Гороскоп на 18 грудня

Овен ♈

Коли Всесвіт нагадує Вам, що справа або обов’язок повинні переважати над задоволенням, Ви зазвичай мудро приймаєте це умовляння. Однак сьогодні необхідність займатися якимись справами може бути дуже виснажливою, особливо якщо у Ваших планах було гарне проведення часу з якоюсь вельми цікавою людиною. Утім, Ви в будь-якому разі маєте взяти себе в руки й зайнятися нагальними справами, а вже потім занурюватися в безодню задоволень. До того ж, список Ваших обов’язків буде не таким вже й довгим.

Телець ♉

Сьогодні Ви можете з тугою дивитися у вікно, знаючи, що Вам доведеться досліджувати цілий новий світ, а це точно не буде легка подорож, яка принесе Вам винятково задоволення. Втім, на цьому шляху Вам не варто зосереджуватися лише на поганому. Постарайтеся мислити позитивно і шукати переваги в усьому, що трапиться Вам на шляху, навіть якщо йдеться про те, що на перший погляд може видатися суцільною зневірою.

Близнюки ♊

Звідки це взялося? Таке запитання Ви можете поставити собі або комусь, якщо безтурботна атмосфера цього дня раптом перетвориться на щось вкрай напружене або навіть неприємне. Темна хмара може швидко затулити сонячне світло, і, ймовірно, винуватцем цієї сумної події будете не Ви. Можливо, хтось із Вашого оточення буде сьогодні доволі лукавим, а це означає, що Вам потрібно бути насторожі.

Рак ♋

Якщо Ви раптом почуєте дзвінок у двері або у Вас завібрує мобільник, Ви можете подумати про те, чи варто відповідати або відчиняти двері. Можливо, у Вас на сьогодні були амбітні плани відпочити вдома на самоті й у тиші. Незважаючи на це, хтось, ймовірно, намірився нанести Вам візит. Хоч би як неприємно це було, не ігноруйте цю людину. Багато Вашого часу вона не витратить, але в підсумку Ви будете раді, що прийняли її.

Лев ♌

Ви не можете з цим упоратися? Так Ви могли б сказати комусь, якби Ваш чіткий і ледь не ідеальний план розсипався прахом через чиюсь помилку. Утім, не у Вашому стилі віддавати все в руки долі чи комусь, хто може все зіпсувати. Ви завжди чітко знаєте, що лежить у Вашій зоні відповідальності і при цьому не забуваєте поглядати на чужу. Саме такий підхід допоможе Вам вчасно виявити помилку і вирішити проблему ще до того, як вона виникне.

Діва ♍

Якщо Ви прокинетеся від чудесного сну і почуєте, як хтось вимовляє Ваше ім’я і запитує, чи все з Вами гаразд, це може бути ознакою з’єднання Місяця і Меркурія. Саме ці світила нагадають вам про те, що список справ на сьогодні може бути вельми цікавим. Можливо, йдеться не про Вашу роботу, але навіть якщо Вам доведеться трохи попрацювати, постарайтеся робити перерви довшими і займатися чимось веселим і надихаючим. Так Ви встигнете все і навіть більше.

Терези ♎

Не покладайтеся на, здавалося б, висічений у камені порядок денний. Ви можете бути впевнені, що чітко і ясно бачите дорогу перед собою, якщо йдеться про Вашу професійну діяльність, але в якийсь момент Місяць разом із пустотливим Меркурієм може зробити так, що у Вас виникнуть нагальні справи, що стосуються Вашого будинку і сім’ї. На щастя, ця проблема буде недовгою, якщо Ви зможете посміхнутися і, ненадовго забувши про свої плани, взятися за неї.

Скорпіон ♏

Подорож у глибинах розуму та мріях може буквально омолодити Вас. Але коли хтось почне вимагати, щоб Ви негайно повернулися в реальний світ, це буде схоже на холодний душ. Так, незважаючи на те, що сьогодні неділя, у когось є на Вас плани. Звісно, ніхто не може змусити Вас взяти в них участь, але будьте готові до того, що таке наполегливе прохання надійде, а що з ним робити далі – вирішувати Вам.

Стрілець ♐

Веселощі в компанії друзів можуть мати першорядне значення для Ваших планів. Але Вам, можливо, доведеться скоротити проведення часу з приятелями, якщо Ваша вроджена серйозність змусить Вас реально оцінити, чи можете Ви собі це дозволити. Зокрема, мова може йти про банальну нестачу часу, коли Вам доведеться вибирати, зайнятися справою або ж відпочити. Тож оцінюйте і постарайтеся не помилитися у своєму виборі.

Козоріг ♑

Ваше уявлення про амбітність, ймовірно, є вкрай ідеалізованим, а це значить, що всякі Цукерберги і Маски цього світу робили більше перерв на шляху до успіху, ніж Ви. Саме тому Вам варто зняти ногу з педалі газу, якщо Ви в якийсь момент відчуєте, що Всесвіт вимагає, щоб Ви пригальмували. Вам належить дозвілля і час для задоволень, адже Ви на це заслужили.

Водолій ♒

У разі екстреної ситуації в літаку Вам слід спочатку надіти кисневу маску на себе, а вже потім допомагати іншим впоратися з цією справою. Точно так само і в повсякденному житті. Перш ніж Ви зможете зосередитися на чиїхось потребах, Вам доведеться приділити більше уваги своїм власним. Не розглядайте це як егоїзм і не дозволяйте нікому так чинити. Щоб допомогти комусь, Ви маєте бути кращою версією себе.

Риби ♓

У серіалі “Друзі” є сцена, де Росс і Рейчел проводять ніч у музеї і в підсумку прокидаються в обіймах одне одного на виставці “Доісторична людина”. Вони виявляють, що за ними через оглядове вікно спостерігають група школярів і черниця. Це гарний приклад того, як можуть розвиватися події після сьогоднішнього з’єднання Місяця і Меркурія. Якщо ви думаєте, що особисті плани пройдуть без сучка і задирки, вам варто відкинути цю впевненість.