Гороскоп на 18 січня

Овен ♈

Місяць ставить у центр уваги розваги, ігри, творчість і задоволення. У всьому, що стосується почуттів і самовираження, щирість допоможе Вам донести свої ідеї до інших людей. Якщо в чиємусь житті не вистачає позитиву, Ви легко станете для такої людини промінчиком світла.

Телець ♉

Потрібну Вам сьогодні допомогу з максимальною готовністю нададуть близькі. Місяць збільшить Вашу чуйність, і якщо комусь в родині потрібна порада чи підтримка, Ви прийдете на допомогу. Така щирість буде прийнята тепло і в якійсь мірі як щось само собою зрозуміле.

Близнюки ♊

Комунікація сьогодні здобуде більш пристрасні і творчі форми. Користуйтеся можливістю візуального самовираження, але дотримуйтесь баланс у спілкуванні. Не зловживайте словом “я”.

Рак ♋

Ви так чи інакше будете знати і доводити свою цінність. Якщо Вам не доплачують або мало цінують, пора зайнятися виправленням положення. Але іноді цінність пов’язана з твердістю. Якщо Вам потрібно завоювати повагу і чітко заявити про свою позицію, прикладіть потрібні для цього зусилля.

Лев ♌

Місяць у Вашому знаку вітає терпимість. Але майте на увазі, що не менш важливе терпіння. Прагнучи до мети, не намагайтеся проскакувати якісь етапи. Так, Ваша пристрасність – запорука успіху, але зараз важливо провести межу між рішучістю і безглуздям.

Діва ♍

Чим в своєму житті Ви ситі по горло? Всі ми колись доходимо до точки кипіння, і потрібна особлива мудрість, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися після цього. Зараз не час зосереджуватися на можливі втрати. Краще думайте про свободу, яку знаходите. Природа не терпить порожнечі; незабаром всі порожнини будуть заповнені.

Терези ♎

Простягнувши руку ближньому, Ви зробите краще собі. Можливо, хтось перестав з Вами спілкуватися – а Ви привітайтеся з ним, випадково зустрівши на вулиці. Могло здаватися, що дізнаватися відомості про інше Ви зможете хіба що через треті руки, але ніколи не пізно відкрити канали спілкування.

Скорпіон ♏

Немає нічого поганого в бажанні опинитися в центрі уваги. Якщо Ви чекали нагоди показати себе світу або просунутися по кар’єрних сходах, то час настав. Можна і потрібно заявляти про себе. Ви маєте повне право пишатися своїми досягненнями, і хвалитися.

Стрілець ♐

Вирватися з кола звичної рутини, привнести в своє життя трохи спонтанності – це буде простіше, ніж Ви думаєте. Зазвичай Вас не потрібно довго умовляти ризикнути, але в цей раз власна нерозсудливість може налякати навіть Вас. Також Ваші вчинки можуть створити у людей враження, на яке Ви зовсім не розраховували.

Козоріг ♑

Навіть якщо план здається марною тратою часу, Ви можете досягти непоганих результатів, перш ніж вирішите змінити тактику. Коли зустрічаються терпіння і старання, завжди так. Пам’ятайте про це у своїх починаннях. Все хороше вимагає часу і терпіння, але окупає їх з лишком.

Водолій ♒

Дуже важливо розуміти, на що саме Ви підписуєтеся – в тому чи іншому сенсі. Легко зосередитися тільки на плюсах і зовсім упустити з виду мінуси. Тому, перш ніж погоджуватися на щось, обговоріть всі ймовірні проблеми. Це може виявитися непростим завданням.

Риби ♓

Самовдосконалення починається в голові, але в якийсь момент треба починати вживати заходи. Всесвіт пропонує подумати про це. Завжди можна стати кращими, і час на це знайдеться завжди. Якщо Ви хочете щось змінити в собі, то зараз самий відповідний момент.