Гороскоп на 16 лютого

Овен ♈

Історія Вашої родини може допомогти Вам розібратися з майбутнім. Тому постарайтеся сьогодні поспілкуватися зі старшими родичами і поставити запитання, відповіді на які Ви шукаєте. Їхня думка допоможе вам розібратися в ситуації й ухвалити правильне рішення. Ідеї та досвід минулого будуть сьогодні дуже корисними. Можливо, вони також змусять вас замислитися про рішення, які ви ухвалювали останнім часом.

Телець ♉

Люди можуть говорити одне, а думати і відчувати зовсім інше, і Вам це прекрасно відомо. Зараз Ваша інтуїція сильна як ніколи, тому Ви здатні побачити справжній сенс сказаних слів. Це дуже вигідна позиція, але водночас і небезпечна – можливо, Вам не варто знати те, що Ви дізнаєтеся. Тому не поспішайте ділитися своїми здогадками з будь-ким, особливо з випадковими знайомими.

Близнюки ♊

Це прекрасно, що Ви останнім часом всіляко намагалися урізноманітнити своє життя, однак цей досвід може негативно позначитися на Вашому фінансовому становищі! Настав час серйозніше поставитися до своїх заощаджень. Економія – справа непроста, однак якщо Ви змусите себе відмовитися від деяких надмірностей, то в майбутньому зможете потішити себе чимось більш серйозним. Ваші зусилля приведуть до відмінного результату.

Рак ♋

Довіряйте своїм інстинктам з особливою обережністю. Вони багато в чому покладаються на емоції, а ті, своєю чергою, зараз занадто нестійкі. Спирайтеся на факти, а якщо вони не приведуть вас до чогось конкретного, то відкладіть ухвалення важливих рішень на потім. Зачекайте, поки ситуація не стане яснішою. А поки зробіть крок назад і розслабтеся. Дайте волю своїм почуттям, поки вони не впливають на Ваші рішення.

Лев ♌

Ви чудово контролюєте свої імпульсивні бажання і можете пишатися тим, як ефективно утримуєтеся в рамках свого бюджету. Прийшов час винагородити себе за старання, але тільки в міру. Пригостіть себе великою чашкою лате, купіть якісь вишукані ласощі або диск улюбленої групи. Невеликі подарунки помітно поліпшать Ваш настрій. Нехай ця приємна дія увійде у Вас у звичку.

Діва ♍

Можливо, Вам це і не подобається, але дотримуючись рамок свого бюджету, Ви можете значно поліпшити своє життя. Крім економії грошей, це чудовий спосіб самоорганізації та концентрації уваги на найважливіших речах. Виділіть сьогодні деякий час на те, щоб розібратися, як багато грошей Ви витрачаєте і на що саме. Ви одразу ж побачите, що можна змінити. Усього одна година, витрачена на обмірковування фінансової ситуації, допоможе заощадити чимало грошей і часу в майбутньому.

Терези ♎

Сьогодні хтось може порушити Ваші плани, однак це навіть на краще. Час від часу варто порушувати усталений порядок! Прислухайтеся до того, що Вам говорять, навіть якщо Вам це не дуже подобається. Ваше самолюбство цілком може впоратися з гіркою правдою, і зрештою Ви від цього тільки виграєте. Сміливо зустріньтеся віч-на-віч із людиною, з якою є необхідність поговорити.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви зумієте розслабитися в ситуації, в якій зазвичай почуваєтеся некомфортно. Ця фаза не триватиме довго, тому постарайтеся скористатися обставинами по максимуму. Подумайте про те, якого розвитку хочете для стосунків із кимось – чи не час перейти на наступний етап? Зважте всі “за” і “проти” і про всяк випадок будьте готові до відповіді, яка Вам не дуже сподобається. Коли в справі замішаний ще хтось, доводиться зважати на його прагнення і бажання.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви сповнені чарівності, але цього може бути недостатньо, щоб просунутися вперед у стосунках із кимось. Вам потрібно піти трохи далі і дозволити собі продемонструвати трохи вразливості. Поділіться з партнером якоюсь дуже особистою і, можливо навіть, незручною історією – покажіть, що Ви йому довіряєте як нікому іншому. Вашому співрозмовнику це дуже підлестить, і це означатиме для нього більше, ніж комплімент зовнішності або розуму.

Козоріг ♑

Якщо Ви побоюєтеся, що деякі домашні проблеми можуть позначитися на роботі або навчанні, не хвилюйтеся – все не так вже й страшно. Для того, щоб не відволікатися від справи, Вам необхідно розслабитися і забути про проблеми. Однак повністю відключитися Вам навряд чи вдасться, а наполегливі спроби це зробити можуть лише посилити стрес. Потерпіть – усе це закінчиться дуже скоро.

Водолій ♒

Сьогодні все вказує на те, що стосунки з кимось досягли поворотної точки. Вам необхідно подивитися на ситуацію, що склалася, і ухвалити рішення, якого ви боялися. Чи не час розлучитися з цією людиною? Між Вами останнім часом щось не ладиться, і якщо партнер не робить жодних спроб це виправити, то відповідь може бути позитивною. Поговоріть і з’ясуйте, що відчуває Ваш співрозмовник. Якщо він визнає проблему, то ще є надія. Якщо ж партнер вважає, що все нормально, то Вам залишається лише рухатися далі самостійно.

Риби ♓

Ви отримаєте набагато більше задоволення, якщо будете просто насолоджуватися життям, а не аналізувати кожне почуте слово. Не варто зараз занадто серйозно до всього ставитися. Навколо відбувається чимало як хорошого, так і поганого. Зосередьтеся тільки на хорошому, а про занепокоєння забудьте на найближчу добу. Навіщо переживати про те, чого все одно не можна змінити? Нехай про це думає хто-небудь інший.