Гороскоп на 11 березня

Овен ♈

Вам не варто боятися використовувати лестощі для досягнення своїх інтересів. Це дійсно сильна зброя, причому Ви не використовуєте її по максимуму. Головне, щоб основні моменти Вашої розповіді були правдивими – люди швидко зрозуміють, що їх водять за ніс. Також є ймовірність того, що сьогодні Ви отримаєте кілька приємних компліментів, тож поставтеся до них з часткою критики. Так ви зможете уникнути того, щоб інші нажилися на вас.

Телець ♉

Сьогодні Вам потрібно буде шукати додаткову інформацію, чи то щось, що викликає у Вас сумніви, чи то справа, для якої знадобляться додаткові знання. Ваша допитливість не раз відкривала вам безліч цікавого і зможе відкрити ще більше, якщо ви їй дозволите. Пам’ятайте, що розслідування не повинні бути нудними. Дізнавайтеся більше деталей. Головне – ставити правильні запитання.

Близнюки ♊

Сьогодні для Вас на одному з перших місць будуть саме матеріальні цінності. Утім, усе виявиться не зовсім так, як Ви собі уявляли. Вся справа в чуттєвій ціні дорогої Вашому серцю речі. Можливо, Ви багато над цим працювали і берегли її з метою поліпшити і прикрасити чиєсь життя. Даруючи комусь частинку свого минулого, Ви відчутно зблизитеся з цією людиною.

Рак ♋

Хтось із Ваших друзів або співробітників останнім часом посилав Вам безліч дивних сигналів, через що Ви остаточно збилися з пантелику. Що ж, перш ніж втрачати самовладання, зупиніться і замисліться над тим, що Ви самі можете зробити для того, щоб прояснити цю ситуацію. Висловлюючи своє обурення, Ви можете ще більше все погіршити. На щастя, Ви вмієте поступатися і йти на компроміси.

Лев ♌

Якщо сьогодні Ви будете буркотливими і сердитими, постарайтеся шукати товариство тих людей, які змогли б урівноважити це позитивом. І навпаки – у хвилини безконтрольної радості Вам необхідна людина, яка “опустить” Вас на землю, давши якесь завдання. Так, тільки Вам плисти річкою свого життя, але оточуючі можуть надати Вам допомогу в розпізнаванні важливих знаків, що вказують на можливі затишні пристані. Завдяки їм Ваш шлях буде набагато приємнішим.

Діва ♍

Ви любите проводити більшу частину свого часу серед людей, але сьогодні один із тих рідкісних днів, коли всі викликатимуть у вас одне роздратування. Чиєсь припущення або фраза здаватимуться вам надзвичайно грубими, через що у вас може скластися неправильне враження про цих людей. Зачекайте, поки Ви знову не почнете об’єктивно оцінювати реальність. Саме час для усамітнення і роздумів.

Терези ♎

Ви прекрасно знаєте, що Вам зараз потрібно, тож намагайтеся дотримуватися обраного шляху, ігноруючи негативні коментарі сторонніх. Найімовірніше, вони засновані на звичайнісінькій заздрості. Річ у тім, що вони не володіють тією силою волі, яка притаманна Вам, тому цей сором перетворюється на злість. Тож прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – він ніколи не обдурить і не підведе.

Скорпіон ♏

Безперечно, Ви маєте повне право на свободу думки, але про це не обов’язково говорити на кожному розі. Зрештою, всім не обов’язково знати про всі Ваші думки. Намагайтеся не переплутати чесність зі звичайною балакучістю. Та й Вам буде набагато корисніше “напускати туману” у свої висловлювання. Намагайтеся поки що не розкривати свої карти оточуючим. Якщо всі будуть все про Вас знати, чим Ви зможете їх здивувати потім?

Стрілець ♐

Сьогодні не той день, коли потрібно вагатися, якщо побачите, що хтось робить помилку або справи йдуть не за планом. Звісно, не варто ставати охоронцем порядку, але й мовчати в такі хвилини теж недобре. Просто виправляйте ці помилки і недоліки. Ви можете бути все такими ж добродушними, але не дивитися на безлад крізь пальці. Присікайте це в зародку, поки воно не перетворилося на щось незворотне.

Козоріг ♑

Настав час зробити свого роду перерву від постійної серйозності. Звичайно, щоб навчитися просто сміятися і радіти життю, необхідна практика, тож починайте сьогодні ж. Відкладіть убік усі важкі питання і справи і просто насолоджуйтеся навколишнім світом. На Вашому обличчі засяє усмішка, що, своєю чергою, відчутно підніме Вашу популярність. Тоді протягом усього дня Ви зможете поширювати навколо позитив, що, звісно ж, підніме всім настрій. Людям подобається товариство тих, хто щасливий і веселий.

Водолій ♒

Останнім часом Ваш темп був повільнішим, ніж у будь-кого, і сьогодні Вам необхідно надолужити згаяне. Сподіватися на те, що хтось Вас “підтягне” не доводиться, тож доведеться докласти всіх зусиль, щоб домогтися бажаного. На щастя, оточення захоче побачити вас у своїй компанії, тому можна припустити, що рука допомоги все ж з’явиться, і ви успішно встигнете все, що вам необхідно. Звичайно, спершу доведеться попросити про цю допомогу.

Риби ♓

Будьте максимально обачними щодо того, кому ви розповідатимете про свої справи. І річ не в тому, що ви не можете комусь довіряти, просто деякі люди (ви й самі знаєте, про кого йдеться) не вміють зберігати чужі таємниці. Тож, якщо хтось усіма силами намагається дізнатися про деякі Ваші особисті справи, мовчання буде найбільш красномовною відповіддю. До речі, це правило дійсне і у зворотний бік – не варто наполягати на тому, щоб кожен розкривав Вам душу.