Гороскоп на 22 жовтня

Овен ♈

Звичайно, Ви могли б досягти поставленої мети і поодинці, ніхто в цьому не сумнівається. Однак недарма кажуть, що командна робота поділяє зусилля та множить успіх. Заручіться підтримкою людей, яким довіряєте, розподіліть обов’язки та вирушайте підкорювати вершину разом! Розділяйте та пануйте!

Телець ♉

“Остаточне рішення ухвалено”. Зазвичай ця фраза передбачає, що питання закрите і немає сенсу розглядати доступні варіанти. Крім того, вона передбачає впевненість у своїх діях. Можливо, настав час і Вам перестати сумніватися та зробити рішучий крок. Ви маєте все необхідне для цього. Тож уперед!

Близнюки ♊

Схоже, Ви правильно визначили область для пошуку потрібної інформації. Проте, варто ще більше звузити коло, щоб знайти те, що Вам дійсно потрібно. Вам здається, що всі відповіді криються на поверхні, але те, що відбувається, все більше нагадує пошуки голки в стозі сіна. Будьте готові копати набагато глибше. Якщо наберетеся терпіння, Ваші зусилля окупляться з лишком.

Рак ♋

Добре коли є вибір, але так буває не завжди. Схоже, життя кинуло Вам виклик, і Ви б із задоволенням відмовилися його приймати, але, на жаль, такої можливості немає. Не поспішайте зневірятися. Не опускайте руки та сміливо рухайтеся вперед. У результаті Ви навіть будете вдячні долі за цей поштовх.

Лев ♌

Для чого стояти, якщо можна сидіти? Навіщо бігати вулицею, якщо можна використовувати бігову доріжку? Існують сотні способів зробити своє життя простішим, але або за звичкою або через страх змін Ви можете їх не помічати. Зупиніться та дайте волю фантазії. Ваше творче мислення допоможе Вам досягти більшого з найменшими зусиллями.

Діва ♍

Сьогодні Ви будете дуже повільні та розсіяні. У зв’язку з цим Ви напевно віддали б перевагу займатися своїми особистими справами, а не професійними. Однак начальство навряд чи увійде до Вашого становища і дозволить працювати в комфортному для Вас темпі. Доведеться засукати рукави і працювати в поті чола. Зате ввечері Ви зможете розслабитись та приділити час собі.

Терези ♎

Схоже, Вами опанувало бажання покинути зону комфорту і зробити крок у невідомість. Можливо, Ви не знаєте напевно, куди саме хочете рухатися, але, зважаючи на все, якнайдалі від того місця, де знаходитесь зараз. Однак не варто ризикувати і діяти навмання. Зараз Ви маєте справу з безглуздою енергією, що збиває з пантелику. Якщо Ви дозволите їй вести Вас, то можете виявитися зовсім не там, де розраховуєте, а потім пошкодуєте про свої рішення.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви будете дуже товариські. Не стримуйте енергію, що переповнює Вас – виходьте на вулицю і дайте їй волю. Ви не тільки чудово проведете час, але й зумієте врегулювати конфліктну ситуацію, що виникла між вашими знайомими. Однак будьте обережні – під впливом союзу Місяця та Марса найпозитивніший сценарій може несподівано змінитись та прийняти неприємний оборот.

Стрілець ♐

Від Вас знадобиться чимало терпіння, якщо Ви хочете досягти успіху у професійних справах. Хтось може зірвати Ваші плани або внести хаос у Вашу ретельно продуману стратегію. Крім того, ця людина може повністю знецінити всю Вашу працю. Коли відчуєте, що починаєте закипати, порахуйте подумки до десяти і посміхніться. Повірте, йому все повернеться без Вашої допомоги.

Козоріг ♑

Борг кличе! Ймовірно, Вам доведеться проявити стриманість і терпіння, щоб прийняти той факт, що робота важливіша за задоволення. Швидше за все, Ви вже ретельно спланували свій відпочинок і з нетерпінням чекали реалізації своїх задумів, проте Ваша відповідальність не дозволить Вам кинутися у вир розваг. Не переживайте, Ви зможете надолужити втрачене, коли впораєтеся зі справами.

Водолій ♒

Ви звикли стримувати свої справжні емоції, проте постійне носіння маски перед людьми може дуже втомлювати. У результаті це може призвести до того, що у Вас усередині розіграється справжня буря, яку вже не втримати. На зовні може вирватися справжній ураган, здатний змісти все на своєму шляху. Не допускайте цього. Просто дозвольте собі бути собою.

Риби ♓

Будинок там, де тепло. Місяць додасть емоцій у сімейні стосунки, але зв’язавшись з агресивним Марсом, може переборщити. Хтось із Ваших рідних чи сусідів може затіяти бійку. Або між Вашими співмешканцями розгориться словесна суперечка. Що б не сталося, проблема, що виникла вдома, безумовно вимагатиме Вашої уваги. Докладіть максимум зусиль, щоб розв’язати її.