Ці знаки Зодіаку бояться кохати і бути коханими

Часом на те наскільки людина здатна любити і перебувати в серйозних стосунках впливає навіть гороскоп. Є знаки Зодіаку, яким це не легко.

Розставання – одна з тих речей, які, на жаль, бувають неминучі в більшості стосунків. Деякі вчені навіть стверджують, що мозок реагує на розрив відносин подібно до того, як він реагує на фізичний біль або ломку наркомана. Для деяких людей це може бути дуже складний і емоційно виснажливий процес. Для них немає нічого гіршого, ніж прокинутися в один прекрасний день, і усвідомити, що людина, яку вони так люблять, більше не належить їм.

Однак є й інші люди. Ті, що можуть пережити біль від втрати без особливих душевних ран. Замість того, щоб мучитися і страждати, розчинятися у свій біль щодня, вони вважають найкращим способом для себе – просто продовжувати жити так, як ніби нічого не сталося.

Крім людей, які бояться зазнати душевні страждання, є люди, які в принципі бояться бути закоханими і вступати в серйозні стосунки.

Наш гороскоп допоможе тобі зрозуміти багато про тих, хто знаходиться поруч з тобою. Якщо волею випадку ти знаходишся в стосунках з людиною, яка, так би мовити, «обпікшись на молоці – дме на воду», яка боїться близькості з тобою до чортиків, можливо, прийшов час показати їй, що бояться не варто – або, ще краще, змусити її знову повірити в любов. Ось опис Знаків Зодіаку, їх поведінки в любові, ставлення до розставання і до серйозних стосунків.

Близнюки

З усіх знаків зодіаку Близнюки найкраще справляються з розривами, більш того, часто стають їх ініціаторами. Замість того, щоб жити минулим, і тим, що їм більше непідвладне, цей Знак обожнює планувати майбутнє і зосереджується на тому, що робить його щасливими. Він вважає за краще не замислюватися про серйозні речі. У його голові назавжди оселився страх бути зв’язаним зобов’язаннями, втратити легкість і свій звичний авантюрний спосіб життя. Він схожий на Барні з серіалу «Як я зустрів вашу маму» – воліє мати випадкові зв’язки. Як тільки він відчує, що готовий рухатися далі – зробить це без найменших вагань.

Стрілець

Розбите серце для нього – це не так страшно, як для більшості людей. Стрілець може і засмутиться на пару-трійку днів, але вже незабаром прокинуться духом і почне легко рухатися далі. Мабуть, це найбільш легковажний з усіх знаків Зодіаку. Він легко справляється зі своїм болем і розчаруванням шляхом звичайної прогулянки. Коли йому боляче, він намагається залишатися оптимістом і ставиться до ситуації з гумором, рівно до тих пір, поки просто на просто не забуде про це.

Овен

Це найгарячіший і темпераментний знак Зодіаку. Він дуже швидко вступає у стосунки і любить свого партнера з усією силою і пристрастю, на яку здатний. Тому, коли відбувається розставання – воно йому дається досить важко. Однак Овен переконаний, що все відбувається з якоїсь причини. Він не дозволить душевному болю його турбувати, тому що знає, що випробування, що випали на його долю, дані йому не просто так. Втім, такі моменти не роблять Овна більш песимістичним в питаннях любові. Він завжди чітко знає, що краще для нього і хто йому підходить, тому не боїться вступати в нові стосунки з легкістю.

Рак

Рак всі свої бурі переживає дуже глибоко всередині себе. Він розглядає розрив як природну частину картини світу в цілому, і переконаний, що людям нема потреби показувати своє горе на публіку. Навіть коли Рак відчуває справжній біль, він не дозволяє йому заважати його способу життя. Рак будемо максимально намагатися зосередитися на інших речах, поки біль не відступить і не зітреться з його свідомості. Навколишні думають, що Рак неемоційний і холодний, але насправді він просто цілеспрямований і не бажає, щоб перипетії особистого життя заважали його повсякденним обов’язкам.

Терези

Терези – найбільш позитивно налаштований знак, коли справа доходить до серцевих переживань. Перші кілька днів після розставання можуть бути для нього важкими, але вони роблять все можливе, щоб змусити себе забути про це. Він не дозволить собі довго перебувати в занепадницьких настроях і завжди поцікавиться у колишнього, чи зможуть вони залишитися друзями. Якщо експартнер не погодиться з пропозицією про дружбу, Терези побажають йому удачі і продовжать своє життя.

