Знаки Зодіаку: 6 найчарівніших жінок

Хоча кожен знак зодіаку, безумовно, є дуже привабливим, а кожна жінка по-своєму чарівною, проте, деякі леді володіють сильніше вираженими якостями, які роблять їх лідерами в “любовних іграх”. Хто з них вважається найбільш чуттєвими і чарівними? Але пам’ятайте, навіть якщо ви не знайдете свій знак у цьому списку, це не має значення – для свого партнера ви все одно найкраща!

Риби

Жінки-Риби привабливі за своєю натурою, і їх нерідко характеризують наявністю таємничої і дуже теплої аури. Вони вміють налагоджувати контакт і будувати стосунки без конфліктів, а також отримувати від них радість і задоволення. Крім того, Рибам не менш важливий і стан їхнього партнера, тому жінки цього знака завжди оточують свого обранця турботою, увагою і любов’ю. Головне – не почати цією добротою зловживати, бо це може різко змінити ставлення Риб.

Водолій

Леді-Водолії, як відомо, сильні, життєрадісні та незалежні. У них рідко бувають проблеми з пошуком шанувальників. Впевненість Водоліїв настільки чуттєва, що це моментально притягує до них чоловіків. Жінки цього знака виділяються серед інших своєю оригінальністю, і вони прекрасно про це знають. Чоловіки сприймають їх як енергійних і своєрідних особистостей, і це те, що дуже інтригує і вабить. Якщо ви зможете утримати жінку-Водолія, вам ніколи не буде з нею нудно.

Козоріг

Жінки-Козороги – створіння розумні й прямолінійні. Як не дивно, чоловіки вважають їхню зрілість і здатність брати на себе відповідальність за все, що вони роблять, вельми привабливими якостями. Жінки цього знака люблять працювати і досягати цілей, і вони хочуть продемонструвати іншим, на що вони здатні. З тим же завзяттям і самовіддачею вони піклуються і про сім’ю. Завоювати леді-Козорога не дуже просто, але ця перемога того варта!

Стрілець

Чоловіки за натурою своєю – це типові авантюристи, спраглі до гострих відчуттів, тому леді-Стрілець виглядає вельми спокусливою в їхніх очах. Її спонтанність і непередбачуваність розбурхує кров і зводить з розуму. Такі “американські гірки” у стосунках із жінкою-Стрільцем роблять чоловіка щасливим, і вона точно не дасть йому ні на хвилину занудьгувати. Стрільці ненавидять рутину й одноманітність як в емоційному, так і матеріальному плані. Будьте готові до захопливої подорожі, коли ви перебуваєте у стосунках з однією з них.

Лев

Чоловіків приваблюють Левиці через їхню силу та впевненість у собі. Ці леді знають, як узяти на себе відповідальність, вони можуть підтримати свого партнера в будь-якій ситуації і змусити його сміятися, коли він у поганому настрої. Чоловіки дуже заінтриговані особистістю цієї “королеви джунглів”. Немає нічого більш спокусливого і привабливого в істинній Левиці, ніж її якість втішати і мотивувати, причому дуже вміло і ніжно.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони вміють вибудовувати стосунки з тими, кому повністю довіряють, а таких, до речі, одиниці. Вони шалено пристрасні, енергійні й дуже емоційні. Вони обожнюють пробувати нові речі й експериментувати. Леді цього знака воліють проживати своє життя на повну, не соромлячись своїх бажань і прагнень. Жіночі таланти Скорпіона фантастичні й численні, тому вони магнітом ваблять до себе чоловіків, хоча домогтися їхньої прихильності – це не найлегше завдання.

Оригінал