Хто яка Мама по знаку Зодіаку – Про мене ну дуже схоже :)

Мама-Овен

Завжди готова присвятити себе сімейному життю і своїм дітям, намагаючись робити все краще за всіх. Вона шукає нові ідеї, читає гори книг, щоб виростити найкращу дитину на світі. Мама-Овен відкидає поради педіатрів, адже вона ідеальна мама і їй краще знати! Коли діти виростають великими, Мама-Овен надихне їх на вихід з друзями та організовує найприголомшливіший день народження. Вона вважає, що її дитина найкращий у світі, вона унікальна!

Мама-Телець

Життя без дітей? Неможливе. Сьогодення завжди для її дітей, вони — найкраще, що є у Мама-Тільця, і вона їм безмежно віддана. Вона намагається бути завжди справедливою і тримати під контролем їхні проблеми та труднощі. Мама-Телець — найласкавіша мама. Їй подобається обіймати та цілувати своїх чад, хоча є певний ризик, що ставши дорослішими вони почнуть задихатися від надмірної маминої опіки. Тельці віддають перевагу бачити своїх дітей гарними, повними життя і з хорошим апетитом.

Мама-Близнюки

Мама в 100 000 вольтів! Саме така мама, яка вчить своїх малюків, як бути незалежним з наймолодшого віку. Її будинок повний книг і освітніх ігор. Мама-Близнюки пишається досягненнями своїх дітей у шкільному навчанні, їхніми гарними оцінками та маленькими успіхами.

Якщо вона спробує вимагати від дітей більшої слухняності, мама ризикує зіпсувати дружні стосунки, повні довіри. Зайва демократія — це особливість характеру Мами-Близнюків, адже вона — найкращий друг для своєї дитини. Попри те, що Мама-Близнюки любить грати з дітьми та щаслива з ними, вона пасує перед тим, щоб покататися на велосипеді або роликових ковзанах. Це для неї вже занадто.

Мама-Рак

Мама-Рак завжди дуже ніжна до своїх дітей і уважна до їхніх самим незначних потреб. Якщо її малюк сумує і його личко затьмарене якимось невдоволенням, вона зробить все, щоб повернути його посмішку. Зазвичай боязка, вона може стати справжньою тигрицею, якщо хоч одна волосина впаде з голови її чада.

Мама-Рак дуже цінує сентиментальні дурниці. Вона колекціонує фотографії, табелі успішності, листи та зберігає спогади про те, як ростуть її діти.

Мама-Лев

Ця мама бажає блищати та панувати. У її дітей має бути все найкраще і найдорожче. Поблажлива і щедра, вона знає як розставити кордони в сімейному житті та суспільстві. Головне бажання Мами-Лева — бачити своїх дітей щасливими та впевненими в житті. Спільні ігри дуже подобаються і дітям, і мамі.

Мама-Діва

Ти не мама-квочка, але мама, яка прислухається, радить і допомагає своїм дітям думати власною головою. Хоча іноді її вважають злегка холодною, але її діти прекрасно знають про її чудове почуття гумору і стриману ніжністю.

Мама-Діва одягає свого малюка зі смаком і вчить як все робити правильно. Вона особливо уважно ставиться до фізичного розвитку дитини, питань харчування та гігієни. “Здоровий дух у здоровому тілі” — ось девіз Діви

Мама-Терези

Іноді, Терези втомлюються від важкої домашньої роботи, безладу і шуму! Мама-Терези, яка обожнює справедливість, може вибухнути, але, на щастя, її гарненькі малюки бувають лапочками, купаючись у ванні та люблять слухати казки на ніч. Вони змусять обожнювати себе ще до того, як згасне світло в дитячій. Мама-Терези, насамперед хоче бути чесною і справедливою для своїх дітей, і життя покаже якою вона буде. Не завжди у неї легкий характер, але така мама завжди найгарніша.

Мама-Скорпіон

Така мама знає все про свою дитину з моменту, коли дитина лежить у колисці… Сильна інтуїція цього знака уберігає їхній улюблених чад від помилок, адже Скорпіон завжди відчуває, коли щось йде не так. Для Мами-Скорпіона її любов до дитини не має кордонів — це її відданість, весь її час і серце, все належить її малюкові. Вона відкриє його таємні таланти та надихне розвивати їх максимально.

Мама-Стрілець

Це дуже серйозна і відповідальна мама, все за розкладом: купання, їжа, ігри для її дитини. Все дотримується до секунд! Мама-Стрілець знає, що режим — це важливо і корисно.

Мама-Стрілець — королева ігор, свят, походів і стихійних заходів, які вона вміє зробити справжньою пригодою для своїх дітей. До того ж з ними ніколи не буває нудно, завдяки вродженому почуттю гумору.

Мама-Козоріг

Скільки любові, скільки ніжності ховає Мама-Козоріг за зовнішньою стриманістю і віддаленістю… Це сувора і вимоглива мама, яка любить порядок і послух. В центрі світу — її дитина, все інше – другорядне. Мама-Козоріг зверне гори, щоб реалізувати мрії свого чада, якими б божевільними вони не були.

Мама-Водолій

Сама незалежна мама, яка бажає своїм дітям такої ж свободи. Завжди рішуча і готова до нових пригод. Її найбільше бажання, щоб у дітей був такий же дух авантюризму, живої цікавості та невичерпного оптимізму.

Мама-Водолій дасть своїм дітям свободу думки та дій, щоб вони могли добре попрацювати над розумінням власних кордонів дозволеного. Ніжна і весела, вона зуміє дати їм ту емоційну самодостатність, щоб жити в цьому непритомному світі.

Мама-Риби

Це найбільш чутлива мама, яка глибоко переживає за головну любов у своєму житті — своїх дітей. Вона турбується про їхнє щастя і добробут, робить все… і більше, щоб вони були щасливі та задоволені своїм життям.

Головне — не переборщити, захищаючи та оберігаючи своїх чад. Діти повинні набивати свої “шишки” як ми всі. Їм не можна заборонити жити та любити. Дайте їм більше свободи та вірте в них!

Якщо вам сподобалася ця стаття, то поділіться нею зі своїми подругами та друзями. Їм теж буде цікаво дізнатися про себе.

Оригінал