Гороскоп на 8 липня

Овен ♈

У Вас є вельми вражаючі таланти, а вміння вирішувати завдання могло б бути дуже корисним деяким людям. Але важливо розуміти, що входить у Ваші обов’язки, а що ні. Не можна, щоб люди, які тягнуться до Вас від ліні або в пошуках легких шляхів, нахабно Вами користувалися.

Телець ♉

Нехай Ви ледь відчуваєте смак успіху, він реальний. Дечого Ви, як не крути, досягли, а значить, ризик був не марний. Вважайте, що це була “закуска”. Головну страву вже несуть – і Всесвіт сподівається, що Ви голодні!

Близнюки ♊

Пройти точку неповернення може бути заманливо. Нещодавно прийняте рішення допомогло Вам зайти так далеко, що повертатися вже немає сенсу. Нарешті дія змінює бездіяльність там, де Вам це було потрібно. Все ще необхідно докладати зусилля, але хоча б вже видно світло в кінці тунелю.

Рак ♋

Недавня низка змін нарешті почала вичерпуватися. Пил ще не осів, круги все ще розходяться по воді, і залишковий ефект від прикладених зусиль поки не встиг проявити себе. Але для Вас відкриваються нові двері. Нарешті починається нова глава життя.

Лев ♌

Повільно, але вірно: ось як переможці перегонів приходять до фінішу. Втім, слово “перегони” тут підходить тільки тому, що Вам здається, ніби час має значення. Здається, що все дуже терміново – але розумніше розслабитися і не поспішати. Не створюйте собі зайвого стресу. Зменште оберти – і результат Вас порадує.

Діва ♍

Як кажуть, хто не ризикує – той не п’є шампанського! Втім, і без нього ризик п’янить не гірше спиртного. Але головне те, що зараз ризик – навіть вельми чималий – виправданий, і Ви напевно отримаєте те, чого хочете!

Терези ♎

Якщо Ви працюєте над планом не поодинці, то успіх партнера – це і Ваш успіх. Весь секрет в тому, щоб чути один одного і переслідувати одні і ті ж цілі. Варто подивитися, як саме Ви та інша людина можете допомогти один одному. Одна голова – добре, а дві краще – особливо коли ці голови належать творчим і впевненим у собі людям.

Скорпіон ♏

Між тим, що Ви готові терпіти, і тим, що не готові – тонка грань. Ви також розумієте, що можете переступити її самі, і що це переверне з ніг на голову ситуацію – чи засмутить певну людину. Напруга в певній області буде тільки рости, але Ви повинні висловитися. І це – та межа, яку потрібно перетнути.

Стрілець ♐

Налякати і підбадьорити – різні речі, але іноді “ефект несподіванки” допомагає застати іншого зненацька і виявляється корисним. Людина може переглянути свою реакцію у світлі підтримки, яку бачить з нашого боку! Якщо хочете вразити іншого, реагуйте співчутливо і дбайливо. А відповідна реакція здивує вже Вас!

Козоріг ♑

Над Вами може згуститися чорна хмара. Майбутнє туманне, але Ви налаштовані песимістично – а чому, відомо тільки Вам. Але в незрозумілій ситуації таїться і свій позитив. Не завжди зміни бувають зрозумілими і простими, але Вам варто вірити, що незабаром стане ясно, наскільки вони насправді на краще!

Водолій ♒

Настав час переглянути своє ставлення до важливої мети і зібратися з духом. Ви вклали в її досягнення чимало сил, часу, енергії, і зараз точно не час впадати в песимізм. Допомога, на яку Ви розраховуєте, вже не за горами. Прорив станеться швидше, ніж Ви думаєте.

Риби ♓

Чи не занадто Ви акцентуєте увагу на неможливості чогось? Це буває, коли щось вимагає більше зусиль, ніж ми були готові вкласти. Але неможливе стає можливим – потрібно лише трохи часу та уяви. Приклавши творчі зусилля незвичайним чином, Ви зможете отримати бажане!