Чоловікам доведеться попітніти, щоб зацікавити жінок цих знаків Зодіаку

Домогтися прихильності представниці прекрасної статі, що сподобалася, завдання не з легких. Серед жінок зустрічаються, звичайно, ті, які самі готові падати в обійми чоловіків, але вони швидше виняток із правил. Здебільшого чоловікам доводиться докладати чимало зусиль, щоб зацікавити собою особу жіночої статі. У хід йдуть натяки, залицяння, спроби здивувати панночку та справжні чоловічі вчинки. І все це заради того, щоб заслужити довіру та прихильності прекрасної особи. Але навіть у цьому випадку часом минають тижні і місяці, перш ніж серце жінки, що сподобалася, розтане.

Стрілець

У представниць знака Стрілець, безумовно, є свої принципи, через які ці панянки не готові переступати. Але в цілому вони надзвичайно контактні і з легкістю відповідають посмішкою на посмішку, і фліртом на флірт. Кожен чоловік погодиться, що з дівчиною Стрільцем дуже швидко можна встановити контакт, адже це різнобічна, захоплююча натура, якій цікаві різні сфери життя. Якщо така жінка відчує, що поряд з нею споріднена душа, вона не буде томити чоловіка тривалими залицяннями і чекати на дорогі подарунки. Підопічна Юпітера сама легко може запропонувати чоловікові стати парою.

Овен

Жінки, народжені під знаком Овна, не люблять довгі залицяння, серенади під вікном та освідчення в коханні, написані на асфальті. Навіть шикарний букет квітів, який ви піднесете їй у надії на захоплений погляд, навряд чи потішить і здивує цю панночку. Ці жінки люблять конкретних чоловіків, здатних на серйозні чоловічі вчинки. Мало того, представниці стихії Вогню вважають, що жінка і сама може робити перший крок, якщо чоловік їй справді подобається. Тому, якщо дівчина прагне вашої уваги і фліртує з вами, поцікавтеся її знаком Зодіаку. І не дивуйтеся, якщо вона виявиться Овном.

Діва

Панночка знака Діва також можна віднести до категорії «мисливців», які самі обирають собі чоловіка для життя. Невідповідного претендента на серце вони й близько до себе не підпустять. Сталь в очах і холод у словах явно скажуть такому чоловікові, що спроби залицяння марні. Але якщо представник сильної статі відрізняється аналітичним складом розуму, якщо він стежить за собою і завжди «з голочки» одягнений, такий чоловік западе у серце Діви. Представниці стихії Повітря мають особливу чарівність, а тому чоловіка, який сподобався, Діва вже не відпустить, нехай навіть він не виявлятиме до неї знаків уваги.

Скорпіон

Скорпіонів багато хто цурається, знаючи про різкий і колючий характер представниць даного знака. Насправді ж це не так. Скорпіони гранично конкретні особи. Якщо панночка цього знака бачить у вас гідного чоловіка, сильну і впевнену в собі особистість, вона не буде мучити вас довгими залицяннями. Буквально пара походів до ресторану, кілька прогулянок парком, і Скорпіошка сама дасть вам зрозуміти, що готова стати вашою вірною супутницею життя. Але якщо ви не її типаж, якщо ви слабші за неї характером, залиште всілякі спроби залицяння. Ця панночка стане неприступною фортецею, про що недвозначно дасть вам зрозуміти.

Рак

Раки – дуже домашні панночки, які мріють про кохану людину та повноцінну родину з гарним будинком та дітлахами. Напевно, саме тому кожного чоловіка, який викликає у них інтерес, вони розглядають як потенційного чоловіка. Раки, хай і не подають вигляду, дуже хочуть, щоб їх доглядали, а тому романтична вечеря при свічках, прогулянка під Місяцем або гарний букет квітів з освідченням у коханні здатний закрутити цій дамі голову. Навіть якщо панночка знака Рак відкидає ваші залицяння, не варто відступати. Її неприступність показна, а насправді вона чекає від вас рішучіших дій.

Терези

Дівчину знака Терези не можна назвати неприступною фортецею, але добитися її прихильності зможе далеко не кожен. Такі панночки мають підвищені вимоги до сильної статі, а значить, підкорити Терези здатний чоловік, який може похвалитися не тільки зовнішньою красою та багатством. Він повинен мати харизму, бути відповідальним, освіченим, різнобічно розвиненим і при цьому добре розумітися на мистецтві. Залицяння інших шанувальників підопічна Венери просто проігнорує. Але навіть якщо чоловік має всі необхідні якості, йому доведеться проявити наполегливість, перш ніж панночка знаку Терези скаже заповітне «так».

