Гороскоп на 24 липня 2023 року

Овен ♈

Ваш колектив сьогодні покаже низьку продуктивність – усі переслідуватимуть лише свої цілі й забудуть про те, що краще для колективу. Ви розумієте це, тому відчуваєте своїм обов’язком допомогти це побачити іншим. Дійте і візьміть усе під свій контроль. Вкажіть людям правильний напрямок, встановіть перед ними мету і розподіліть обов’язки. Ви володієте необхідними навичками, щоб бути лідером, незважаючи на те, що це не найулюбленіше Ваше заняття. Але іноді Вам потрібно поводитися, як доросла людина.

Телець ♉

Те, що Вам здавалося досить обурливою ідеєю, сьогодні раптом набуде сенсу. Своїм вибором Ви здивуєте тих, хто знав Вас протягом багатьох років. Очікуйте, що Вам ставитимуть багато запитань, але у Вас будуть під рукою всі необхідні відповіді – Ви з легкістю захистите свою точку зору, тому що це обдумане і зважене рішення. Вам сподобається бути білою вороною в натовпі однодумців.

Близнюки ♊

Поділіться своєю широтою поглядів і новою точкою зору з тими, хто мислить так само, як Ви колись. Просвітіть усіх навколо. Спершу оточуючі можуть подумати, що Ви мудруєте і говорите з ними зверхньо, але не здавайтеся – незабаром вони зрозуміють, що Ви дієте з найкращих спонукань. Вони досить кмітливі, щоб врешті-решт здогадатися, тож не втрачайте надії, що вони дійдуть Вашого способу мислення. Просто продовжуйте говорити про свої ідеї.

Рак ♋

Якщо Ви навчитеся миритися з упертою людиною, то Ви зможете навчитися практично всього! Сьогодні Ви зустрінете когось образливого і впертого, і він буде стверджувати, що це його спосіб життя. Він поки не розуміє, що Ваші ідеї (які він не захоче слухати) полегшать йому життя. Не заморочуйтеся – посмійтеся і зробіть, як він каже. Для того, щоб рухатися вперед, Вам доведеться підлаштуватися і нехай Вас потішить той факт, що ця людина настільки недалекоглядна. Не варто їй уподібнюватися.

Лев ♌

Ви подумаєте, що демонстрація влади та негативні коментарі інших людей не мають до Вас жодного стосунку. Але їхні слова стримували Ваш прогрес, усвідомлюєте Ви це чи ні. Можливо, Вас звинуватять у співучасті, тому гарненько придивіться до тих, з ким Ви зараз проводите час. Чи відчуваєте Ви гордість за їхню поведінку – чи Вам ніяково? Якщо Ви відчуваєте необхідність побути на відстані, краще зробити це раніше, ніж пізніше. Дотримуйтеся своєї думки і захищайте свою репутацію.

Діва ♍

Сьогодні відбудеться серйозна зміна дійових осіб у Вашому житті, і Вам доведеться по-іншому робити звичні речі для того, щоб усі ці нові люди змогли пристосуватися. У той час, як в інших людей це може викликати обурення, Ви будете насолоджуватися непередбачуваністю дня. Ви з легкістю адаптуєтеся до всього, що відбувається, і побачите, що щойно закінчиться початковий переполох, усе почне налагоджуватися.

Терези ♎

Ви завжди цікавилися тим, у чому не маєте досвіду, але сьогодні ця цікавість буде Вас лише відволікати. Вам потрібно взяти участь у чомусь з іншою культурою – подивіться зарубіжну спортивну подію, послухайте якусь національну музику або повечеряйте в ресторані, що змушує вас відчути, ніби ви перебуваєте в іншій країні. Нагодуйте себе образно і буквально емоціями, ідеями та їжею з іншої культури, і Ви будете неймовірно задоволені.

Скорпіон ♏

Подобається Вам це чи ні, але хтось, чиї погляди Ви зазвичай не поділяєте, має навчити Вас важливих речей. Зараз Вам потрібно дати цій людині час і дуже сильно постаратися виявити повагу до її права говорити – навіть якщо Ви не сприймаєте те, що вона говорить! Це задасть тон чесного діалогу, і врешті-решт, коли ви удвох почнете налагоджувати свої стосунки і спілкування, Ви отримаєте свою похвалу. Гармонії легко досягти, коли Ви думаєте про те, що краще для когось.

Стрілець ♐

Сьогодні нічого не принесе Вам більшого задоволення, ніж спілкування з незнайомцями! Ви випромінюватимете якусь неймовірно грайливу енергію, і оточуючі не зможуть встояти від флірту з Вами або ближчого знайомства. Вони зроблять усе можливе, щоб із Вашого обличчя не сходила усмішка. Тому не дивуйтеся, якщо хтось дивитиметься на Вас трохи довше, ніж зазвичай – він просто одержимий Вами! Якщо Ви самотні, то цей день може стати доленосним для Вас!

Козоріг ♑

Ваші аналітичні здібності зараз відточені, тому буде розумно використати їх, ухвалюючи рішення, що стосується вашого здоров’я або фінансів. Але не варто використовувати їх у своїх особистих стосунках. Люди – це не банківські рахунки, і вони не мають очікуваного коефіцієнта віддачі. Поговоріть з друзями і дізнайтеся, чого вони від Вас хочуть – це найкращий спосіб переконатися в тому, що Ви виконуєте свою частину в підтримці стосунків. Думайте серцем і будьте, також, чесні в тому, що відчуваєте.

Водолій ♒

Основою цього особливо продуктивного дня будуть Ваші ідеї та настрій. Сьогодні Ви сповнені наснаги, до всього готові і приводите оточуючих у захват! Хоча б одна впливова людина помітить Вашу крутість і не варто сильно дивуватися, якщо вона дасть Вам шанс проявити свої здібності на більшій сцені. Зараз слушний період для того, щоб дозволити своїм амбіціям узяти над собою гору і привести Вас до успіху, на який Ви давно заслуговуєте.

Риби ♓

Ваші мрії та марення матимуть справжню цінність, тому дайте свободу сьогодні своїй уяві. У своїх фантазіях ви зможете домогтися поставлених цілей і випробувати намічені плани. Тому відкрийте сьогодні для себе новий маршрут. Досягніть нових висот і уявіть як би все було, якби Ви правили світом, були рок-зіркою або просто примудрилися б отримати підвищення на роботі. Візуалізація – це перший крок до досягнення бажаного.