5 найбільш корисливих і меркантильних знаків Зодіаку

Перебуваючи в суспільстві корисливої та відверто жадібної людини, ми відчуваємо неприємні відчуття. На відміну від людей ощадливих, які збирають матеріальні блага, живучи в злагоді з навколишнім світом, жадібні люди готові наступити на горло ближньому, аби забрати собі якомога більше. Вони трясуться над своїм багатством і при цьому скаржаться, що їм не вистачає.

Тож не дивно, що від таких людей хочеться триматися подалі. Однак це не завжди можливо. Скупих серед нас дуже багато, достатньо сказати, що щонайменше 5 знаків Зодіаку мають темний бік характеру у вигляді жадібності та користолюбства.

Рак

Особистості цього знака з дитинства починають проявляти жадібність, влаштовуючи батькам істерики з приводу купівлі нової іграшки, і ховаючи весь свій ляльковий “скарб” подалі від очей інших діточок. Навіть моралі дорослих не можуть виправити Раків, які, ставши дорослими, не зраджують своїм принципам.

Обираючи партнера для життя, Раки ніколи не поспішають, довго придивляються і оцінюють фінансовий потенціал залицяльника. І якщо в претендента на серце немає пристойного капіталу, якщо його не підтримують заможні батьки і в найближчій перспективі не проглядається безбідне майбутнє, ні про які почуття й мови бути не може. Рак відкине його залицяння і вирушить шукати надійнішого партнера.

Меркантильність представників цього знака можна пояснити і невпевненістю у своїх силах. Раки бояться залишитися без засобів до існування, а отже, у будь-якій ситуації намагаються відкладати “на чорний день”. А враховуючи, що позичати гроші в інших Рак вважає справою ганебною, він економить буквально на всьому, навіть якщо від цього страждають його близькі.

Стрілець

Представники знака Стрілець – активні й працьовиті особистості, які всього в житті домагаються своєю працею, часом надто важкою і невдячною. Тому їхнє небажання витрачати гроші направо і наліво цілком виправдане. Однак нерідко в спробах заощадити Стрільці перегинають палицю і тим самим виставляють себе не в найкращому світлі.

Стрільці можуть прийти на побачення з дешевим букетом квітів і натякнути своїй супутниці про те, що кожен платить за себе. Вони можуть відмовитися йти з друзями до ресторану, бо вдома відзначати ювілей дешевше. Але що особливо неприємно, Стрільці люблять хвалитися перед оточуючими своїми високими доходами і водночас із неприязню ставляться до людей, які нижчі від них за посадою або заробляють занадто мало.

При цьому ви можете добре спілкуватися і міцно дружити зі Стрільцем, але тільки доти, доки ситуація не змусить вас позичити у цієї людини гроші. Спробуйте не віддати борг вчасно, і ви дізнаєтеся, що насправді думає про вас Стрілець, і як дорожить він вашою дружбою!

Телець

На перший погляд Тельці здаються миролюбними, добрими і надзвичайно чуйними людьми. Але це лише доти, доки вас не пов’язують фінансові стосунки або доки Телець надійно забезпечений грошима. Просто для цієї людини фінансова забезпеченість стоїть на першому місці, і коли стабільності приходить кінець, назовні вилазить зворотний бік Тельця. Стають помітними його дріб’язкові вчинки, спроби обманювати, хитрувати, щоб якнайшвидше повернути собі фінансову стабільність. Про справедливість, дружбу і просто про людяність Телець у такі моменти не замислюється.

Ось тільки судомні спроби урвати собі більший куш нерідко псують стосунки Тельця з оточуючими, руйнують багаторічну дружбу і налаштовують проти цієї людини колектив. Ясно мислити й усвідомлювати свої вчинки ці люди починають тільки тоді, коли знову набивають кишені й перестають зі здриганням думати про завтрашній день.

Щоб усвідомити, наскільки корисливими бувають Тельці, спробуйте позичити в них грошей. Найімовірніше, така людина просто відмовить вам, а якщо й позичить, то лише половину суми, та до того ж призначить відсотки за користування!

Діва

Дуже складним знаком у плані ставлення до грошей є і Діви. Це надзвичайно скупі особистості, які своєю економією доведуть сім’ю до нервового зриву. При цьому самі пишатимуться тим, що зуміли заощадити навіть сущі крихти.

Дріб’язковість – друге “Я” представників знака Діва. Вирішивши купити потрібну річ, вони обійдуть пішки пів міста, щоб знайти найдешевший товар, а потім будуть до посиніння торгуватися, доки своєю поведінкою не вженуть у фарбу продавця. Діви ходитимуть пішки на роботу, щоб заощадити на транспорті, купуватимуть найдешевшу їжу і носитимуть одну й ту саму річ кілька років. При цьому щомісяця левову частку зарплати вони кластимуть на банківський рахунок.

А ще, заради користі Діви готові жити з людьми, які їм неприємні. Для шлюбу вони шукають забезпеченого партнера, і, зустрівши такого, готові прикидатися скільки завгодно, тільки щоб жити в комфортних умовах і користуватися матеріальними благами. Про почуття і стосунки вони турбуються в останню чергу. Мабуть, саме тому після близького спілкування багато людей сильно розчаровуються в Дівах.

Козоріг

Ніщо так не тішить Козорога, як гаманець, туго набитий грошима. Ну, хіба тільки, банківський рахунок із кругленькою сумою. Навіть стосунки з близькими людьми тьмяніють для Козорога, коли в руках опиняється пачка хрустких банкнот. Та й як інакше, якщо все життя цих людей від початку і до кінця має суто меркантильну основу.

Козороги не зрушать із місця, щоб допомогти людині, якщо натомість не отримають хороший навар. Вони розглядають людей як об’єкти, поділяючи їх на тих, які можуть становити фінансовий інтерес, і тих, які не становлять жодного інтересу. Перших вони вміло обробляють, шукають підходи і намагаються стати партнерами в бізнесі, щоб збагатитися за їхній рахунок. Других же вони не помічають і відверто нехтують стосунками з ними.

Відверто кажучи, від жадібності Козорога нерідко страждають навіть найближчі люди. Ці особистості живуть винятково заради своїх інтересів, і не готові допомагати навіть власним дітям чи батькам, особливо якщо знають, що витрачені гроші їм не повернуть. Натомість до себе вимагатимуть підвищеної уваги і постійно скаржитимуться, що близькі їм не допомагають і не забезпечують.

Оригінал