Як зцілити своє тіло – згідно зі знаком Зодіаку

Кожен знак відповідає за певну частину тіла. Здавна лікарі використовували енергію Всесвіту для того, щоб краще допомагати своїм пацієнтам і посилювати свої навички. Хоч у наші дні подібне ніхто не практикує, ми все ж можемо використовувати стародавні практики, щоб навчитися чомусь новому. Згідно з астрологією, кожен знак Зодіаку відповідає за певну частину тіла, і якщо з цією частиною є проблеми, їх можна вирішити, правильно направивши енергію.

Овен

Частина тіла: Овен управляє головою, волоссям і обличчям.

Енергія: Енергія Овна пов’язана з лідерством, амбіціями і самовизначенням. Також вона керує такими емоціями як гнів, впевненість і сміливість.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Овна може проявлятися у вигляді головного болю, низької самооцінки і нежиті. Також на дисбаланс можуть вказувати проблеми зі шкірою, такі як прищі, екзема і висипи, а також випадання волосся.

Лікування: Цей знак Зодіаку уособлює те, що потрібно вміти постояти за себе і жити так, як хочеться. Якщо останнім часом ви ховалися в тіні або занадто часто прислухалися до свого его, то настав час повернути баланс. Можливо, вам варто перестати себе накручувати, трохи пригальмувати і звернути увагу на навколишній світ.

Телець

Частина тіла: Телець управляє шиєю, горлом, щитоподібною залозою, мигдалинами і верхньою частиною спини.

Енергія: Енергія Тельця полягає в постійності і стабільності. Вона управляє матеріальним і фізичним майном, а також почуттям безпеки і впевненості в собі.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Тельця проявляється у вигляді болю в шиї або горлі, хрипкого голосу або болі в верхній частині спини. Також у представників цього знака, може з’явитися відчуття, що вони заплуталися або страх втратити що-небудь.

Лікування: Для Тельців важлива практичність, адже вона допомагає їм зберегти стабільність і організованість в житті. Якщо ви не відчуваєте стабільності, або здається, що ви опинилися в якомусь зашморгу, то, можливо, вам варто звернути увагу на своє горло і шию. Спробуйте носити сині кристали, займатися співом або ж внести зміни у своє оточення.

Близнюки

Частина тіла: мозок, думки, міміка.

Енергія: Близнюки виражають себе і організовують свої думки таким чином, щоб вони були зрозумілі іншим людям. Представники цього знака Зодіаку – чудові співрозмовники, письменники і оратори.

Дисбаланс: Під час енергетичного дисбалансу у Близнюків виникають безладні думки, що збивають з пантелику. Також дисбаланс може змусити їх брехати і говорити що-небудь, зовсім не подумавши.

Лікування: Найбільш ефективними способами є медитація і ведення щоденника. Це допомагає зберегти свідомість у спокійному стані і позбутися нав’язливих повторюваних думок.

Рак

Частина тіла: грудна клітина, груди і область серця.

Енергія: Енергія Раку спрямована на те, щоб вільно виражати свої емоції і почуття. Також ця енергія наповнює вас співчуттям, викликаючи бажання допомагати іншим.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Рака проявляється у відчутті розгубленості, неконтрольованих емоціях, знесилена, дратівливості і бажання бути на самоті. Також часто зустрічаються такі проблеми як кашель, біль у грудях та «заїдання» емоційних проблем.

Лікування: В такому випадку будуть корисні дихальні вправи, фізична активність і прогулянки на свіжому повітрі. Також ви можете відчути себе краще, допомагаючи іншим.

Лев

Частина тіла: серце і верхня частина спини.

Енергія: Леви завжди залишаються вірними самим собі, і їхня енергія проявляється у впевненості, гордості і прагнення виражати себе так, як їм того хочеться.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Лева проявляється у вигляді проблем з серцем, емоційної недоступності, низької самооцінки, сором’язливості або зацикленості на страхах.

Лікування: Вирішити цю проблему можна за допомогою творчості. Живопис, поезія, музика, театр – варіантів безліч. Йога допоможе розкрити область серця, точно так само, як і розмови про свої почуття з близькими людьми.

Діва

Частина тіла: живіт і шлунково-кишковий тракт.

Енергія: Діви вперті, стійкі і мотивують вас рухатися вперед, попри труднощі. Їхня енергія дозволяє помічати навіть самі незначні деталі в життя.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Діви може проявлятися у вигляді закрепів, поганого травлення, постійних дієт і харчових розладів. Також можлива нав’язлива поведінка і впертість.

