Гороскоп на 18 листопада

Овен ♈

Ендорфіни – природні хімічні речовини, що викликають гарне самопочуття. Сьогодні Ви повинні отримати їх якнайбільше. Вони допоможуть Вам зробити Ваш крок бадьорішим і швидко мчати до своєї мети. Однак не надто захоплюйтесь, тому що бажання відчути ендорфіни в крові може призвести до зайвого ризику. А Ви не повинні забувати, що здоров’я має бути у пріоритеті.

Телець ♉

Якщо останнім часом Вам хотілося привернути увагу до своєї персони, то сьогодні Ви раптом виявите, що воно приходить до Вас як хвилі цунамі. Можливо, річ у тому, що Ви займатиметеся чимось неординарним, що й викличе такий сплеск інтересу у людей. Хай там що, такий Ваш підхід дозволить дізнатися і зрозуміти щось нове, що, напевно, принесе Вам якусь вигоду.

Близнюки ♊

Балаканина? На неї нема часу! Сьогодні Ви будете налаштовані на максимально конструктивне спілкування, що веде до конкретних результатів, а якщо хтось раптом просто захоче поговорити з Вами про погоду або абстрактні речі, то відразу ж вирушить додому. Можливо, заради ефективності Вам доведеться скоротити кількість контактів, але не потрібно відкидати можливості, які можуть прийти з новими людьми.

Рак ♋

Навіть якщо хтось, як Вам здається, має намір вставляти Вам палиці в колеса, зізнайтеся собі, що він робить це не просто зі шкідливості, а тому що свято вірить у свою правоту і помилковість Вашої думки. Хоч би що там було, ви зможете знайти компроміс, який влаштує всіх і принесе вигоду. Але пам’ятайте, що це має бути взаємовигідним і без різного роду примусів.

Лев ♌

Всесвіт принесе Вам довгоочікуване нагадування, що Ви маєте право на задоволення. Також він допоможе Вам усвідомити, хто насправді змушує Ваше серце битися частіше, і що Ви можете зробити для того, щоб скоротити розрив між тим, де зараз перебуваєте, і тим, де ви хочете бути. Таким чином, шлях до справжнього щастя залежить від Вашого прийняття того, як і де Ви самі себе його позбавляєте.

Діва ♍

Якщо Ви відчуваєте бажання кинутися у всі тяжкі, значить час настав. Завдяки впливу Місяця, який з’єднується з Ураном у Вашому знаку, перед Вами відкриються нові можливості. Насправді Ваше бажання спонтанного досвіду чи незвичайного оточення може бути настільки сильним, що ніщо чи ніхто не зможе стати у Вас на шляху. Ви знаєте, як виглядає і відчувається свобода, якої Ви прагнете. І її досягнення може стати вашим головним пріоритетом.

Терези ♎

Сьогодні у Ваших думок є шанс перетворитися на щось реальніше або хоча б оформитися в мрію, якої Ви прагнутимете. В той самий час розумові процеси у Вашому мозку можуть призвести до певних висновків, які допоможуть зрозуміти, яка з областей Вашого світу перестала Вас надихати і підтримувати. Це час, коли потрібно менше покладатися на логіку та приділяти більше уваги тому, що говорить Ваша інтуїція про зміни, які Ви можете внести у своє життя. Тож дайте волю своєму розуму.

Скорпіон ♏

Ваша повага до когось піднімається на сходинку вище, і каталізатором цього можуть бути розмови або банальний обмін думками. Навіть якщо в інший час Ви обираєте трохи менше розмов і більше дій, Ви будете щиро раді сьогоднішньому спілкуванню. При цьому ви повинні зрозуміти, що щирий інтерес, який ви проявляєте до когось, і те, що ви чуєте у відповідь, явно грає вам на руку.

Стрілець ♐

Якщо Ви знаєте, що перебуваєте на одній хвилі з оточуючими або переслідуєте ті самі цілі, тоді має сенс співпрацювати. Ймовірно, Вам не доведеться докладати величезних зусиль, щоб чітко позначити, чого Ви хочете досягти і як це зробити. Але навіть якщо Ви сповнені рішучості діяти поодинці, спілкування з іншими людьми дозволить Вам знайти правильний шлях і позитивно вплине на прогрес Вашого заходу.

Козоріг ♑

Навіть якщо зазвичай Ви віддаєте перевагу сталості замість хаосу, зелена трава з іншого боку горезвісної огорожі може бути особливо інтригуючою. Нові горизонти приваблюють Вас, і чим химерніший, дивніший чи незвичайніший пункт призначення, тим краще буде для Вас. В ідеалі найкраще було б фізично опинитися на незнайомій території. Але якщо це неможливо, Ви завжди можете зайнятися захоплюючими дослідженнями та плануванням, сидячи у своєму затишному кріслі.

Водолій ♒

Дістатися до найдрібніших деталей або суті питання може здатися більш розумним та інтригуючим. Оскільки Місяць з’єднується з Ураном, будь-яка тема, яка викликає у Вас інтерес, ймовірно, буде тією, з якою Ви захочете пройти певну дистанцію. Але це стосується не лише інтелектуальної сфери. Бажання дослідити глибини, особливо щодо особистого життя, може принести дуже цікаві результати.

Риби ♓

Можливо, Вам захочеться всім серцем поринути у мрійливу атмосферу, що пронизує Ваше особисте життя. Але не варто тішитись тим, як це все виглядає зовні. Малоймовірно, що десь поруч буде та глибина, на яку Ви прагнете. І, до речі, якщо йдеться про якусь людину з Вашого оточення, будьте обережні з висотою п’єдесталу, на який Ви її поставите.