Яке почуття гумору мають різні знаки Зодіаку

Уявіть собі, але астрологія може розповісти більше, ніж ви можете собі уявити. Аж до того, як ви реагуєте на жарти і яке почуття гумору у вас є (якщо є, звичайно). Давайте дізнаємося, чи є ви сміхотливою, життєрадісною людиною, або ж похмурою і прісною особою.

Овен

У вас чудове почуття гумору, проте не всі готові його прийняти. Вам подобається сміятися над собою, але ви також не вагаючись дражните інших. Деякі з ваших коментарів можуть виявитися справді неприємними. Ваш гумор не завжди подобається іншим, а скромні та сором’язливі люди взагалі знаходять вас грубіяном.

Телець

Вам можуть не подобатися якісь анекдоти, і ви не соромитеся говорити про це. Найгірші жарти у вашому розумінні стосуються вашої фігури, дієти, вашої родини та інших особистих моментів. Проте вам подобається пожартувати над суспільством, у якому ви живете, або над політиками вашої країни. Короткі, змістовні розповіді – це те, що ви дуже цінуєте.

Близнюки

Ви жартівник від народження! Ви часто смієтеся над власними дотепами, які іноді можуть дратувати ваших співрозмовників. Крім того, ви здатні дуже голосно сміятися. А ще ви не завжди тактовні й висміюєте інших! Ваші улюблені анекдоти стосуються інтимного життя, вечірок, алкоголіків і наркоманів.

Рак

Ви любите веселитися, проте далеко не всі анекдоти можуть вас вразити. Однак ви обожнюєте кінокомедії! Гумор у таких фільмах іноді буває занадто “чорним”, тому ви віддаєте перевагу тонким та інтелектуальним жартам. Непристойні анекдоти з нецензурними словами явно не для вас!

Лев

Якщо вас критикують, навіть якщо це супроводжується жартами і посмішками, ви дуже розлютитеся, хоча гумор ви любите і цінуєте. Ваші улюблені анекдоти? Вони пов’язані з їжею, напоями, шопінгом і, звичайно ж, інтимним життям. Крім того, ви ніколи не соромитеся самі їх розповідати в компанії і робите це майстерно.

Діва

Почуття гумору – не ваша сильна сторона. Тому, коли ви зустрічаєте гумористичного Овна або Лева, це може закінчитися досить незручною ситуацією. Однак це не означає, що ви не вмієте веселитися. Найкращий спосіб змусити вас посміхнутися – це показати вам кумедну замальовку з життя дітей чи тварин. Непристойні ж анекдоти змушують вас почуватися збентежено та неприємно.

Терези

У вас бувають проблеми з розумінням жартів, і ви не завжди знаєте, коли і де потрібно сміятися. Крім того, ви самі терпіти не можете розповідати анекдоти. У цій ситуації ви просто почуваєтеся некомфортно і починаєте бурмотіти і заїкатися. Проте ви дійсно цінуєте, коли вас оточують усміхнені, життєрадісні люди, хоча, якщо вони почнуть жартувати над вами, ви просто підете.

Скорпіон

Важко зрозуміти ваше почуття гумору. Як Леву чи Терезам, вам не подобається, коли хтось критикує вас або робить неприємні зауваження щодо вашої зовнішності чи здібностей. Однак це не означає, що ви не будете висміювати інших! Ви дражните їх, навіть якщо вам в обличчя говорять про вашу нетактовність. Можливо, саме з цієї причини у вас виникають труднощі у спілкуванні з Раком і Дівою.

Стрілець

У вас, напевно, найкраще почуття гумору серед усіх інших знаків! Ви життєрадісна і розкута людина, яка вміє сміятися над усім, що вас оточує. Крім того, вас важко образити, оскільки ви не надто серйозно ставитеся до багатьох питань. Ви та людина, яка є душею будь-якої компанії.

Козоріг

Ваше почуття гумору майже таке саме, як у Тельця. Ви любите посміхатися і сміятися, але брудні, непристойні анекдоти – це не те, що може вас розвеселити. Ви також не виносите, коли люди жартують над важливими речами у вашому житті. У вас є одне правило – ви не смієтеся над анекдотами, які вам не смішні, навіть якщо інші катаються зі сміху.

Водолій

Ви терпіти не можете, коли інші висміюють вашу зовнішність або ваші досягнення. Ви вважаєте за краще чути непристойні анекдоти, ніж щось, що безпосередньо стосується вашого життя. Комедії, театр, кабаре – все це вам дуже до душі! А ще ви дуже цінуєте почуття гумору у своєму партнері. Якщо він зуміє змусити вас сміятися, то ваше серце буде віддано йому назавжди.

Риби

Комікси і примітивні історії – це безумовно не для вас. Навіть замість легких комедій ви віддаєте перевагу складним і довгим гумористичним розповідям. Однак, оскільки ви досить чутлива і делікатна людина, ви іноді сприймаєте все занадто серйозно і червонієте навіть від найневинніших анекдотів.

Оригінал