Гороскоп на 2 листопада

Овен ♈

Якщо Ви хочете бути більш продуктивними, світила можуть Вам у цьому допомогти. Але вони також нагадують Вам, що Ваше життя не зійшлося клином на роботі та професійній сфері діяльності. Незважаючи на Вашу зайнятість, Ви не повинні забувати про відпочинок і веселощі. Сьогодні Місяць буде висвітлювати дружбу і соціальне життя, при цьому звертаючись до пристрасного Марса, який заохочує дозвілля і задоволення, що не повинні зникати з Вашого життя.

Телець ♉

Якщо ви відчуваєте бажання домогтися професійного зростання або піднятися кар’єрними сходами, на це є вагома і дуже своєчасна причина! Місяць, що впливає на довгострокові досягнення, з’єднується з Марсом, який прагне до успіху і зростання коштів на Вашому банківському рахунку. Однак подумайте, чи відображає оплата Вашої праці ті зусилля, які Ви в неї вкладаєте? Чи є Ваша поточна кар’єрна траєкторія правильною? Будь-яке зусилля, яке Ви докладете, щоб домогтися змін, обіцяє вигоду.

Близнюки ♊

Відкрити свій розум для авантюрних або неочевидних можливостей – це перший крок до того, щоб зробити їх доступними. Місяць висвітлює далекі місця і нові знання, а за участю могутнього Марса у Вашому знаку прийде океан енергії, який дасть змогу Вам досягти успіху практично в будь-якій сфері Вашого життя. Натхнення чекає буквально за рогом. З чого Ви хочете почати?

Рак ♋

Сьогодні ви відчуєте космічну підтримку, якою ви просто зобов’язані скористатися у своїх інтересах. Однак заковика може бути в тому, що для цього вам доведеться мати справу з думками і почуттями, які ви приховували навіть від себе. Незважаючи на це Ви не повинні втрачати цей шанс. Нагорода за сміливість і здатність зазирнути всередину себе буде вражаючою.

Лев ♌

Місяць стимулює емоції та особисті зв’язки. Тож якщо Вам подобається виходити на вулицю і зустрічатися з друзями або колегами, то ці дії космічно санкціоновані! І само собою, подібне проведення часу не потребує ретельно розписаного порядку денного. Тут краще підійде злегка підготовлений експромт, який дасть змогу добре провести час, не дуже обтяжуючи розум. Однак, якщо випаде така можливість, вам варто зміцнити якийсь союз, користь від якого в майбутньому складно буде переоцінити.

Діва ♍

Сьогодні Ви будете мегапродуктивні. Усе це завдяки Місяцю, який яскравим світлом висвітлює рутинні справи і дрібні деталі, бачити які критично важливо для досягнення успіху в будь-якій справі. А в міру того, як Ви знаходите більш чітке розуміння того, що Вам потрібно зробити або чого досягти, могутній Марс допоможе Вам буквально сяяти інтелектом і сяяти в очах інших людей, особливо тих, хто перебуває вище за Вас по кар’єрних сходах. Успіх може прийти до вас раптово, але, будьте впевнені, ви його заслужили.

Терези ♎

Місяць принесе у Ваш світ океан веселощів і легковажності. Він же допоможе вам стати виразнішими, і ви зможете насолодитися чудовою позитивною безтурботною атмосферою, що панує навколо вас. Але коли Місяць з’єднується з Марсом, впливаючи на розширення кругозору і жагу до знань, нові, іноді авантюрні, можливості стають такими ж яскравими і чітко видимими, як неонова вивіска. Доля пропонує Вам зробити сміливий крок, і Ви напевно не відмовитеся.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви можете опинитися в полоні емоцій, якщо зробите хоча б один крок у їхній бік. Уся справа у впливі Місяця, який, з’єднуючись із Марсом, пробудить всередині вас щось, що ви ретельно приховуєте. Таким чином, можуть з’явитися якісь думки і почуття, які вимагають, щоб ви розібралися з ними. Втім, Вам не обов’язково справлятися з цим усім самостійно. Допомога близьких людей буде дуже доречною.

Стрілець ♐

Чи то романтичні, чи то ділові, чи то інші стосунки, Вам і Вашому візаві або партнеру може знадобитися досить багато часу на якусь важливу розмову або обмін думками. Завдяки підтримці Всесвіту Ви зможете без проблем вирішити всі поточні питання, не уникаючи при цьому жодних проблем. Щось у стосунках або домовленостях природно зміниться. Але Вам слід йти своїм шляхом і чекати, поки вкладені Вами зусилля не почнуть приносити плоди.

Козоріг ♑

Акцент Вашої уваги може різко зміститися на фінансові питання. Якщо щоразу, коли Ви оцінюєте свій дохід, до кінця місяця грошей у Вас все одно не вистачає, значить настав час щось змінити і розробити новий грошовий план Вашого життя. Він, до речі, може містити чесну й реалістичну оцінку того, що Вам платять, і наскільки це відповідає Вашій кваліфікації та продуктивності. Якщо в цьому питанні є перекоси, значить настав час шукати справедливості. Можливо, на іншій роботі.

Водолій ♒

Місяць висвітлює Ваші потреби та емоції. І цей фокус місячного світла стає інтенсивнішим, коли в справу вступає Марс. Зараз настав час зосередитися на творіннях Вашого розуму і на тому, що Вас надихає. Займіться творчим самовираженням. Дозвольте своїй музі співати на весь голос. Робіть усе, що завгодно. Головне, щоб це приносило Вам задоволення.

Риби ♓

Сильні емоції можуть з’явитися абсолютно несподівано, тож будьте готові до всього. Сьогодні Місяць впливатиме на вашу підсвідомість, і життя може здаватися вам легким і мрійливим. Але коли супутниця Землі з’єднається з Марсом, оголюючи минулі розчарування й образи, ваші емоції будуть зашкалювати. І вибору у Вас не буде: Вам доведеться розібратися з ними, а не ігнорувати. До того ж, якщо Ви відчуваєте потребу допомогти іншим людям впоратися з пристрастями, не варто себе зупиняти.