Гороскоп на 28 грудня

Овен ♈

Сьогодні Юпітер, планета удачі та оптимізму, впливає на фантазії, прагнення до самоти, ескапізм, зв’язок з іншими світами. До 20 грудня наступного року Юпітер буде Вам ангелом-охоронцем. Він сприятиме емоційному зціленню. Будьте готові залишити важкі почуття в минулому.

Телець ♉

До 20 грудня 2022 року Юпітер буде дарувати Вам удачу і оптимізм. Насамперед це проявиться у формуванні та підтримці зв’язків з людьми. У Ваших інтересах спілкуватися і наводити мости співпраці та дружби. Крім того, з’явиться шанс струсити пил з давньої мрії. Юпітер допоможе досягти її з легкістю.

Близнюки ♊

До 20 грудня наступного року Юпітер розширює горизонти і впливає на Вашу кар’єр, статус, соціальну відповідальність. Протягом наступних дванадцяти місяців Ви зможете відчутно просунутися в професійному плані. Також з’ясується, що Ви відмінно ладнаєте з людьми, які приходяться Вам колегами і однодумцями.

Рак ♋

До 20 грудня наступного року Юпітер розширює горизонти і робить акцент на далекі мандри та бачення майбутнього. З’явиться можливість відправитися в подорож, пережити пригоду. Люди з інших культур будуть грати відчутну роль у Вашому житті. Якщо Ви планували навчатися, то процес навчання буде легким.

Лев ♌

До 20 грудня наступного року Юпітер, планета удачі та оптимізму, буде впливати на щедрість, інвестиції, самоаналіз. Прийдешній рік додасть Вам розуміння, близькості і добробуту, якщо Ви приймете необхідність більш ретельно розпоряджатися своїми ресурсами. Якщо останнім часом бажання ділитися не було, то зараз Ви зрозумієте цінність підходу “ти мені, я тобі”.

Діва ♍

Починаючи з сьогоднішнього дня і протягом приблизно року Юпітер буде впливати на сферу зобов’язань і відносин. Важливе партнерство у Вашому житті принесе чимало радості. Ви багато дізнаєтеся про себе. Зв’язок – любовний або діловий – стане міцнішим.

Терези ♎

Починаючи з сьогоднішнього дня і до кінця 2022 року Юпітер допоможе Вам з оптимізмом поглянути на роботу і здоров’я. Професійна діяльність, самовдосконалення, інтерес до власного здоров’я – все це принесе позитивні переживання. Також Вас підтримають колеги. А якщо бажаєте розпочати власний бізнес, світила тим більше благословлять Вас на це починання!

Скорпіон ♏

Починаючи з сьогоднішнього дня і до грудня 2022 року Юпітер буде творити справжню магію у сферах любові і творчого самовираження. Веселощі, романтика, радість! Всесвіт запрошує Вас не ставитися до певних зобов’язань дуже серйозно. Пора розслабитися, тим більше що опиратися долі все одно марно.

Стрілець ♐

Юпітер, зірка удачі та оптимізму, буде впливати на Ваші емоційні основи з сьогоднішнього дня і до грудня наступного року. Будинок, сім’я, майно і затишок – все це опиниться у фокусі. Ви відчуєте більше стабільності і спокою. Пора покращувати побут і відносини в родині!

Козоріг ♑

Починаючи з сьогоднішнього дня і до грудня наступного року Юпітер буде впливати на сфери освіти і комунікацій. Ви зможете розширити арсенал знань і умінь, причому зробите це з неабияким задоволенням. Ви будете з ентузіазмом ділитися ідеями – і з радістю бачити, що їх охоче приймають. Розум і комунікативність – Ваш квиток до процвітання.

Водолій ♒

Юпітер, планета достатку, буде впливати на цінності, гроші, майно з сьогоднішнього дня і до кінця наступного року. Подумайте, які таланти Ви могли б розвинути, щоб заробляти більше. Але також Юпітер управляє марнотратством, тому доведеться берегтися найсильнішої спокуси смітити грошима або накопичувати майно.

Риби ♓

Вперше за дванадцять років у Ваш знак увійде щедрий і оптимістичний Юпітер. Вас чекає удача і підвищення впевненості в собі. Новознайдені життєва сила і ентузіазм допоможуть досягти успіху в усьому. В потрібний час і в потрібних місцях Ви будете зустрічати потрібних людей. 2022 рік запам’ятається Вам надовго!