Всі «за» і «проти» відносин з кожним знаком Зодіаку

Оскільки у кожного знака Зодіаку є свій унікальний набір типових характеристик і сумісних, корисно скласти такий собі гід по ним, щоб знати, чого очікувати від кожного з них. Чим більше у вас інформації, навіть якщо вона від зірок, тим краще.

Який із знаків ніколи не змусить вас нудьгувати, а який не буде відповідати на повідомлення? Ось всі «за» і «проти» відносин з кожним знаком.

Овни

За: Овни готові до будь-яких пригод і експериментів. У них багато енергії, яка дуже заразлива, і стосунки обіцяють бути дуже пристрасними і активними.

Проти: Вони можуть бути занадто суворі до себе і можуть виводити вас із себе. Вони відомі тим, що можуть не відповідати на дзвінки та повідомлення.

Тельці

За: Дуже люблячі, які надихнуть у вас відчуття безпеки і захищеності. Вони до всього підходять як професіонали, навіть якщо не вміють це робити.

Проти: Вони можуть застрягти на місці, пручатися і нічого не хотіти робити. Про їхню упертості ходять легенди.

Близнюки

За: з ними ніколи не буде нудно. Вони дуже розумні, великі базіки і завжди будуть ставити ваші потреби і почуття на перше місце.

Проти: Оскільки вони дуже розумні, то можуть думати, що знають все краще за всіх і це змушує вас почувати себе розумово неповноцінним. Крім того, у Близнюків є звичка занадто все аналізувати і засмучуватися через те, що самі собі надумали.

Раки

За: Ви можете довіряти Ракам, вони завжди будуть ставитися до вас гідно. Ви можете довірити їм свої секрети, тому що цей знак відрізняється відданістю.

Проти: Їм властиві перепади настрою. Тут вони щасливі, а тут вже вбиваються з горя. І навіть не намагайтеся їх умовити сказати, що не так. Вони відразу займають оборонну позицію.

Леви

За: В них багато чудового – їхнє почуття гумору, здатність робити все весело і цікаво, їхня привабливість. З ними у вас залишаться найкращі враження.

Проти: Їм не характерна чутливість до почуттів інших, і навіть без злого умислу вони можуть образити людину.

Діви

За: Вони можуть бути самими милими людьми на світі і завжди рахуються з вашими почуттями. Вони прекрасні в тому, наскільки можуть бути зрілими і серйозними. На них можна покластися.

Проти: Іноді вони бувають дуже чутливі і сумніваються в щирості, особливо коли це стосується вашого бажання допомогти їм.

Терези

За: Відповідно до зірок, це кращі майстри поцілунків. Вони прекрасні в мистецтві флірту і вміють змусити вас почувати себе привабливими.

Проти: Вони ненавидять конфлікти, тому намагаються їх уникати, так що вам залишається здогадуватися, що відбувається і що Терези думають.

Скорпіони

За: Відносини з цим знаком зазвичай дуже глибокі і насичені – емоційно і сексуально. У них дуже багато пристрасті.

Проти: пристрасть – це і добре, і погано. Скорпіони можуть бути настільки палкими і серйозними у своїх почуттях, що цього буває занадто багато та навіть лякає.

Стрільці

За: веселі та оптимістичні. Вони відкриті до нових враженнями і люблять знайомитися з новими людьми.

Проти: Їм постійно потрібно щось нове, тому постійні одноманітні відносини можуть бути не для них. Вони самі заплутуються у своїх почуттях, бо ви ніколи не зможете знати, на якому етапі відносин ви знаходитесь.

Козороги

За: Один із самих надійних і відданих знаків, вам не потрібно буде переживати про його вірності вам. Вони не чекають свят, щоб змусити вас відчути себе особливим, вони люблять робити це спонтанно.

Проти: Вони можуть бути занадто контролюючими, так що це буде душити вас. Козороги можуть вдаватися до маніпуляцій, навіть без вашого усвідомлення цього.

Водолії

За: Дуже унікальні, завжди прагнуть дізнатися щось нове, з ними комфортно і легко, можна бути самим собою.

Проти: Іноді вони занадто занурені в себе, причому в свої думки, а не почуття. З почуттями у них проблеми. До того ж, вони можуть бути дуже агресивні, якщо вони не можуть контролювати ситуацію.

Риби

За: Вони зможуть повністю зрозуміти вас і ваші почуття. Вони змусять вас сміятися до упаду, і будуть не тільки вашим хлопцем/дівчиною, але і кращим другом.

Проти: Риби дуже чутливі, при цьому закриваються від вас і не пояснюють, що ви зробили не так, що заподіяли їм біль. Це серйозна проблема непорозуміння.

Оригінал