Гороскоп на 22 грудня

Овен ♈

Місяць сповнений рішучості висвітлити пригоди, що маячать на Вашому горизонті, і посилити почуття свободи. Але оскільки супутник Землі протистоїть Марсу, Ви можете виявити, що якісь буденні справи і проблеми дуже швидко повертають вас зі світу мрій. Можливо, йдеться про якісь сімейні питання, що потребують Вашого негайного втручання. Тож будьте готові до всього, але й не полишайте надій.

Телець ♉

Місяць освітить те, що Ви приховуєте. У результаті у Вас можуть виникнути деякі проблеми і сварки на особистому фронті, особливо що стосується інтимного життя. Це через вплив Марса може викликати конфлікти або навіть спровокувати агресивні випади, але, на щастя, м’яке місячне світло дасть змогу дещо пом’якшити можливі непорозуміння. Таким чином, є шанс, що вони просто перетворяться на конструктивний діалог, від якого виграють усі.

Близнюки ♊

Сьогодні Вам буде досить складно пояснити іншим людям, що їхній внесок у щось або критика небажані. Річ у тім, що Місяць буде висвітлювати Ваше коло спілкування спільно з Марсом, викликаючи таким чином зайву конфронтацію з багатьох питань. Це може бути один із тих випадків, коли все, що хтось робить або говорить, вас дратуватиме. Тож, якщо Вам потрібно дистанціюватися від когось, робіть це обережно, намагаючись не палити мости.

Рак ♋

Місяць проллє яскраве світло на робочі обов’язки і повсякденну рутину. Це означає, що Ви діятимете набагато ефективніше. Однак через вплив Марса Ви в якийсь момент зрозумієте, що вам слід ретельніше ставитися до порядку денного і навіть в обов’язковому порядку писати списки справ. Не варто покладатися виключно на свою пам’ять, щоб гарантувати, що важливе завдання або зобов’язання не буде випущено з уваги. Адже пам’ять може Вас підвести.

Лев ♌

Місяць сьогодні протистоятиме Марсу, що впливає на друзів та інші соціальні групи. Утім, це не повинно створювати особливих проблем, якщо Ви готові відкласти будь-який план, пов’язаний із дозвіллям і відпочинком. Річ у тім, що у Вас може з’явитися якась дуже важлива робота, через яку всі Ваші задуми соціального характеру можуть відійти на другий план. Якщо це справді станеться, правильно розставте пріоритети і зрозумійте, що обов’язок насамперед. А вже після можна і відпочити.

Діва ♍

Місяць висвітлює Ваші потреби, тому Ви можете бути трохи суворішими щодо того, що вважаєте пріоритетним. Але оскільки Місяць протистоїть Марсу, щось, пов’язане з кар’єрою, може стати Вашим головним пріоритетом практично без попередження. Звісно, останнє слово щодо того, скільки часу витрачати на відпочинок, залишається за Вами, але, ймовірно, у Вашому житті настане момент, коли Вам таки доведеться шукати баланс між роботою та особистим життям.

Терези ♎

Життя примножить те, у що Ви вирішите вірити. Можливо, Вам варто нагадати собі ці слова, коли Ви оглядатиметеся довкола в пошуках того, що Вас надихає. Воно чекає, щоб його спіймали, або, принаймні, дослідили, але сумніви, створені Вами ж, можуть спорудити непроникну стіну між Вами та чимось новим і незвіданим. Тож не втрачайте віри і зробіть перший, але найрішучіший крок до руйнування цієї стіни.

Скорпіон ♏

Оскільки Місяць перебуває в опозиції до Марса, Ваша увага може бути відвернута якимись нудними завданнями і справами, які стосуються Вашого будинку або сім’ї. Але Ви не зобов’язані вирішувати всі ці проблеми самостійно і звалювати на свої плечі весь тягар відповідальності. Якщо Вам раптом здається, що Ви берете на себе занадто багато, значить настав час, так би мовити, розподілити обов’язки і зробити так, щоб Ви були не єдиним тягловим конем. Справедливість є справедливість!

Стрілець ♐

Щойно Ви зітхнете з полегшенням, подумавши, що взяли свої емоції під повний контроль, щось може піти не так. Оскільки Місяць з’єднується з Марсом, що впливає на соціальні зв’язки, у Вашому житті може легко спалахнути якась сварка, що має всі шанси перетворитися на серйозну конфронтацію. Утім, це не означає, що Ви зобов’язані розпалювати конфлікт дедалі більше й більше. Можливо, Вам варто зосередитися і побачити саму суть непорозуміння і його причини, які насправді усунути не так вже й складно.

Козоріг ♑

Навіть якщо у вас виникне бажання зануритися з головою у світ мрій і фантазій, сувора реальність не дасть вам цього зробити, буквально підірвавши цю наївну мильну бульбашку. Місяць сьогодні протистоятиме Марсу, що впливає на ваші обов’язки, але він буде не в силах протистояти останньому. Це означає, що дати волю своїй уяві Ви зможете, але тільки після того, як виконаєте всі свої зобов’язання.

Водолій ♒

Імовірно, Ви не питатимете думки інших про те, як Вам слід провести день, але все одно можете отримати кілька непрошених порад. Утім, це не повинно Вас особливо хвилювати, оскільки Ви маєте ставити на перше місце свої особисті потреби. Саме так Вам варто вчинити, навіть якщо це означає, що прохання друзів або колег Вам доведеться проігнорувати.

Риби ♓

Місяць активує Вашу репутацію і цілі, висвітлюючи Ваш професійний шлях. Утім, це не означає, що Ви маєте цілком присвятити себе кар’єрі, оскільки напевно у вашому домі станеться щось, що відверне вашу увагу. У результаті цього Ваші кар’єрні плани можуть бути зірвані. Річ у тім, що Місяць сьогодні протистоїть Марсу, впливаючи на Вашу оселю і сім’ю. При цьому якась домашня драма може бути останнім, що вам потрібно, а отже, вам доведеться приділити її вирішенню належну увагу.