5 жіночих імен із найсильнішою енергетикою

Ім’я відіграє величезну роль у житті кожної жінки. Властивості, якими вони володіють, дозволили вибрати 5 найбільш енергетично сильних імен. Ці імена роблять своїх носіїв щасливішими й успішнішими.

Ірина

Це ім’я було вкрай популярним в Україні, проте зараз його популярність різко знизилася. І абсолютно незаслужено, оскільки енергетика у того імені одна з найсильніших. Власниці цього імені часто відзначають, що їхнє життя сповнене цікавих подій. Ірини благополучні, щасливі й дуже красиві, причому не тільки зовні, а й внутрішньо.

Ірини вельми сексуальні й розумні, що робить із них прекрасних ділових жінок, самостійних дам і гідних суперниць у сфері бізнесу навіть для чоловіків.

Наталя

Наталії вирізняються стабільною енергією. Зламати цих жінок практично неможливо. Якщо в інших імен є слабкі та сильні сторони, то в Наталії все настільки збалансовано, що вона в усьому домагається нехай не найкращих, але стабільних і гідних результатів.

Зовні Наталії являють собою тих жінок, які гармонійні з оточуючими, хоча іноді складається враження, що вони не від світу цього. Наталії таємничі в міру, тому чоловіки їх і люблять. Це ім’я має ауру, яка притягує представників протилежної статі. Недарма Наталя перекладається як Рідна.

Тетяна

Тетяна – це сімейне ім’я, хоча господині з Тетян не обов’язково найкращі. Але Тетяни завжди щирі, а також добрі і вельми привабливі завдяки своїй сильній енергетиці. У їхній присутності багато хто відчуває спокій, доброту, тепло і затишок. Тому будинок Тетян часто сповнений гостей, та й в особистому житті все зазвичай ладиться. Недарма перекладають це ім’я як Упорядницю.

Ніхто не зможе виховати дитину в такій теплій обстановці, як Тетяна. Комусь може бути з ними нудно, але це абсолютно непомітний мінус, з яким можна прожити все життя пліч-о-пліч. Адже переваг у Тетяни набагато більше.

Вікторія

Вікторія означає Перемогу. Саме це ім’я говорить про те, що такі дами перемагають скрізь і завжди. Звичайно, у них є свої слабкості, але вони просто тьмяніють порівняно з їхньою силою і можливостями. Вікторії мають настільки сильну енергетику і тягу до того, щоб бути кращими, що можуть позмагатися в цьому з чоловіками.

Вікторії рідше за інших жінок із сильними іменами знаходять чоловіків на все життя, бо з ними складно жити під одним дахом. Це властиво не всім, але більшості Вікторій. До таких жінок потрібен особливий підхід. Вікторія-дружина стане справжнім партнером і ніколи не залишить свого чоловіка розв’язувати проблеми, а встане з ним, пліч-о-пліч.

Олена

Олена перекладається як Світла або Ясна. Олени мають масу чеснот і всього один недолік – вони майже не використовують свою уяву. З іншого боку, завдяки цій звичці, вони рідко ревнують, тож навіть її вони перетворюють на перевагу.

Олени прекрасно вбирають у себе будь-які знання та інформацію, тому є чудовими вчителями і чудовими начальниками. Вони також хороші мами і дружини. Їхня енергетика сповнена позитивних сторін, які притягують і друзів, і чоловіків. Олени – це люди логіки і довгого кохання. Вони практично не здатні на зло і зраду, що в нашому світі цінується понад усе.

Оригінал