Ставлення знаків Зодіаку до сім’ї та родинних зв’язків

Для більшості людей сім’я – одна з найголовніших цінностей. Однак не всі сприймають родинні зв’язки як щось потаємне та святе. Поки одні по крихтах збирають своє генеалогічне дерево, інші зовсім не бачать необхідності пам’ятати своїх предків і формувати сімейні підвалини. Цікаво, а як ставляться до сімейних цінностей представники різних знаків Зодіаку? Давайте розберемося.

Овен

Овен шанобливо ставиться до сім’ї і шанує своє коріння, хоча, будучи індивідуалістом, з молодості створює власну сім’ю і всі рішення приймає сам, не прагнучи схвалення батьків. Близькі люди відзначають запальний характер Овна та його різкість, з якою їм часом доводиться миритися. Але ця людина компенсує свою агресію турботою про рідних. Саме Овен вирішує найскладніші завдання, що постають перед родичами. Він усе зробить сам, а якщо не вийде, то про все домовиться та за все заплатить. До того ж для близьких людей Овен – справжній мотиватор та приклад для наслідування.

Телець

Тельці обожнюють свій будинок та свою родину. Саме в колі близьких людей, які у вихідні та святкові дні збираються за сімейним столом, Телець почувається по-справжньому щасливим. Якщо до цього родичі не мали традиції збиратися всім разом, ставши дорослим, Телець обов’язково заведе її. Люди, які керуються Венерою, як правило, закриті, а тому повністю розслабитися і обговорити особисті проблеми Телець може тільки зі своєю сім’єю: батьками, дітьми або другою половинкою. Перед ними ж Телець може похвалитися своїми кулінарними талантами, які не демонструватимуть усім поспіль.

Близнюки

Представники знака Близнюки лише на вигляд здаються поверхневими та несерйозними. До своєї сім’ї вони ставляться з величезним піклуванням і ревно захищають близьких людей від нападок з боку. Близнюк виправдає будь-які гріхи своїх братів і сестер, і всім доводитиме, що його родина найкраща. До речі, кохані люди знають про таку турботу і ставляться до Близнюка з особливою повагою. Навіть якщо представник цього знака не є главою сім’ї, до його думки завжди прислухаються, а його прохання виконуються моментально. І найголовніше, Близнюк ніколи не втомлюється від прохань батьків, дітей, братів чи сестер. Кожен знає про цей факт і всі поспішають за допомогою саме до Близнюка.

Рак

Раки відомі своєю турботою про оточуючих, а вже про коханих людей вони готові піклуватися днями та ночами. Ці особи зазвичай не є добувачами в сім’ї, проте вони звалюють на себе опікунську функцію. Насамперед Рак є опікуном для найменших і найстаріших. Якщо в сім’ї кілька дітей, доглядатиме старих батьків саме Рак. Він же є і найкращою нянькою, як для своїх дітей, так і для племінників. Не дивно, що саме Раки стають хранителями сімейних традицій, саме у них вдома зберігатиметься карта з генеалогічним древом та найпам’ятніші сімейні фотографії.

Лев

Лева можна назвати найбільш яскравим, і водночас найвибагливішим членом сім’ї. У нього все має бути найкращим – найкращий будинок, найкраща друга половинка, найкращі діти та найкраща кар’єра. І в цих аспектах вони готові змагатися буквально з усіма – зі своїми батьками, з братами та сестрами. Леву важливо не тільки мати все найкраще, йому життєво необхідно, щоб оточуючі захоплювалися його здобутками, і близькі люди першими оцінювали успіхи Лева. Якщо цього не робити, Лев почне дистанціюватися від таких родичів. Загалом Левам необхідно навчитися бути щасливими в колі своєї сім’ї незалежно від власних амбіцій та досягнень.

Діва

Діви за своєю природою скупі на емоції, а тому близькі люди рідко відчувають тепло з боку представника даного знака. Родичам здається, що Діва виконує свої подружні чи батьківські обов’язки без особливого бажання, лише з почуття обов’язку. Однак це просто особливості характеру Діви. Ці особи досить суворі з близькими людьми, особливо коли справа стосується виконання своїх обов’язків та підтримання порядку в будинку. У душі вони люблять свою сім’ю не менше, ніж представники інших знаків Зодіаку. Просто вони щиро вважають, що прищеплені якості допоможуть їхнім близьким у подальшому житті.

