Гороскоп на 14 січня

Овен ♈

Чи можете Ви побачити щось у певних обставинах, чого не можуть бачити інші? Схоже, що так. Але якщо Ви відчуваєте, що тримати цю інформацію при собі може бути мудрим рішенням, ймовірно, Ви маєте рацію. Сьогодні Ви можете мати справу зі сценарієм, у якому чиїсь слова та дії не збігаються. Але те, що робить ця людина, насправді більш зрозуміло для Вас, ніж вона думає. Утім, поки що Вам краще просто бути спостерігачем.

Телець ♉

Сьогодні для Вас було б корисно не робити поспішних висновків. Перш ніж вирішити, чи є сенс продовжувати щось, що, як Вам здається, є марною тратою часу, Вам варто зазирнути глибше в суть того, що відбувається. І Ви повинні пам’ятати про те, що якщо це надихнуло Вас раніше, значить воно точно має право на життя. Тож прагніть до своєї мети за будь-яку ціну.

Близнюки ♊

Як говориться в старій приказці, для танго потрібні двоє. Постарайтеся пам’ятати про це, якщо почуваєтеся зобов’язаними і змушені взяти на себе відповідальність за те, чим слід поділитися з кимось іще. Маніпуляції відіграють певну роль у тій грі, в якій Вам належить узяти участь, але Ви не повинні виходити за межі розумного у своєму прагненні досягти мети. У будь-якому разі Всесвіт на Вашому боці.

Рак ♋

У житті Ви напевно дуже часто чули слова: “будьте вищими за це”. Можливо, це стосувалося якоїсь ситуації або певних труднощів. Хай там як, але слово “вище” для будь-якої людини означає бути над тим, що її лякає, або відчувати свою перевагу, хай би що трапилося. Саме тому Вам не варто впадати у відчай, коли Ви зіткнетеся з чимось, що здається Вам нездоланною перешкодою. Просто будьте вище цього.

Лев ♌

Кішки, безумовно, ті ще гедоністи, але за потреби вони миттєво мобілізуються і починають рухатися швидше за змію, якщо їм загрожує небезпека або вони ловлять свою здобич. Сьогодні Ви, можливо, будете схожі на цю саму горезвісну кішку, особливо в очах оточуючих, які ніяк не можуть зрозуміти, чому Ви зволікаєте. Але те, що думають інші люди, не має зовсім ніякого значення, адже насправді Ви просто чекаєте слушного моменту, щоб завдати блискавичного удару.

Діва ♍

Краще шкодувати про те, що Ви зробили, ніж про те, чого не зробили. Напевно Ви не раз і не два чули або навіть говорили собі цю фразу. Але, загалом, нічого фатального чи неправильного в такому підході немає, адже характерною рисою людини є здатність робити помилки. Але вони насправді дають цінні уроки і дають дорогоцінний досвід, без якого процес навчання і прогрес у розвитку були б неможливими. Але сьогодні помилки – це не про Вас, адже Ваш недавній крок напевно виявиться Вашим успіхом, а не розчаруванням.

Терези ♎

Легко сказати комусь “не бери в голову”, але людині насправді досить складно застосувати цю, здавалося б, розумну, але водночас абсолютно марну пораду на практиці. Ба більше, такі слова часто не викликають нічого, крім роздратування. Однак сьогодні хтось, хто, ймовірно, збоку бачить трохи більше, ніж Ви – зсередини, може порадити Вам не звертати уваги на дрібниці. Запитайте його про деталі, які йому видно.

Скорпіон ♏

Скільки людей, які брали участь у будівництві Риму, хотіли, щоб його побудували за один день? Зрештою, Рим будувався 1229 років, і багато хто скаже, що очікування того варте. Ваше життя якоюсь мірою схоже на Рим, і зараз Ви створюєте основу або фундамент для чогось дуже важливого. За одну ніч Вам цього не зробити, тож наберіться терпіння і не опускайте рук.

Стрілець ♐

Можливо, Ви зі своєї ж вини опинилися в певних обставинах, які, м’яко кажучи, не можна назвати комфортними. Але, як то кажуть, порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Тобто саме Вам доведеться шукати вихід із ситуації, але нічого страшного в цьому немає. Завдяки Вашим навичкам рішення прийде дуже швидко, а Ваша комунікабельність дасть змогу навести потрібні мости в максимально короткі терміни.

Козоріг ♑

Терпіння і наполегливість. Ці два слова були, напевно, найбільш ненависними для золотошукачів Клондайку в 1800-х роках. Річ у тім, що вони копали суб’єктивну вічність у надії знайти золото, але нічого так і не знайшли. У результаті вони продали свої копальні за безцінь, а покупець буквально після кількох ударів киркою знайшов величезну золоту жилу. Сьогодні Вам не варто уподібнюватися тим нещасним, у яких не вистачило терпіння. Якщо Ваші запаси виснажилися, негайно знайдіть спосіб їх поповнити.

Водолій ♒

Незважаючи на технічний прогрес, багатьом людям досі здається чи не дивом те, що сучасний автомобіль можна продіагностувати і навіть полагодити. Усе завдяки тому, що машина напхана різною електронікою, якої там більше, ніж у космічному шатлі. Безсумнівно, це плюс, але й мінус водночас, оскільки що більше в чомусь елементів, то вища ймовірність виходу з ладу якогось із них. Сьогодні щось, що Ви вважаєте корисним, може стати тим самим елементом, який відмовився працювати далі.

Риби ♓

Склянка наполовину порожня чи наполовину повна? Жартома це називають тестом, який допомагає визначити, хто ж Ви: песиміст чи оптиміст. Утім, сьогодні Ви точно належатимете до другої категорії, адже правити балом цього дня буде Юпітер, повний безтурботності, удачі й успіху. У Вас же з’явиться вражаюча здатність бачити позитивне в ситуаціях і людях. І вона дуже скоро стане вам у пригоді.