Як поводяться знаки Зодіаку, коли їхні почуття згасають

Як зрозуміти, що кохання минуло…

Овен

Якщо Овен хоче робити звичні для вас двох речі поодинці, то ваші стосунки приречені. Він сповнений енергії і завжди чимось зайнятий, але раніше йому хотілося робити все разом. Якщо Овен почав вибирати своїх друзів, а не вас, або намагається зробити так, щоб ви не могли скласти йому компанію, значить, його серце вам більше не належить.

Телець

Про те, що Телець вас розлюбив, свідчить його закритість. На те, щоб повністю відкритися перед вами, у нього пішло багато часу. Якщо ж ці двері знову починають зачинятися, значить, кохання більше немає.

Близнюки

Про байдужість Близнюків говорить їхня нудьга. Це один із найдопитливіших знаків Зодіаку. Найбільше в коханні їм подобається процес його зародження, але щойно вони закохалися, Близнюкам починає здаватися, що нічого нового вони від вас отримати більше не зможуть. Коли стосунки перестають бути схожими на захопливу пригоду і скочуються в рутину, народжені під цим знаком йдуть.

Рак

Про швидкий кінець можна зрозуміти з того, що його сім’я почала вас уникати. Раки розповідають рідним усе і завжди розраховують на їхню підтримку і схвалення. Їхня сім’я ще до вас знає про те, що ваші стосунки добігли кінця, а тому намагаються непомітно віддалитися від вас.

Лев

У випадку з Левами насторожити вас повинні їхні пошуки інших джерел захоплення. Левам подобається бути в центрі уваги, і ви, як правило, є головним її джерелом. Якщо ж ваш партнер шукає цю увагу деінде, то він вас більше не любить. Леви охолоджуються до своєї другої половинки, якщо відчувають себе недооціненими.

Діва

Про швидке розставання з Дівами говорить їхня постійна критика на вашу адресу. Діви, як правило, дуже суворі щодо себе, але якщо любові більше немає, ця суворість спрямовується на вас. Терези намагатимуться змусити вас відчути себе недостатньо хорошими, хоча насправді це не так і вони просто хочуть зберегти іскру, яка давно згасла.

Терези

Любов Терезів починає вмирати, коли їм хочеться більше свободи і часу на себе. Як правило, ці люди прагнуть постійно бути поруч зі своїм партнером. Їм не подобається самотність. Якщо ж вони починають вимагати незалежності, значить, їхні почуття до вас згасають.

Скорпіон

У Скорпіоні вас мають насторожити його надмірна чесність і відкритість. Він розповідатиме вам абсолютно все, і очікує такої ж відкритості у відповідь. Скорпіони не звикли приховувати свої почуття або прикидатися, що вони, як і раніше, люблять свого партнера, якщо насправді це не так. Така людина скаже прямо, якщо розлюбила вас.

Стрілець

Стрілець просто перестане з вами спілкуватися. Йому потрібен веселий і безтурботний партнер, але тільки-но ситуація набуде серйозного характеру або він відчує на собі тиск, ця людина одразу ж закриється в собі. Стрілець почне відсторонюватися, дедалі більше втрачаючи з вами зв’язок.

Козоріг

Про те, що Козоріг вас більше не любить, свідчить його раптова зосередженість не на стосунках, а на якійсь іншій сфері його життя, чи то робота, чи то захоплення, чи то хобі. Він працюватиме над ними днями і ночами, використовуючи це як пояснення своєї раптової відстороненості.

Водолій

Про те, що Водолій вас більше не любить, свідчить поступове “вирізання” вас із його життя. Водолії – створіння неемоційні, тому не чекайте від них делікатності в цьому питанні. Ви зрозумієте, що все скінчено, якщо ваш партнер перестане шукати можливості провести з вами час і поділитися з вами новинами. Водолій не стане обговорювати проблеми, вважаючи за краще в якийсь момент різко розірвати стосунки.

Риби

Охоловши до свого партнера, Риби просто перестають працювати над стосунками. У поведінці представників цього знака зникають милі знаки уваги, чи то залишена на дзеркалі любовна записка, чи то доставка квітів до вас на роботу, чи то випадкові зізнання в коханні.

Оригінал