби, без сумніву, є одним із найчутливіших і найромантичніших знаків, і вони цього не приховують. Риби – це той тип людей, який писатиме вірші про тих, хто їм дорогий, і складатиме сентиментальні фотоколекції. Вони вкладають у виниклі почуття все своє серце і сміливо віддають це обранцеві.

Оригінал