Лікування: Дуже важливо, щоб ви навчилися не покладати на себе невиправдано високі очікування. Заспокойтеся і постарайтеся розібратися з думками, які останнім часом вас турбують. Щоб домогтися заспокоєння, займіться творчістю, спортом або медитацією.

Терези

Частина тіла: нирки, сечовий міхур і поперек.

Енергія: Енергія Терезів полягає в особистих взаєминах, а також у розвитку разом з іншими людьми і з їхньою допомогою.

Дисбаланс: Дисбаланс проявляється або в бажанні ізолюватися від усіх, або в дуже сильній залежності від інших. Також типові такі симптоми як інфекції сечового міхура, часте сечовипускання, біль у попереку.

Лікування: Вам необхідно навчитися йти на компроміс і думати про інших. Якщо, з іншого боку, ви занадто сильно від когось залежите, то, можливо, настав час задуматися про незалежність і набратися власних сил.

Скорпіон

Частина тіла: статеві органи.

Енергія: Полягає у здатності трансформуватися і витягувати уроки з життєвого досвіду. Також енергія Скорпіона пов’язана з тим, щоб відкрити свою темну сторону і наповнити її світлом.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії часто призводить до того, що кардинальні і раптові зміни збивають з пантелику. Також він може проявлятися у вигляді депресії, ЗПСШ і підвищеного або зниженого лібідо.

Лікування: Щоб збалансувати енергію Скорпіона, прийміть зміни і розберіться з темною стороною своєї особистості. Медитація і тантра можуть вам в цьому допомогти. Проведіть час на березі моря чи озера. Це дозволить перезарядитися і позбавитися від емоційного вантажу.

Стрілець

Частина тіла: печінка і стегна.

Енергія: Енергія Стрільця полягає в бажанні вчитися, вчитися і відкривати щось нове. Вони завжди готові відправитися в пригоду, яка дозволить їм краще зрозуміти життя і навколишній світ.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Стрільця проявляється у вигляді захворювань печінки, болі в області стегон, неспокійного стану та зловживання чим-небудь. З іншого боку, він може також проявлятися в пасивності і небажанні розширити свій кругозір і зберігати неупереджене ставлення до чого-небудь.

Лікування: Кращий спосіб повернути баланс – відправитися в подорож і навчитися чомусь новому, що дозволить розширити ваш кругозір. Також спробуйте заняття спортом або чимось, що для вас абсолютно нетипово.

Козоріг

Частина тіла: зуби, кістки і коліна.

Енергія: Енергія Козорога полягає в тому, щоб робити все організовано і практично. Вона амбітна і мотивує досягати задуманого.

Дисбаланс: Дисбаланс може проявлятися у вигляді перевтоми, проблем з колінами, карієсу або зубного болю. Він може призвести до того, що ви почнете робити на себе занадто сильний тиск і підете з головою в роботу, аби тільки втекти від емоцій.

Лікування: Пригальмувати, зробіть паузу і переглянете свої цілі. Поміняйте свій графік, залишивши в ньому більше часу для відпочинку, а не для роботи. Медитуйте, займайтеся йогою або заведіть щоденник – це все також допоможе повернути баланс.

Водолій

Частина тіла: щиколотки і нервова система.

Енергія: Енергія Водолія оригінальна і еволюційна вона дозволяє побачити загальну картину і залишатися гуманним.

Дисбаланс: Дисбаланс енергії Водолія може змусити вас відчути себе «божевільним ученим» і втратити зв’язок з реальним світом. Може виникнути біль в щиколотці, почуття тривоги і навіть панічна атака.

Лікування: Вкрай важливо, щоб ви продовжували працювати над втіленням своїх ідей, розуміли, як ваші творіння можуть вписатися в загальну картину і допомагали іншим, а не тільки собі. Робіть те, що надихає і приносить задоволення. Оточіть себе однодумцями, які можуть навчити вас чогось корисного.

Риби

Частина тіла: стопи і шишкоподібна залоза.

Енергія: Енергія полягає в синхронізації своєї духовності, креативу та самовираження з допомогою мистецтва, музики і танцю.

Дисбаланс: Неуважність може бути ознакою дисбалансу енергії Риб. Ви можете втратити зв’язок з оточуючими, зациклитися на собі і стати недовірливими. Також дисбаланс може призвести до того, що ви втратите зв’язок зі своєю духовною енергією і інтуїцією.

Лікування: Відновіть зв’язок зі своїм духовним началом за допомогою медитації і занять творчістю. Направте енергію на щось продуктивне. Також вам можуть допомогти масаж стоп і рефлексотерапія.

Оригінал