Як завойовувати серця жінок різних знаків Зодіаку

За кожною леді зодіаку потрібно упадати по-різному. А чи знаєте ви правильний підхід до кожної з них? Перевірте свої знання.

Овен

Навіть не сумнівайтеся: ця дама без жодного сорому викладає все, що думає. За своєю природою, вона змагається з іншими і запросто може проявляти свій владний характер, що не допускає чиїхось заперечень. Їй потрібен чоловік, який не буде її боятися і стане приймати її такою, якою вона є, цінуючи її вольову особистість і характер.

Телець

Вона не закохається у вас легко і з першого погляду. Їй спочатку потрібно зацікавитися вами, а на це знадобиться ну дуже вже багато часу! Вона обожнює романтичні залицяння і хоче, щоб з нею поводилися вишукано і красиво, як з дамою з вищого суспільства. Будьте впевнені: вона піддасть ваше терпіння справжнісінькому випробуванню і зведе вас з розуму своєю впертістю.

Близнюки

Будьте готові: привернути до себе її увагу – завдання не з легких, тому що вона дуже розумна. Вона любить нескінченно міркувати про все на світі і просто в захваті від розмов і диспутів, що ведуть до обговорення тем, які її цікавлять. Усе, що вам потрібно – це говорити з нею і ділитися тим, про що думаєте.

Рак

Ви маєте стати для леді-Рака дахом і притулком. У цьому світі для неї немає нічого ціннішого за сім’ю. Вона шукає собі партнера на все життя і не згодна на менше. Щоб завоювати її серце, вам потрібно раз і назавжди прийняти для себе рішення, що ваш із нею дім – це рідне для вас обох місце, і показати їй це на ділі.

Лев

До зустрічі з Левицею ви думали, що кохання з першого погляду не існує, але тепер, познайомившись із нею, ви готові заприсягтися, що вона спокійно засунула ваше серце до своєї сумочки і не поспішаючи граційно пішла геть. Вона поводиться так, ніби їй ніхто в цілому світі не потрібен. Вам потрібно зрозуміти, що ховається за її жорсткою поведінкою, і зазирнути за її зовнішню бездоганність, щоб побачити її такою, якою вона є насправді.

Діва

Вона може мало говорити і здаватися скромною та невибагливою, проте не варто її недооцінювати! Під її зовнішнім спокоєм і холоднокровністю ховається пристрасна і чутлива жінка, яка чекає, коли відповідний чоловік її знайде. Вона висловлює свою любов незвичайними способами. І коли ваше терпіння вже вичерпується з неймовірною швидкістю, пам’ятайте: що б вона не робила, вона робить це заради любові до вас.

Терези

Вона мріє про свого принца на білому коні, який захистить її від небезпеки і суворої реальності життя. Любов для Терезів – це все, і вона сповнена рішучості любити від щирого серця. Леді-Терези також твердо вірить у почуття справедливості та гармонії у стосунках між чоловіком і жінкою, і тому очікує, що ви оціните її зусилля дати вам усе найкраще, що в ній є.

Скорпіон

Стосовно неї потрібно запастися терпінням. Іноді вам здається, що ви її розумієте, а іноді – що ніколи не зрозумієте. Леді-Скорпіон – жахливо непередбачувана дама, і її настрій змінюється без попередження. Знайте: ви закохалися у фатальну жінку, і ви зробите головну в таких стосунках помилку, якщо наївно думатимете, що зможете її контролювати або що її характер можна змінити.

Стрілець

З нею вам не бачити тихого і спокійного життя. Вона справжній авантюрист за природою, віддає перевагу свободі і завжди в пошуках нових пригод. Ви настільки зачаровані нею, що незабаром зрозумієте, що ваше серце стало ще однією вершиною, яку вона підкорила. Найбільшою помилкою в цій ситуації було б квапити її – просто чекайте свого часу.

Козоріг

Тут потрібно діяти повільно, не поспішаючи. Якщо ви хочете завоювати її серце, вам доведеться докласти всіх ваших зусиль і проявити величезну самовідданість. У леді-Козорога завжди багато справ, і романтичні стосунки майже завжди на останньому місці. Вона не зустрічається аби зустрічатися, і вірить, що сумісність у стосунках досягається з часом.

Водолій

Щойно ви з нею познайомилися, то відчули одразу: вона інша. Бо Водолій, як найнезалежніший знак, кориться тільки своєму внутрішньому голосу, відмовляючись відповідати будь-яким очікуваним нормам і правилам. Їй зручно і комфортно не обтяжувати себе стосунками, але якщо ви підходите їй інтелектуально і зумієте розгледіти її душу і серце, то вам пощастило.

Риби

Якщо ви закохалися в леді-Риби, то ці стосунки стануть схожими на казку: все навколо буде таким самим чарівним і чудовим. Вас буде зметено потоком її любові й турботи. Вона втілення мрії та фантазій, яким немає місця в реальному житті. Вона розглядає вас і ваші з нею стосунки як саму досконалість, і не має наміру втрачати їх. Вам просто потрібно бути з нею чесним і відкритим.

Оригінал