Гороскоп на 17 березня

Овен ♈

Класти всі яйця в один кошик – погана ідея. А курчат і зовсім рахують по осені. Дуже може бути, що Ви в корені невірно оцінюєте ситуацію, що склалася. Звичайно, оптимізм – це завжди непогано. Але варто зменшити його, виявивши стриманість і терпіння.

Телець ♉

Хто може заборонити нам поринути у світ фантазій? Адже вони так допомагають жити! На жаль, в мріях теж можна заблукати – а потім повернутися на грішну землю і виявити, що ми мало чого досягли. Постарайтеся сьогодні не потрапити в цю пастку.

Близнюки ♊

Про книгу не судять по обкладинці – а про людину по першому враженню. Сьогодні проявіть максимум відкритості стосовно нових знайомих. Запросто можна подивитися на іншого і вирішити, що він Вас дратує і взагалі безнадійний. Але на ділі це може бути дуже далеко від правди.

Рак ♋

Уявіть, що Ви стоїте з простягнутими руками, а в них вкладають все більше і більше вантажу. Звичайно, ця ноша Вам до снаги, але інші не можуть тільки тому навантажувати Вас нею. Пора розібратися зі своїми зонами відповідальності – і сказати “ні”, коли це буде потрібно.

Лев ♌

У Вас є нагальна потреба донести до людей суть того, що відбувається – а ці люди так само гостро хочуть пояснити все Вам. Процес “взаємної просвіти” пройде гладко, якщо з самого початку визначитися з правилами комунікації. Тоді точність і ясність настане дуже швидко.

Діва ♍

Дуже важливо і зараз, і в майбутньому добре розуміти, на що Ви підписуєтеся, особливо якщо справа стосується фінансів. Здається, що можна без проблем розщедритися або позичити. Але спершу важливо зрозуміти, чи дійсно це так необхідно.

Терези ♎

Здається, що тиснути на інших людей можна і потрібно. Але не варто дивуватися тому, що інші цьому не раді. Можливо, Ви просто мало вірите в здатність близького впоратися зі справою без Ваших докладних наставлянь. Але якщо Ви проявите трохи терпіння і довіри, то будете приємно здивовані.

Скорпіон ♏

Важко вирішити, чи братися за справу поодинці чи заручитися підтримкою. Командна робота може додати Вам енергії – але разом з тим збити з пантелику. Компроміс – постійно підтримувати зв’язок з однодумцями. Про це Ви точно не пошкодуєте.

Стрілець ♐

Люди нічого не мають проти Вашої мудрості і досвіду – або як мінімум готові визнати, що у Вас вони є. Але чи хочеться їм вислуховувати Ваші поради? Втім, Ви впевнені, що ці поради корисні і своєчасні. Ні в якому разі не вважайте, що Ваш досвід застарів.

Козоріг ♑

Чи так вже потрібно віддалятися від інших людей? Здається, що у Вас є підстави для розриву зв’язків. Але як довго може тривати ця гра в мовчанку? Якщо Ви хотіли донести певну думку – це вже зроблено. Далі потрібні не стільки глухі стіни, скільки доброта і розуміння.

Водолій ♒

Якщо Вам потрібна їжа для розуму, то навіть сущої дрібниці вистачить, щоб запустити розумовий процес. Вашу уяву може захопити буквально будь-яка дрібниця. Можете вирушати на пошуки нових знань самі – а можете почекати, коли інформація знайде Вас.

Риби ♓

Чи не занадто Ви щедрі? Чи не забагато уваги приділяєте певній ситуації? Відсутність відгуку на доброту засмучує Вас. Звичайно, якщо Вам просто подобається піклуватися про інших – продовжуйте. Але може виявитися, що Вашою добротою безсоромно користуються. Подібне треба припиняти!