Діва

Справжня любов – це те чого Діви трохи побоюються. Вони бояться, що, якщо розкриють комусь свою душу, партнер негайно ж втече. Дів переслідує невпевненість в собі, через це їм складно мати справу з чимось серйозним. Тому їм так легко дається розставання. Вони віддадуть перевагу зберегти свої емоції в безпеці, ніж віддати їх в руки того, хто може знищити їх почуття.

Риби

Риби будуть відчувати весь спектр емоцій при розриві, щоб оговтатися від горя. Вони не бояться бути вразливими або проявляти слабкість. Їх єдине бажання в такі моменти – якомога швидше подолати гіркоту втрати. І вони як ніхто краще знають, що найкращий спосіб пройти через труднощі – це розібратися з ними в лоб. Риби хоробрі, відважні і завжди вступлять в будь-який емоційний бій, що випав на їхню долю.

Водолій

Водолій нелегко зближується з людьми. Але як тільки таке відбувається – стримати емоції Водолій вже не зможе, особливо якщо справа дійде до розриву. Він дозволить собі сумувати і сумувати, правда не дозволить побачити це комусь ще. Водолій щосили намагається стримувати свої емоції, в спробі забути про біль і іноді це дійсно спрацьовує. Він знає, що таке мати розбите серце і може пережити цей стан кілька разів в житті, але все ж таки ніколи не зупиняється в спробах знайти справжню любов.

Скорпіон

У коханні та стосунках Скорпіон найбільш складний і суперечливий знак, разом з тим він же є найчутливішим. Коли Скорпіон намагається домовитися зі своїм розбитим серцем, він як правило замикає свої почуття на замок і залишає їх глибоко в підсвідомості. Він буде чіплятися за свою звичайну життєву рутину, і намагатися з усіх сил думати, про що завгодно, крім свого колишнього партнера. Скорпіон боїться зіткнутися зі своїми емоціями лоб в лоб, тому знає, що як тільки він почне думати про свої переживання, подолати їх йому буде дуже складно.

Лев

Леви як правило страждають довше ніж вони самі можуть собі уявити. Коли Лев любить – він насолоджується перебуванням у стосунках. І тому найбільше противиться тому, щоб піддатися ризику залишитися з розбитим серцем. Тому, кого Лев любить він готовий віддати всього себе, але, якщо об’єкт пристрасті не відповідає взаємністю зовні Лев залишиться об’єктивним і не буде сумувати занадто довго. Однак, для того, щоб дійсно відпустити свій біль і образу Леву може знадобитися набагато більше часу. Цей знак Зодіаку буде ще довго згадувати свою втрачену любов і навіть тоді, коли йому вдасться переконати всіх оточуючих, що все давно в порядку, епізодично, рана буде все одно нагадувати про себе і Лев нічого не може з цим вдіяти.

Козоріг

Для Козорога абсолютно природно «з’їдати» себе за невдалі стосунки. Він постійно буде задавати одні й ті ж питання, що можна було б виправити і змінити, зробити по-іншому. Козоріг перемелює в собі всі минулі ситуації і розмови аж до дрібниць знову і знову. У цього знака пройде дуже багато часу, перш ніж він зможе знову когось впустити у своє серце, оскільки вважає, що тепер всі його стосунки неминуче будуть вести до розбитого серця. Тому що коли таке трапляється Козоріг в буквальному сенсі виснажує себе емоційно, обдумуючи тисячі варіантів як змінити те, що він змінити не зможе.

Телець

Коли Телець вступає в серйозні стосунки, він хоче, щоб відтепер все залишалося незмінним назавжди. Він як справжній консерватор буде з усіх сил опиратися будь-яким змінам і не прийматиме “ні” як відповідь ні за яких доказів. Цей знак упертий до неможливості і часто дозволяє своїм емоціям взяти верх над собою. Телець як ніхто інший з усіх Знаків Зодіаку вірить в існування любові, але при цьому завжди відчуває підсвідомий страх в будь-яких своїх стосунках. І навіть тоді, коли вже все очевидно скінчено, Телець не вірить в це до кінця.

Джерело