Джерело вашої сили, згідно з вашим знаком Зодіаку

У кожного з нас різний характер, різна енергія, різна структура спогадів. Тому кожен із нас має різні несвідомі переваги та недоліки. Попри те, що ми всі можемо трохи відрізнятися, наш знак Зодіаку може багато чого розповісти про джерело нашої сили. У всіх нас є здібності, які ми вже освоїли несвідомо.

Овен

Овен любить діяти. Ви сильні, коли ви позитивні, веселі, активні, прогресивні і впевнені у собі. Ви почуваєтеся менш сильним, коли відчуваєте нездатність висловити свою творчість, читати емоції, ви трохи наполегливі в діях і забуваєте відпочити, і тим самим стаєте емоційно вразливими.

Телець

Телець процвітаючий і стабільний. Ви сильні, коли почуваєтеся впевнено, пристрасно, використовуєте свої таланти для розмаїття, відчуваєте силу свого розуму, тіла і духу, почуваєтеся скрізь, як удома, і радієте життю.

Ви відчуваєте себе менш сильним, коли ви чините опір змінам, одержимі своїм майном, не приймаєте кожну можливість, надмірно слабшаєте, стаєте ледачими і занадто зосереджені на своїх власних цілях.

Близнюки

Близнюки процвітають. Ви сильні, коли почуваєтеся розумово гнучким, жартуєте, щоб пожвавити речі, повністю займаєтеся життям, вчитеся чогось, відвідуєте ваші пристрасті, задовольняєте свою цікавість, заглиблюєтесь у ваші численні боки, приділяєте час відпочинку і перебуваєте поруч із цікавими людьми.

Ви почуваєтеся менш сильним, коли ви глибоко поранені, дотримуєтеся рутини, негативно ставитеся до того, від чого вам стає нудно, навіть коли ваша ідея ще не приносить плоду, дієте саркастично, не маючи достатньо часу для себе та не знаходячи тишу, щоб розслабитися.

Рак

Рак – емоційна сила. Ви сильні, коли ви захищаєте слабких, бачите реальність через емоції, використовуючи свою уяву, почуваєтесь комфортно в знайомому місці, створюєте домашню атмосферу, незалежно від того, де ви перебуваєте, зберігаєте спогади, враження та інтимні розповіді й ізолюєте себе, щоб не постраждати.

Ви почуваєтеся менш могутніми, коли завжди захищаєте себе, отримуючи поранення, вибагливі до того, кого любити і не бачите нічого, крім ваших проблем.

Лев

Лев – енергійна творчість. Ви сильні, коли висловлюєте свою буйну особистість, проявляючи гідність і респектабельність, маєте велике та щедре серце, проявляєте лояльність до друзів, заохочуєте та ведете інших, з упевненістю робите цікаві речі, щоб проявити подяку за життя, вивчаєте драму життя, особливо в галузі мистецтва, музики, театру тощо.

Ви почуваєтеся менш сильним, коли ви неусвідомлено показуєте хвалькуватість, жагу до уваги, вимагаючи особливого ставлення, не піклуєтеся про інших, ображаєтеся і не приймаєте життя таким, яким воно є насправді.

Діва

Діва – відданість, здоровий спосіб життя і самовдосконалення. Ви сильні, коли ви продуктивні в досягненні своїх цілей, знаходите зцілення і трансформацію у своєму тілі, допомагаєте іншим, які збагачують вас натомість, аналізуєте, як усе працює, пропонуєте вашу точку зору і ділитеся своїми дарами, що зцілюють.

Ви є менш сильним, коли пливете за течією, не беручи до уваги ваші досягнення, почуваєтеся незадоволеними тим, де перебуваєте, критикуєте, турбуєтеся про те, що все може піти не так, і надто зосереджуєтесь на ваших тілесних болях.

Терези

Терези уособлюють красу, мистецтво і романтику. Ви сильні, коли відчуваєте, що ви створюєте гармонійний вплив, чудово справляєтеся з використанням енергії інших, створюєте рівність, зростання у стосунках, створюєте красу, демонструєте свій стиль, граціозність та елегантність, боретеся за справедливість, відновлюєте рівновагу та виступаєте як миротворець.

Ви почуваєтеся менш могутніми, коли відчуваєте, що інші хочуть, щоб ви були тією людиною, якою ви не хочете бути, боїтеся діяти, намагаючись уникнути конфронтації, навіть коли це потрібно, уникаєте темряви та боїтеся невтілення ваших блискучих ідей.

Скорпіон

Скорпіон символізує сексуальність, досягнення і тіні. Ви сильні, коли ви досліджуєте психіку і всі її тіні, берете участь у гідних справах, усвідомлюєте свої зцілювальні й перетворювальні сили, терплячі в очікуванні, і проходите зайвий кілометр, відчуваєте темряву іншого для душевного зцілення.

Ви відчуваєте себе менш сильним, коли відчуваєте емоційний тягар життя, застрягаєте в кінцівці справ і відчуваєте труднощі з переходом після руйнувань, не висловлюєте думку через страх втратити контроль і бути маніпулятивним або психічно нав’язливим.

Стрілець

Стрілець жадає знань. Ви почуваєтеся найсильнішим, коли вивчаєте речі, які приносять вам задоволення, плануєте речі, які приходять і виходять із життя ваших друзів, ділитеся своїм позитивізмом, радісні та доброзичливі, перевіряєте, що ви можете й чого не можете робити, експериментуючи з вашою творчістю, створенням ідей і ділитеся вашою життєвою філософією.

Ви менш сильні, коли почуваєтеся замкненими в роботі, яка не приносить жодної користі і не толерантні до інших.

Козоріг

Козоріг – традиція, наполегливість і похмурі часи життя. Ви сильні, коли винагороджуєтеся за справи, встановлюєте свою владу, поважаєте інших, опановуєте своїми навичками, проявляєте терпіння у своєму прогресі та проявляєте співчуття, незважаючи на свою меланхолію.

Ви є менш могутніми, коли ви приділяєте надто багато часу роботі без відпочинку, нездатності під’єднатися до чудес або таємниць життя, приділяєте багато уваги своєму статусу, робите будь-що тільки для того, щоб отримати те, що ви хочете, та є суворими із самими собою, коли щось не відповідає вашим власним стандартам.

Водолій

Водолій володіє гуманними цінностями. Вони сильні, коли постійно експериментують і йдуть за їхнім шляхом, наважуючись думати про великі речі, бачити загальну картину, відкриваючи для себе дороги, які можуть перенести на наступний рівень, будучи дуже доброзичливими.

Вони почуваються менш сильним, коли застряють у думках, демонструючи непокору і не створюючи стабільності в житті.

Риби

Риби символізують інтенсивну чутливість і уяву. Риби сильні, коли позбуваються старих ран. Вони перетворюються на щось нове, користуються своєю уявою, налаштовуються на світ мрій та інших духовних сфер, ґрунтуючись на своїй духовності.

Вони почуваються менш сильними, коли поглинають надто багато енергії навколо, коли їм бракує часу для опрацювання емоцій і відчуття переповнення, надто зосереджуються на тому, щоб врятувати інших, забуваючи себе в цьому процесі, надто захоплюються ним, втрачаючи свій моральний центр.

Оригінал