Які знаки Зодіаку не можуть забути своїх колишніх

Для цих п’яти знаків Зодіаку пережити розрив набагато складніше, ніж для інших сузір’їв. Коли представники цих знаків все ж починають рухатися далі, в їхньому житті все одно продовжує існувати невидима загроза, пов’язана з їхнім колишнім хлопцем або дівчиною.

Рак

“Відпусти і забудь” безумовно не є улюбленою фразою Раків, коли справа заходить про стосунки. Раки схильні чіплятися за колишніх як суперклей. На жаль, Рак прив’язує свою самооцінку до стосунків, а розрив романтичних стосунків часто сприймає як особисту невдачу.

Телець

Якщо Телець бере на себе зобов’язання або формує думку, то вона непохитна. Ця людина сприймає розрив стосунків занадто особисто і ніколи не визнає власні провини. Телець довго тримає образу на колишнього партнера, а це головна причина, чому він не може перестати про нього думати.

Скорпіон

Коли стосунки псуються, то, на думку Скорпіона, вина завжди лежить на партнері. А ще відкинутий Скорпіон дуже мстивий. Такі люди нездатні забути про колишніх партнерів, бо вважають їх особистими ворогами.

Скорпіони готові будь-якої хвилини завдати удару у відповідь за рани, завдані їхньому серцю. Вони стежать за своїми колишніми в мережі, намагаючись знайти розраду в будь-яких невдалих ситуаціях або моментах, з якими зіткнулися їхній колишній хлопець або дівчина.

Риби

Невдалі стосунки ввергають Риб у депресію. Вони вірять, що за допомогою своєї любові і відданості можуть вирішити будь-яку проблему. Якщо знадобиться, вони готові пожертвувати собою, щоб усе виправити. Народжені під цим знаком ніколи не забувають колишніх, сподіваючись на ще один шанс зробити все правильно.

Діва

Діви старанно працюють над створенням видимості байдужості до колишнього партнера. Але насправді їм далеко не все одно. Розрив стосунків є образою їхнього перфекціонізму. Дівам складно прийняти той факт, що вони могли десь припуститися помилки.

Оригінал