Знаки Зодіаку які мають “гострий язик”

Їхній стиль мови та звички часто порівнюють із гострим перцем, який не пом’якшить жоден молочний продукт. Таких людей називають агресивними, імпульсивними та нестриманими, але представники знака не соромляться такого прояву власного “я”.

Такі люди балакучі й нестримані, але перекроювати особистість на догоду суспільству не стануть. Їхній язик гострий, і тому тримає оточуючих у відчутній напрузі, не даючи розслабитися. Більшість психологів радять бути обережнішими з такими людьми, не прив’язуватися до них і не ображатися на їхні слова.

Овен

Овни сильно схильні до впливу войовничої планети Марс, і тому емоційні, запальні і не вміють цього контролювати. Представники знака не ставлять собі за мету образити або зачепити за живе, але при цьому в них це виходить і без попередньої підготовки. Грубі слова самі прориваються крізь губи Овнів проти їхньої волі, не проходячи через мозок, тому можуть дуже сильно образити.

Овни вміють оцінювати власні слова збоку, тому, грубо висловившись, починають шкодувати про те, що сталося. Гордість – головна риса їхнього характеру, тому їм досить складно просити вибачення. Але навіть переступивши через гордість і вибачившись, вони можуть продовжувати зривати свою злість на оточуючих людях.

Близнюки

Близнюки мають у своєму арсеналі красномовство, їх легко образити вишуканими і витонченими словами. Здебільшого вони спокійні та врівноважені, але лише до того моменту, поки не зачеплено їхнє самолюбство. Коли вони вважатимуть, що їхньої честі завдано шкоди, язик починає самостійно вимовляти образи і нецензурну лайку.

Їхнє вміння скандалити і захищати свою особистість не зрівняється з жодним іншим знаком зодіаку. Однак цією навичкою вони користуються досить рідко. Частіше вони використовують лицемірство, яке присутнє в їхньому характері з перших років життя. Якщо розкусити їхню натуру, то виявиться, що вони дуже лукаві й стервозні люди, які ненавидять більше половини свого оточення.

Скорпіон

Можна сказати, що Скорпіони є носіями найсильнішої отрути в моральному плані. Вони вміють жалити словами в саме серце, абсолютно не шкодуючи противника. Вони практично не здатні відчути чужий біль, тому не вміють співчувати.

Скорпіони дуже мстиві, тому не залишать людину, яка образила їх, поки не відплатять тією ж монетою. Найчастіше Скорпіони ігнорують слабких суперників і для змагань у будь-яких сферах життя вибирають найсильніших людей.

Козоріг

За натурою Козороги дуже потайливі, тому дуже рідко показують свої емоції. Вони терплячі, і довести їх до точки кипіння складно. Але якщо ж людині це вдається, то на неї обрушується весь гнів Козорога.

Не варто думати, що Козоріг буде лити довгий потік слів, їм зазвичай вистачає кілька слів, щоб увігнати людину в фарбу і поганий настрій. Вони ніколи в житті не погодяться на компроміси і конфліктуватимуть до кінця.

Водолій

Водолії завжди були потайними людьми, тому рідко розповідають про себе та власні плани. Але, незважаючи на скритність, вони мають достатньо потенціалу для відстоювання власних інтересів. У Водоліїв вдосталь сил і хитрості для створення інтриг і красномовного захисту себе.

Представники цього знаку в будь-якій ситуації не дадуть себе чи близьких образити. Водолії в кожній життєвій ситуації мають тверду й обґрунтовану точку зору, вони серйозні й уперті, тому переконати їх у чому-небудь неможливо. З ними небезпечно сваритися, адже вони або задавлять наявним авторитетом, або переманять на свій бік.

Оригінал