Які ангели охороняють людей різних знаків Зодіаку

У нас є два типи Ангелів: Ангели-охоронці і Архангели. Наші особисті Ангели-охоронці тут, щоб допомагати нам, а Архангели, щоб служити всім.

Останні володіють особливими якостями і пов’язані з певними знаками, але будь-хто може звернутися до них за допомогою.

Ми можемо попросити допомоги у наших Ангелів-охоронців або Архангелів, спілкуючись з ними через медитацію або молитву.

Вони всюди навколо нас, але нам потрібно шукати їхню допомогу і давати їм дозвіл втручатися в наші життєві ситуації.

Овен — архангел Єгудиїл

Архангел Єгудиїл відноситься до «сонячних ангелів». Він управляє планетою Марс і зоряним знаком Овна.

Ті, хто народився під знаком Овна, як правило, товариські, імпульсивні і сповнені ідей. Вони схильні проявляти ентузіазм, і завжди готові вирішувати проблеми.

Телець — архангел Селафиїл

Архангел Селафиїл надає надійності і практичності Тельцю. Їм подобається направляють свою енергію на заволодіння владою.

У Тельців є природна схильність до стабільності і безпеки, але вони повинні бути обережні, щоб не попастися в пастку матеріального світу.

Близнюки — архангел Рафаїл

Архангел Рафаїл є одним з головних ангелів зцілення і має здатність керувати усіма цілителями — як ортодоксальними, так і взаємодоповнювальними.

Близнюки, як правило, дуже розумні і обдаровані люди. У них є невситима жага до навчання і знань. Вони весь час збирають і накопичують енергію, але мало коли діляться нею з оточуючими.

Рак — архангел Гавриїл

Архангел Гавриїл обдарував Рака такими якостями, як чутливість і співчуття. Раки, як правило, відіграють важливу роль у наданні допомоги іншим, особливо в заохоченні їх росту, розвитку та емоційного потенціалу.

Лев — архангел Михаїл

Архангел Михайло Левів надихає на пошук вищих істин і прихованих знань. Леви дуже щедрі і відкриті люди. Вони також володіють відмінними організаторськими здібностями.

Левам подобається перебувати в центрі уваги. Вони готові піти багато на що, щоб досягти суспільного визнання.

Діва — архангел Рафаїл

Архангел Рафаїл обдарував Дів аналітичним складом розуму. Діви, як відомо, дуже працьовиті, приділяють велику увагу деталям.

Діви часто сором’язливі і скромні, не люблять бути в центрі уваги. Діви дуже методичні, копіткі, в змозі впоратися з заплутаністю будь-якого предмету.

Терези — архангел Уриїл

Архангел Уриїл обдарував Терезів гармонійністю і дипломатичністю. Терези прагнуть до неупереджених суджень, а не управління емоціями.

Терези бачать завжди дві сторони медалі, але відчувають труднощі при прийнятті рішень.

Скорпіон — архангели Азраїл і Камаель

Завдяки їм Скорпіони стають дуже сильними особистостями. Скорпіони відомі своєю сильною емоційною природою.

Скорпіони дуже надійні і відповідальні. Але разом з цим, вони можуть бути безжальними з тими, хто завдає їм болю або зраджує їх.

Стрілець — архангел Ієремиїл

Архангел Ієремиїл допомагає Стрільцям бути оптимістичними і заповзятливими. Стрільці по своїй природі дуже творчі і інтуїтивні люди, але іноді не вписуються в нашу реальність.

Стрільці вважають будь-які обмеження дуже нудними. Це позитивні, щедрі, творчі й пристрасні люди.

Козоріг — архангел Єгудиїл

Вони дуже обережні і відповідальні. Козороги не бояться важкої роботи і будуть відчувати багато труднощів і перешкод у процесі досягнення мети.

Козороги займаються накопиченням багатства, воно дає їм відчуття безпеки. Проте їх часто поглинає песимізм, вони занадто багато турбуються про себе.

Водолій — архангел Михаїл

Архангел Михайло дає Йому енергію ідеаліста і гуманіста. Водолії люблять незалежність, прогресивність і гуманність.

Вони можуть здаватися холодними, відчуженими і несимпатичними. У них, як правило, дуже добре розвинений розум, але їхній занадто серйозний характер іноді дратує оточуючих.

Риби — архангел Селафиїл

Архангел Селафиїл заохочує саморозвиток і духовний ріст Риб. Вони романтичні у всьому, особливо в любовних відносинах.

Кожен аспект їхнього життя повинен містити деякий елемент романтики — в іншому випадку їм стає нудно і вони втрачають інтерес до всього. В цілому риби дуже добрі, миролюбні, чуйні.

Оригінал