Найсамотніші жінки за знаком Зодіаку

Знайти другу половинку і знайти щастя в коханні та дружбі може кожен, але не у всіх є до цього схильність. Астрологи назвали кілька жінок за знаком Зодіаку, які частіше за інших відчувають самотність.

Телець

Тельці абсолютно не бояться усамітнення, бо прекрасно розуміють, наскільки вони привабливі, красиві та чарівні. Причина їхньої частої самотності полягає в характері, адже витерпіти їх під силу тільки найстійкішому чоловікові. Тельці люблять перевіряти новоспечених супутників на міцність, але далеко не всі витримують такий ритм стосунків.

У цих дам багато залицяльників, які готові вишикуватися в чергу, аби тільки спробувати щастя, тому Тельці прекрасної статі не переймаються тим, що їм ні з ким буде розділити вечір. Проблема тільки в тому, що вони хочуть довгострокових стосунків, але не можуть протистояти своєму характеру.

Лев

“Левиці” часто самотні, тому що чоловікам вони здаються недоступними. На відміну від, наприклад, тих же Тельців, Левам дуже складно змиритися з проблемою самотності. Ці дами по-справжньому розквітають тільки у стосунках, тому що їм потрібно відчувати підтримку коханої людини.

Їхня поведінка лише здається такою відразливою. Насправді Леви просто дуже не люблять квапити події. Іноді вони порушують це правило, але до першої невдачі, після якої на все життя запам’ятовують, що цукерково-букетний період має бути довгим.

Діва

Діви самотні, але з абсолютно зрозумілої для них причини. Ці дами самі вибирають собі чоловіків. Вони не чекають якихось “підкатів” з боку колег, знайомих, випадкових перехожих. Представниці цього знака Зодіаку воліють самостійно приймати рішення, але довго не можуть знайти ідеального кандидата. Заволодіти серцем жінки цього знака неймовірно складно, якщо ви їй не подобаєтеся. Астрологи зазначають, що це дає змогу знизити ймовірність розчарувань у стосунках до нуля.

Козоріг

Ще одні представниці Земної стихії в нашому списку. Козорогам часто доводиться жити на самоті, тому що ці дами дуже потайливі. Вони не розкривають свою душу будь-кому. Така їхня сутність і такий характер, тож із ними чоловікові теж потрібно мати величезне терпіння.

Далеко не всім представникам сильної статі вдається закохатися настільки сильно, щоб терпіти ці ігри, але такі дійсно знаходяться. Як бонус вони отримують щиру і дуже сильну любов з боку прекрасних і винятково вірних Козорогів.

Оригінал