Як зраджують різні знаки Зодіаку

Астрологи вирішили дізнатися про те, як зраджують різні знаки Зодіаку. Виявилося, що зраджують усі, але з різних причин. З яких саме – читайте в нашій статті. Зраджують багато хто – емоційно або фізично. Одні – на зло, інші – через цікавість, а хтось так тікає від проблем. Причини різні – результат один.

Овен

Овен спочатку зраджує в думках, а вже після – в ліжку. Він довго порівнює свого партнера з новим захопленням, і якщо порівняння виграє потенційний коханець (коханка), то зрада неминуча. Здебільшого Овном рухає цікавість, бажання пізнати нові грані та незвичайні емоції. Невтомна жага пригод підштовхує його піддатися спокусі.

Телець

Телець йде “наліво” вкрай рідко, оскільки вважає цю справу брудною і непристойною. За великим рахунком він воліє бути вірним і не втрачати те, що нажив із законним партнером. Ну і моральні цінності, якими так дорожить цей знак, міцно тримають його в сім’ї. Єдиний випадок, за якого Телець може зважитися на зраду, – духовний розрив із партнером.

Близнюки

Близнюки зраджують дуже часто. Представники цього сузір’я ставляться до зради як до приємного проведення часу в компанії хорошої людини. Близнюки майстерно знаходять час на нові знайомства, примудряються зрадити на вечірці або в сусідній кімнаті, поки партнер спить. Ну а якщо спіймати Близнюка на “гарячому”, то він обов’язково обставить усе на свою користь.

Рак

Щоб довести Рака до зради, потрібно постаратися: представники цього знака партнеру не зраджують. Це справа принципу. Зрада для Рака – підрив основ, руйнування сімейних цінностей. Але буває й так, що, вже перебуваючи у стосунках, Рак закохується. Розлучатися, особливо якщо побут налагоджений і є діти, він не буде, тому вихід один – жити подвійним життям. З чим Рак відмінно справляється, віртуозно обманюючи партнера, який повністю впевнений у вірності.

Лев

Лев вважається одним із найвірніших знаків. І не тому, що він такий ідеальний і моральний, а тому, що драма, до якої може призвести адюльтер, стає великим стримуючим фактором. Лев не бачить сенсу в зрадах, якщо поруч є той, хто цілком його влаштовує. А якщо не влаштовує, то Лев рве всі зв’язки з партнером, який набрид, і вирушає на пошуки яскравих романів і людини, яка зможе його підкорити.

Діва

Раціональна Діва в глибині душі “та ще штучка”. Любить брудні ігри та пікантні ситуації. При цьому спіймати Діву на зраді неможливо: цей знак має розвинену інтуїцію, високий інтелект і планує свої вчинки на двадцять ходів уперед. Діва огортає зв’язки на стороні такою таємницею, що навіть найближчі люди ніколи не дізнаються, що вона здатна зраджувати.

Терези

Терези – найсильніші маніпулятори серед знаків Зодіаку. М’які та врівноважені, вони здатні роками приховувати інтриги на стороні. Але Терези практично не заводять випадкових зв’язків. Власні сумніви і повагу до офіційного партнера тримають у вузді. Щоправда, це не заважає Терезам розглядати таку можливість і мріяти про те, як це було б.

Скорпіон

Скорпіон занадто цінує серйозні стосунки і свій вибір, тому на зраду наважується рідко, а в разі адюльтеру тривалий час мучиться докорами сумління і почуттям провини. Але не варто забувати, що Скорпіон – істота непередбачувана. Він може зберігати вірність тому, хто витирає об нього ноги, і регулярно зраджувати партнеру, який нескінченно його любить.

Стрілець

Стрілець ставиться до зради як до кумедної гри і, не замислюючись про наслідки і почуття партнера, фліртує з усіма, з ким це можливо. Стрілець і відданість – речі несумісні. Він любить усе, що дає йому можливість виплеснути негатив, розважитися й отримати задоволення. Але на постійні “ліві” зв’язки Стрілець не піде: йому вистачає претензій і докорів у стосунках.

Козоріг

Зради Козорога мають фізичний, а не емоційний характер. Щоправда, на такий крок він наважується рідко: йому ніколи, та й моральні переконання тримають у лещатах. Козоріг може опинитися в чужому ліжку, але, зрозуміло, переслідуючи високу мету. Після чого з чесним обличчям і чистою совістю замете всі докази і повернеться до партнера.

Водолій

Водолій нездатний на справжню зраду, оскільки живе почуттями і переймається людиною лише після того, як закохається. Якщо його остаточно перестав влаштовувати партнер, він просто розриває всі зв’язки і надовго розчиняється в любовних пригодах. Натомість Водолій постійно фантазує на інтимну тему і періодично уявляє на місці коханої людини когось іншого.

Риби

Риби йдуть “наліво” тоді, коли зустрічають нове кохання. Без любові на зраду не підуть, бо це низько. Причому зрада у цього знака починається в голові: з душевних розмов, легкого флірту, взаємних компліментів. Усе це для Риб важливіше, ніж фізичний зв’язок. Ну а якщо справа все-таки доходить до ліжка, Риби ретельно приховують свою зраду, а коли партнер дізнається про це, обов’язково перекладають відповідальність за те, що трапилося, на нього.

Оригінал