Телець

Тельці дуже відповідально підходять до вибору партнера для життя, а отже, компліментами та порожніми обіцянками їх не візьмеш. Жінка цього знака прийматиме залицяння шанувальника, але чекати від неї почуттів у відповідь відразу не варто. Їй потрібен час, щоб переконатися, що чоловік серйозно налаштований стосовно неї, що він надійний як чоловік, батько та сім’янин. Для цього панянка знака Телець влаштовуватиме всілякі перевірки своєму залицяльнику. І від того, чи чоловік витримає запропоновані випробування, залежатиме прихильність жінки даного знака. Тому, приготуйтеся бути щирим, винахідливим та послідовним у своїх словах та вчинках.

Лев

Горда Левиця – справжня королева флірту, яка знає, як завоювати чоловіка, але вибирає для себе лише найкращих. Яскрава та ексцентрична панночка просто приковує до себе погляди чоловіків, змушуючи їх виявляти свої найкращі якості, щоб звернути на себе увагу. Але простими залицяннями привабити Левицю практично неможливо. Ця дама знає собі ціну, а тому закоханий чоловік повинен завалювати її дорогими подарунками та водити у гарні ресторани, показуючи, що поряд із ним справжня королева. Якщо Левиця відчує себе такою поряд із закоханим чоловіком, вона відтає і виявить до нього прихильність.

Близнюки

Жінкам, народженим під знаком Близнюки, дуже складно відкритися чоловікові та наблизити його до себе. Щоб це сталося, чоловік має стати близьким другом, а на це знадобиться чимало часу. Близнюкам у чоловіках важлива надійність і наполегливість, а шанувальник не повинен відступати від своїх домагань, щоби з ним не відбувалося. Тому, доглядаючи підопічних Меркурія, будьте готові до найскладнішого випробування у своєму житті! Якщо ви витримаєте конкуренцію з іншими претендентами на серце, якщо з гумором сприймете показну байдужість своєї коханої, і не відступите, коли здасться, що всі зусилля марні, згодом дівчина Близнюки обов’язково дасть вам згоду.

Риби

Залицятися до панночок знака Риби непросто, а домогтися їхньої прихильності ще складніше. Річ у тому, що таким жінкам дуже складно догодити. Риби мріють мати поряд із собою харизматичного, можливо навіть суворого чоловіка, який буде справжнім господарем у будинку та стане володарем серця Рибки. При цьому він має бути неймовірно ніжним та чуттєвим зі своєю коханою. Поєднати ці якості в одному чоловікові не так просто, а інших представників сильної статі Рибка буде «мурижити» доти, доки вони самі не залишать безперспективних спроб домогтися її прихильності. Тому, будьте справжнім чоловіком і оточіть свою панночку максимальною турботою. Тоді, можливо, вона зрозуміє, що ви саме той, кого вона так довго шукала.

Водолій

При першому знайомстві може здатись, що жінка знака Водолій – легка здобич для чоловіка. Це велика помилка! Дівчата цього знаку легко спілкуються і активно фліртують, але як тільки чоловікові захочеться чогось більшого, він почує рішуче «ні». Тут треба розуміти, що Водолійки в принципі не мріють про весілля, бо сильно дорожать волею. До того ж вони обожнюють любовну гру і як можуть, відкладають момент, коли потрібно переходити від періоду залицяння до серйозних стосунків чи розставання. Нарешті, «зачепити» панночку знака Водолій може тільки такий самий неординарний чоловік, який відрізняється вільною вдачею та оригінальністю мислення. Водолійка подарує своє серце, тільки тому чоловікові, з яким їй буде дуже добре, і вночі, і вдень.

Козоріг

Представницям знаку Козоріг чужа романтика, вони не приймають залицянь і не цінують божевільних вчинків, скоєних у пориві почуттів. Такого чоловіка панночка Козоріг визнає, скоріше, божевільним, і попросить, щоб він тримався від неї подалі. Швидкісні романи в принципі не для таких жінок. Вони швидше звернуть увагу на серйозного чоловіка, від якого віє впевненістю в завтрашньому дні, і який міцно стоїть на ногах. Якщо в процесі тривалого спілкування такий чоловік проявить себе витриманим і надійним партнером, з яким можна побудувати міцний сімейний фундамент, стіна між жінкою Козорогом і її чоловіком впаде сама собою.

Оригінал