За якими знаками Зодіаку сумують більше, коли ті йдуть?

Суть цієї теми проста: усі люди різні. І за кимось ми скучаємо більше, ніж варто було б, коли вони йдуть.

Такі люди можуть змусити всю компанію людей веселитися, заряджаючи їх своєю енергією. Але варто їм відлучитись, як усе затихає і ніхто з них не схожий сам на себе. Все це обумовлено характером, яким наділяє людину його знак зодіаку.

Деякі знаки Зодіаку здатні дуже впливати на оточуючих. А от решті не дано настільки потужно впливати на групу людей. Тому ми склали рейтинг знаків Зодіаку, починаючи з найбільш і закінчуючи найменш впливовими представниками. Тож почнемо:

Рак

Раки завжди підкорюють своє оточення завдяки вмінню виявляти любов і турботу. Тому людям не вистачає їх, коли вони йдуть. Іноді, багатьом здається, що вони нестерпні. Але варто Раку зробити щось справді приємне, наприклад, приготувати смачну вечерю або подарувати свої обійми, і ніхто навіть не згадає про ті негативні думки, які могли з’явитися зовсім недавно.

Діва

Діви можуть бути багатогранними. Це допомагає їм завойовувати прихильність людей і змушувати їх сумувати за собою. Їхня присутність дає іншим впевненість у собі і водночас спокій. Немов ви сидите на зручному дивані, на прийомі у психолога, що все розуміє. Діви завжди веселі і не позбавлені розуму. Тому вам ніколи не буде нудно поряд з ними.

Близнюки

Якби ми могли сформувати себе самі, то, напевно, вибрали б інтелект і творче мислення в першу чергу. На жаль, ми живемо у неідеальному світі. І не кожен може похвалитися своєю багатогранністю. А Близнюки можуть! Вони так само розумні, як і творчо підковані. Тому багатьом не вистачає такого співрозмовника чи друга, як Близнюка. Тільки він може змусити людину відчути себе частиною чогось великого.

Стрілець

Стрілець – це улюбленець публіки, який здобув таке ставлення завдяки своєму сміливому та часом нерозважливому характеру. Він завжди втягне своїх близьких у якусь захопливу пригоду. Стрільці відкриті для нового, а їхня енергійна особистість буквально заражає своїм ентузіазмом оточуючих.

Терези

Терези бувають надто ідеалістичними, але саме завдяки цій рисі вони виділяються на тлі оточуючих. Але їхня надмірна наполегливість буває дратівлива. Ось чому людям важко перебувати поряд із Терезами тривалий час. На початку вечірки, вам вони сподобаються. Вони змусять вас захоплюватися собою. Але чим довше вони будуть поруч із вами, тим більше вам захочеться піти. З усім тим, Терези – досить комфортний співрозмовник.

Водолій

Середина рейтингу дісталася Водоліям. І це пояснює нейтральне ставлення людей до них. Коли вони поряд, то все гаразд. Але й відсутність Водолія ніхто особливо не помітить. Цей знак Зодіаку не позбавлений спраги пригод, але це проявляється найчастіше лише у ліжку. Будь-яка вечірка не здатна підштовхнути їх до прояву внутрішньої енергії. Водолії з радістю спілкуватимуться з людьми, але ніхто не згадає їх після того, як вони підуть із компанії.

Риби

Риби вкрай емоційні та нестійкі, тому будьте готові до складних ситуацій під час спілкування з ними. Спостерігати за представниками цього знаку Зодіаку дійсно приємно, якщо вони радіють життю та веселі. Але їхні істерики та емоційні зриви – це зовсім інша річ. Ви ніколи не дізнаєтесь, що ховається в голові цих людей. Різка істерика може змусити оточуючих відчувати себе ніяково і у вас промайне думка, що краще б ви пішли гуляти з кимось іншим. Зрештою люди проводять їх додому, щоб вони самі заспокоїлися і привели себе в порядок.

Лев

Ви ніколи не знайдете більш вірної і вартої довіри людини, ніж Лев. Але вони теж мають свої недоліки. Вони горді і мають роздуте его. А ці якості можуть перевернути будь-яку вечірку з ніг на голову. Вони ніколи не зізнаються у своїх помилках, і їх дуже легко образити. Однак, Леви можуть похвалитися відмінними навичками в ліжку, тому деякі вважають за краще спілкуватися саме з ними, як із потенційним сексуальним партнером.

Телець

Телець має одну рису характеру, яка одночасно є їхнім даром і прокляттям. Вони швидко збуджуються, коли знаходять щось цікаве собі. Тому вони будуть наполягати на тому, щоб ви теж відчували таке ж захоплення. З одного боку, це приємно, оскільки це символізує турботу з боку. Але з іншого, Телець не знає кордонів і може змусити вас відчути себе вкрай незручно та дратівливо. Вони не розуміють, що інші можуть не розділяти їхніх поглядів або просто не в настрої.

Козоріг

Козороги наділені величезним почуттям відповідальності, тому часто є «вбивцями» веселощів. Вони розумні, тому мають деяке почуття гумору, але не на стільки. Іноді вони будуть поводитися надто обережно, що зрештою виснажуватиме життєву енергію всієї компанії. Їхній догляд можуть сприйняти як щось позитивне, тому що часом так і є.

Овен

Овни настільки звикли контролювати перебіг подій, що їх часто можна переплутати з Козорогами. Варто Овну покинути компанію, і всі одразу видихнуть із полегшенням. А все тому, що їм подобається не лише контролювати оточуючих, а й брати на себе велику відповідальність. І вони не можуть з нею розлучитися навіть під час дозвілля. Овни зможуть просто розтоптати всіх інших, щоб дотримуватися своїх переконань. А це вбиває дух веселощів. Зазвичай, справжня вечірка починається після відходу Овна.

Скорпіон

Чесно кажучи, сказати щось хороше про Скорпіона неможливо. Вони досить нудні, тому людям легшає, коли вони йдуть. Якщо Діва може подарувати оточуючим світло, то Скорпіон занурить у темряву.

Оригінал