5 найбільш балакучих знаків Зодіаку

Деякі знаки зодіаку занадто багато говорять, причому з приводу і без приводу. Найчастіше, це типові екстраверти і любителі компаній і тусовок. Вони терпіти не можуть тиші і вважають за краще базікати без угаву. Отже, хто ж отримає звання “найбільш балакучий”?

Овен

Овну завжди є що сказати, і він не збирається стримуватися і мовчати. Він сміливий, чесний і прямолінійний (і в нього абсолютно немає фільтрів у плані балаканини), а це означає, що Овен точно висловить, що в нього на думці. Овен любить довго розмовляти зі своїми друзями, але він також обожнює сперечатися і наполягати на правильності своєї думки. Якщо ви не згодні з ним, очікуйте довгих і напружених дискусій, у яких Овен ніколи вам не поступиться.

Близнюки

Якщо Близнюки мовчать, значить вони померли. Це дійсно найбільш балакучий знак зодіаку. Іншими словами, Близнюки живуть, щоб говорити, говорити і говорити. Розмови – це їхній природний стан, і часом заткнути фонтан красномовства Близнюків практично неможливо. Вони розумні та інтелектуальні, а це означає, що Близнюки можуть підтримувати бесіди на будь-які теми, причому з величезним задоволенням.

Лев

Лев може керувати людьми, компанією, аудиторією, спільнотою тільки своїм голосом, тому він вважається одним із найкращих ораторів. Однак нерідко він зловживає говорінням, але тим не менш вимагає, щоб люди уважно слухали його промови, навіть якщо вони затягуються надовго. Леву дуже хочеться навіяти іншим якомога більше своїх ідей, а також змусити їх схилитися на його бік. У плані балакучості Лева практично нереально змусити замовкнути.

Терези

Терези – це типовий соціальний метелик, якому подобається пурхати між людьми і постійно підтримувати бесіду. Вони почуваються у своїй тарілці під час вечірок і у великих компаніях, де є привід для маси спілкування. А ще Терези обожнюють ненав’язливо фліртувати, тож вони використовують свою комунікабельність (і балакучість), щоб зачарувати кожного співрозмовника.

Стрілець

Ентузіазм і енергія Стрільця, а також його любов до хорошої компанії і веселого проведення часу роблять його одним із найкращих співрозмовників. Торкніться улюбленої теми людини цього знака, і вона буде годинами про це говорити.

Йому також подобається дізнаватися й отримувати нову інформацію, а це означає, що Стрілець теж радий і задоволений вислухати вашу точку зору. Звичайно, він перебиває, опонує і знову з нетерпінням хоче багато говорити, тому від красномовства Стрільця ви можете дуже швидко втомитися.

Оригінал