Знаки Зодіаку, які порушують чужий особистий простір

Цікавість не порок, – сказано не нами. Нам цікаві інші люди, а ми цікаві їм. Однак у цікавості мають бути межі, адже в кожного з нас є своє власне і святе – особисте життя. Іншим туди просто не можна. Давайте розглянемо, як знаки зодіаку порушують чужий особистий простір: від більшої міри до меншої.

Скорпіон

До непристойності цікавий знак зодіаку. Йому завжди хочеться знати, чим займаються інші. Якщо він побачить, що ви щось приховуєте – тоді стережіться! Ставлячи вам безліч запитань про ваше особисте життя, Скорпіон просто не розуміє, що цим вторгається у ваш особистий простір. Ось цікаво йому, що відбувається у вашому житті, і все тут!

Лев

Лев жодним чином не соромиться своєї цікавості. Та й як інакше? Якщо ви йому близькі, то він зобов’язаний знати найменші деталі вашого особистого життя. Лев постійно ставить вам незручні запитання і наділяє себе правом знати про вас усе. І хоча це вас шалено дратує, цей знак не розуміє, що переходить усілякі межі.

Рак

Якщо Рак із ким-небудь зустрічається, він може бути вельми підозрілим щодо свого партнера. Його невпевненість змушує Рака навіть почати шпигувати. Якщо цей знак вважає, що партнер щось приховує, він починає дихати тому буквально в шию і вимагати, щоб він доповідав йому про все, що відбувається в його житті.

Стрілець

Стрілець постійно цікавиться в інших про дуже особисті моменти в їхньому житті. Він не розуміє, що в людей існують свої межі, і що про деякі речі вони воліли б промовчати. Для Стрільця нормально і природно ставити надто інтимні запитання людям, з якими він щойно познайомився.

Водолій

Водолію завжди цікаво: а що ж відбувається в житті інших людей? Він запитуватиме вас про те, як розвивається ваш роман, про ваше фінансове становище і ще про все, що тільки спаде йому на думку. Водолію постійно цікаво, чим займаються оточуючі, і він щиро дивується, чому люди не завжди відповідають на його запитання.

Телець

Телець просто обожнює дізнаватися про те, що діється навколо нього, і часом перегинає палицю. Якщо Телець перебуває у стосунках, він ставить партнеру безліч запитань про його минулі зв’язки, сім’ю тощо. Тим, хто його мало знає, така поведінка може здатися грубим вторгненням в особистий простір, але в реальності Тельцю просто цікаво знати про життя інших людей.

Терези

Терези намагаються поважати простір і кордони своїх співрозмовників. Однак їм не завжди вдається стриматися, і час від часу вони виявляють свою цікавість. Якщо ви зустрічаєтеся з Терезами і одного разу забудете свій телефон, будьте певні – Терези обов’язково почитають усі ваші повідомлення, а потім стануть допитувати вас, що все це означає.

Діва

Діва цінує і поважає особисте життя інших людей. Вона не ставить запитань, на які їм помітно незручно відповідати. Діва ніколи не зробить нічого підлого або негарного: наприклад, не почне читати чийсь особистий щоденник без дозволу господаря. Зазвичай вона все розуміє, коли справа стосується особистого простору.

Близнюки

Близнюки поважають як свої кордони, так і чужі. Вони не питатимуть вас про ваші особисті справи й уникають тем, про які ви, як вони знають, не бажаєте говорити. Цей знак не лізе нікому в душу і не пристає з недоречними запитаннями.

Козоріг

Козоріг вважається людиною зрілою і відповідальною. Йому начхати на плітки і чутки, і він не суне свого носа в чуже особисте життя. Козоріг поважає межі вашого особистого простору і не буде дратувати вас запитаннями про те, що ви робите на вихідних, з ким ви зустрічаєтеся тощо.

Овен

Овен вважає важливим поважати чужі кордони. Він завжди тактовно посунеться або зробить крок убік, щоб дати вам більше місця в цьому плані. Овен ніколи не стане ритися у ваших речах або ставити вам надто особисті запитання, вважаючи це недоречним і непристойним.

Риби

Риби намагаються завжди бути уважними, коли справа стосується особистого простору іншої людини. Цей знак делікатний і не переходить меж. Вони вважають неприйнятним лізти в чуже життя без дозволу. Якщо ви маєте справу з Рибами, то можете бути впевнені: вони ніколи не будуть вас бентежити й тривожити.

Оригінал