Знаки Зодіаку: що вам найбільше потрібно саме в цей момент

Зупиніться, переведіть дух і зробіть паузу. Як ви думаєте, що вам найбільше необхідно зараз? Чого вимагає ваша душа і тіло? Де витають ваші думки? Про що ви мрієте? Зірки можуть дати вам невелику підказку, а далі вже вирішувати вам.

Овен

Саме в цей момент вам терміново потрібен відпочинок. Ви постійно кудись летите і ніколи не зупиняєтеся. Після всього, що ви зробили, і чого домоглися останнім часом, ви заслуговуєте на невеликий перепочинок і розслаблення.

Телець

Вам терміново потрібно “закрити” якийсь етап, що завершився. Хтось (або щось) із вашого минулого важким тягарем висить у вас у пам’яті, і це зводить вас із розуму і не дає нормально спати. Вам необхідно позбутися минулих спогадів, щоб рухатися далі.

Близнюки

Просто зараз вам не вистачає гострого відчуття щастя. Вам потрібно трохи більше щиро посміхатися і перестати вдавати, що у вас все чудово, хоча на душі шкребуть кішки. Настав час запустити процес змін.

Рак

Ви заслуговуєте на визнання. Ви так багато робите для людей, тому вам дуже не вистачає банальної подяки й уваги. У вас зараз складається враження, що вас сприймають як належне і практично не помічають.

Лев

Вам необхідна повага! Від партнера, з яким у вас потихеньку вибудовуються стосунки. Від колег, з якими ви щодня проводите разом в офісі. Від родичів і друзів. Від будь-якої людини у вашому оточенні.

Діва

Ви заслуговуєте на те, щоб почуватися просто добре, спокійно й умиротворено. Вам потрібно припинити ставити собі запитання, чого ви варті, і яка ваша місія в житті. Цінувати себе більше. І дуже-дуже міцно полюбити себе.

Терези

Вам слід негайно побалувати себе. Ви завжди позбавляєте себе задоволень, економлячи свої гроші, але тепер вам дозволено трохи розслабитися і відпочити. Ви заслуговуєте на банальне людське задоволення.

Скорпіон

Терміново піднесіться духом і згадайте, як сильно ви себе любите. Ви заслуговуєте на те, щоб вам шалено подобалося власне відображення в дзеркалі. Ви маєте почуватися впевненіше у своєму тілі, тому що ваша цінність у цьому світі величезна.

Стрілець

Вам у цей момент необхідно почуватися в безпеці. Відчувати себе коханою і потрібною людиною. Проводити час із близькими людьми або з тим єдиним обранцем (чи обраницею), який вартий вашого часу й зусиль.

Козоріг

У вас гостра нестача теплих обіймів і підтримки. Ви останнім часом зазнавали стресу, і вам потрібне нагадування про те, що вас люблять. Що навколо вас люди, які бажають вам тільки добра. Люди, які вважають, що їм пощастило колись вас зустріти.

Водолій

Просто зараз вам шалено потрібно реалізувати якусь свою мрію, хоч найменшу. Ви багато працювали, і тепер чекаєте справедливої винагороди. Зрештою ви побудуєте собі життя своєї мрії, але для цього доведеться безперервно докладати зусиль.

Риби

Вам необхідно пропустити стаканчик для заспокоєння нервів. А ще вам потрібна можливість відпочити і розслабитися зі своїми найближчими друзями. Ви перевантажені постійними і щоденними стресами, від яких вам хочеться втекти.

Оригінал