Як поводяться знаки Зодіаку коли нервують

Як нервують люди різних знаків зодіаку, і як вони поводяться в такому стані? Адже у всіх нас бувало таке, коли здавалося, що зараз серце вирветься з грудей. Що це могло бути? Почуття страху, тривоги, нерви, що збунтувалися? Хтось стикався з цим частіше, хтось рідше. Але всі ми це почуття долали по-різному. У кожного знака Зодіаку існує свій особливий спосіб вирішення такої ситуації.

Овен

Коли Овен нервує, з ним дуже складно мати справу: представники цього знака Зодіаку стають гіперактивними, імпульсивними, дратівливими, починають дуже швидко говорити (“торохтіти”, кажучи простіше).

Телець

Тельці справляються з нервами дуже цікавим чином – вони занурюються в себе, у свій власний світ, уявляючи, що світ зовнішній їх зачепити не може, таке собі “я в будиночку”.

Близнюки

Як і в Овнів, у Близнюків нерви проявляються гіперактивністю і прискоренням темпу мови; Близнюки, які нервують, легко відволікаються і не здатні зосередитися на одному, страждають від безсоння, не здатні всидіти на одному місці.

Рак

Раки, які нервують, схильні до підвищеної сльозливості та часто починають уявляти собі найгірший випадок із потенційно можливих – причому куди гіршим є той факт, що Раки просто не в змозі заборонити собі про це думати.

Лев

Лев, що нервує, – видовище не з легких: вони уявляють собі найгірший сценарій розвитку подій, поводяться імпульсивно, та ще й вороже щодо ні в чому не винних оточуючих, які просто потрапили під руку.

Діва

Діви, які нервують, зберігають непроникний зовнішній вигляд, і тому зрозуміти, що Діва не у своїй тарілці, не так просто – за зовнішніми ознаками. Однією з підказок може стати повторювана дія – Діви, які нервують, можуть постійно крутити в руках пасмо волосся, розминати пальці, ходити з кута в кут тощо.

Терези

Коли Терези нервують, вони стають незвично тихими, помітно більше потребують запевнення з боку близьких, при цьому у Терезів спостерігаються труднощі з тим, щоб висловити свої переживання. Терези, які нервують, не можуть зосередитися на одному занятті, постійно відволікаються, страждають від проблем зі сном (а часом ще й зі шлунком).

Скорпіон

Скорпіони, які нервують, від самого початку вороже налаштовані стосовно оточуючих, і їхній стрес може маніфестуватися в безглуздих актах агресії (Скорпіони – якраз із тих людей, що, розлютившись, будуть штовхати стіни і кидатися речами).

Стрілець

Представники цього знака Зодіаку одразу починають говорити голосніше, проявляти підвищену імпульсивність і гіперактивність, часом – ворожість. Також Стрільцям у стресових ситуаціях характерні нервовий сміх, потяг до фізичного придушення стресу (у будь-якій незрозумілій ситуації віджимайся – це якраз про Стрільців).

Козоріг

Зовні Козороги навіть у стресовій ситуації залишаються стриманими, але всередині в них усе напружено, і нерви Козороги відчувають, що називається, “животом”. Козороги, які нервують, можуть проявляти ворожість до оточуючих, найчастіше прагнуть залишитися на самоті й навантажити себе додатковою роботою або відповідальністю.

Водолій

Водолії в стресовій ситуації стають ще більш балакучими, говорять дуже швидко, не можуть всидіти на місці, стикаються з проблемами зі сном. Найнеприємніше ж – Водолії нервуватимуть, але не здатні будуть зрозуміти, чому, що саме викликало цей їхній стан.

Риби

Риби, які нервують, легко вдаряються в сльози, уявляють собі все найгірше, при цьому не здатні відволіктися абсолютно нічим. У той час як інші знаки Зодіаку, так чи інакше дають вихід своїм нервам, Риби “накручують” себе все більше, часом до стану істерики.

Оригінал