Ці знаки Зодіаку ніколи не пробачають зраднику

Деякі люди здатні пробачити та забути. Є й ті, кому надзвичайно складно дати ще один шанс людині, яка зрадила їхню довіру. У стосунках усі ми стикаємося з випробуваннями. Однак чи не єдина річ, яку неможливо пробачити, – це зрада.

Коли люди вступають у стосунки, вони очікують одна від одної відданості. І коли один із партнерів зраджує іншого, то може знадобитися чимало часу для того, щоб залікувати цю рану. Хтось може пробачити зраду, а хтось ні. І тоді все, що залишається зробити – це закінчити стосунки.

Близнюки

Представникам цього знака потрібно дуже багато часу для того, щоб знайти свою людину. Але коли це трапляється, Близнюки дарують йому повну довіру та беззастережне обожнення. Вони віддані партнери і ніколи не зраджуватимуть. Такого ж відношення вони очікують і від своєї другої половинки.

Близнюки хочуть, щоб партнер належав їм, і лише їм. Якщо ж це неможливо, то вони без роздумів розлучаться навіть із коханою людиною. Після зради їм знадобиться дуже багато часу, щоб знову навчитися довіряти людям.

Рак

Для Раку емоційна зрада – гірша за фізичну. Він, цілком імовірно, хоча б замислиться над тим, щоб пробачити партнера, який зрадив йому фізично. Якщо ж партнер здійснив емоційну зраду, то повернення назад не буде. Рак проживе весь спектр почуттів, які може викликати зрада в людини. А потім продовжить жити далі. У зрадника не буде жодного шансу знову зійтись із Раком.

Представник цього знака повністю виключить брехуна зі свого життя так, ніби він ніколи і не був його частиною. І ніхто не зможе переконати Рака змінити рішення.

Діва

Діви від природи наділені даром дбати про інших людей. Зрада у них спочатку викликає повну розгубленість, а потім призводить до почуття безпорадності. Діви легко справляються з будь-якими проблемами, але коли справа доходить до зради у відносинах, це закінчується депресією. Вони ніяк не можуть позбутися негативних думок і, зрештою, приходять до висновку про те, що ніхто довкола не бажає їм добра.

Діви ніколи не зможуть пробачити зраду. Ні собі (якщо таке станеться), ні партнеру. Якщо зрада була емоційною, то Діви можуть спробувати обговорити те, що сталося з партнером, щоб зрозуміти, чому так сталося. Якщо ж зрада була фізичною, то жодних розмов не буде. Буде жирна крапка у стосунках.

Скорпіон

Як і належить справжньому Скорпіону, представники цього знаку не вміють прощати і забувати. Якщо зраджують їхню довіру, вони лютують. Вона буквально засліплює Скорпіонів та керує їхніми діями.

Для них надзвичайно важлива вірність. Вони можуть пробачити ні фізичну, ні емоційну зраду. Але якщо Скорпіон з якихось причин вирішить не припиняти стосунки, все одно знайде спосіб покарати партнера за зраду. І зробить це не один раз. Перш ніж злити Скорпіона, подумайте двічі.

Стрілець

Стрільці – натури мрійливі та романтичні. Вони найчастіше дивляться на стосунки через рожеві окуляри. А коли їхні ілюзії розвіюються без сліду, вони переживають біль. Біль, з яким не можуть впоратися. Якщо партнер зрадить Стрільця, це може навіть зламати його. Зрада змінює його настільки радикально, що він ще довгий час не зможе комусь довіритися. Зрада представник цього знака сприймає дуже близько до серця. Але як тільки візьме себе в руки, відразу виключить зрадника зі свого життя.

Оригінал