Терези

Терези – це своєрідний «голуб світу», а отже чудовий комунікатор та миротворець. І найкраще ці якості виявляються серед найближчих людей. Особи, керовані Сатурном, просто створені для того, щоб мирити близьких і згладжувати будь-які конфлікти, а тому за будь-якою спірною ситуацією всі поспішають саме до Терезів. Щоправда, деякі домочадці, знаючи спокійний характер Терезів, так і норовлять сісти їм на шию, але тут Терезам слід навчитися виявляти характер. В іншому ж рідні та близькі люблять проводити час саме в компанії Терезів, адже це ерудована людина, яка знає багато цікавих історії, і завжди знайде, чим зайняти себе та оточуючих.

Скорпіон

Ця людина створює чимало проблем для сім’ї. З дитинства батьки та близькі люди постійно витягують Скорпіона з колотнеч, у які той потрапляє з вини свого різкого характеру. Ставши дорослішими, представники даного знака дещо заспокоюються. Створивши сім’ю, гуляка та ловелас Скорпіон стає вірним сім’янином і навіть не думає про зраду, бо всім серцем любить своїх рідних. Однак і тут не обходиться без перегинів. Скорпіон дуже ревнивий і завжди намагається знайти «скелет у шафі» у кожного свого родича. При цьому свою рідню Скорпіон ніколи не кидає в біді, особливо якщо це стосується батьків похилого віку.

Стрілець

Стрілець, безумовно, любить своїх рідних, проте проявляється це лише у хвилини, коли представнику даного знака потрібна допомога та підтримка. Коли у цієї людини все добре, вдома вона з’являється лише за великої потреби. Решту часу займають друзі та особисті справи, які, часто, пов’язані з роз’їздами та подорожами. Стрілець не любить сидіти на місці, і це ускладнює близьке спілкування з рідними людьми. Натомість із цією людиною завжди весело. Він легкий на підйом і завжди організує для сім’ї виїзд на пікнік або галасливу вечірку з нагоди чергової урочистості. У будь-якому випадку Стрільці люблять свою рідню і за першим покликом поспішають на допомогу, та ще й підключать усі свої зв’язки, якщо буде потрібно.

Козоріг

Особи, якими керує Сатурн, дуже відповідально підходять до створення сім’ї, а тому не поспішають одружуватися і заводити дітей, поки самі не встануть на ноги. І сім’я для них це насамперед відповідальність. Напевно, тому своїх дітей Козороги виховують у суворості, а у питаннях сім’ї та стосунків досить вимогливі, тверді та послідовні. В цей самій час близькі люди Козорога знають, що ця людина постійно думає і піклується про них, навіть на шкоду своєму часу та інтересам. При цьому слід пам’ятати, що Козоріг у своїй сім’ї – незаперечний авторитет, з яким усі рахуються та чиї рішення не обговорюються.

Водолій

Відверто кажучи, Водолії не надто прив’язані до сім’ї. Ці люди категорично відкидають будь-який примус, а тому в багнети сприймають спроби командувати ними і примушувати до будь-яких дій. Десь у глибині душі вони, звичайно ж, люблять своїх рідних, але піклуватися про них точно не збираються. Це вільні особи, які вище за родинні зв’язки ставлять справжню дружбу. Якщо батьки, діти чи друга половинка стане Водолію другом, цей союз не розірвати. Але якщо родинний зв’язок буде закріплено на папері, а розуміння між людьми не буде, Водолій просто дистанціюється від таких стосунків.

Риби

Риби мають своєрідне поняття сім’ї. Вони, звичайно, люблять своїх рідних і з кожним домочадцем налагоджують чуттєвий контакт. Але у випадку, коли сім’я розростається за рахунок онуків, невісток або інших родичів, Риби й їх з легкістю впускають у свою велику родину. Причому ставлення до невістки буде таким самим, як ставлення до сина, без будь-яких відмінностей. Можна сказати, що Риби вибудовують відносини не за родовою приналежністю, а за схожістю інтересів та особистими симпатіями. Можливо, це навіть плюс, адже Риби ніколи не втручаються у сімейні конфлікти своїх дітей. Однак близькі люди можуть ревно ставитися до того, що Риби не виділяють їх, і не ставляться до них максимально трепетно.

Оригінал