3 знаки Зодіаку, які від природи мають надзвичайну інтуїцію

Три з дванадцяти знаків зодіаку мають просто-таки божевільну інтуїцію, хоча не виключено, що вони самі не підозрюють про таку суперсилу і не вміють її правильно задіяти. Однак їхній внутрішній голос говорить з ними максимально голосно і зрозуміло, тому вони можуть цілком йому довіряти практично в усьому. Перевірте, чи є ваш знак у цій трійці? І якщо ви один із них, то чи вмієте користуватися цим даром і завжди прислухатися до свого шостого чуття?

Скорпіон

Вашу інтуїцію можна порівняти з другим мозком, який постійно працює на повну потужність. У вас є чудова здатність “зчитувати” інших людей і розуміти їхні справжні наміри. Ваша власна закритість змушує вас бути дуже обережними з незнайомцями. Проте ви чудово розбираєтеся в людських характерах і вмієте розгледіти в них найкращі якості, навіть якщо вони приховані глибоко всередині.

Ваш внутрішній голос також безпомилково розпізнає фальшивих друзів швидше, ніж усі інші. Можна сказати, що ви вмієте бачити будь-яку особистість наскрізь і навіть чимось схожі на детектор брехні, який неможливо обдурити або ввести в оману.

Стрілець

Стрілець – дуже інтуїтивна людина, особливо якщо він уміє аналізувати ситуації та практикувати медитації. Коли він не знає, як ухвалити найкраще рішення, то залишається із собою наодинці, щоб прислухатися до внутрішнього голосу та його підказок. Метод Стрільця – це “переспати” з проблемною ситуацією і на ранок прокинутися з чітким баченням подальших дій.

Незважаючи на те, що в цього знака є прямий доступ до своєї дивовижної інтуїції, він не завжди її використовує й іноді забуває про розсудливість та обережність через свій авантюрний характер. Найчастіше Стрілець вважає, що його внутрішній голос говорить йому діяти відповідно до обстановки, і Стрільця це цілком влаштовує.

Риби

Риби вирізняються загостреною інтуїцією і високим інтелектом. Вони завжди вдумливі, схильні до довгих роздумів, споглядальні й продумані. Риби відчувають, що у них є духовний зв’язок із людьми, з якими вони постійно стикаються в повсякденному житті. А вже своїх близьких і рідних цей знак відчуває на внутрішньому і дуже глибокому рівні.

Риби завжди неупереджені і слідують велінням свого серця. Іноді складається враження, що для них інтуїція і душа – це одне й те саме. Вони знають, що завжди можуть довіряти своєму внутрішньому голосу, тому що це їхня основна сила і підтримка в житті.

Оригінал