4 знаки Зодіаку, які старіють у зворотний бік

Існують такі знаки Зодіаку, які, здається, з часом старіють у зворотний бік, при цьому виглядають і почуваються молодими, як ніколи. Можливо, річ у постійних вправах і догляді за своєю шкірою, у чудових генах, в умінні реалізовувати себе або у вічно молодій енергії, але цим знакам визначено старіти задом наперед.

Терези

Терези, здається, ви знайшли фонтан молодості, і ніхто не може цього зрозуміти. Як так виходить, що всі навколо вас здаються зрілими, а ви тут маєте вигляд і почуваєтеся ще більш сяючими, ніж у свої двадцять з хвостиком років? Венера благословляє вас чудовою красою, тож, можливо, вона надає вашій шкірі молодого сяйва разом із мерехтливою енергією. Але найголовніше – це ваш потужний бунтарський менталітет: адже ви впевнені, що старієте у зворотний бік, отже, і час працює.

Стрілець

Можливо, це ваш грайливий характер, який здатен витримувати випробування часом, чи гени молодості вашої матері, але ви, Стрілець, завжди, здається, старієте у зворотний бік і з плином часу стаєте ще більш чудовими. З кожним роком ви перетворюєтеся і гарнішаєте. Завдяки заняттям спортом і здоровому способу життя ви покращуєте своє тіло та розум, стаєте впевненішими у виборі одягу, відчуваєте, як сонце освітлює ваше обличчя під час подорожей різними країнами, а ваша зовнішність та енергетика зазнають значних змін. Ви вчитеся чогось нового, а ваше сяйво з часом стає ще більш грандіозним. Ви вічно молоді душею, розумом і тілом, Стрілець.

Лев

Ваш яскравий і веселий характер – це, можливо, те, що змушує людей кидати на вас пильний погляд і сприймати вас за більш молодого, ніж ви є насправді. Ви завжди сповнені невичерпною енергією і готові взятися за будь-яку справу, яка попадеться вам на шляху. Ви завжди чудово дбаєте про самого себе, Леви, і тому старієте не по роках, і на фізичному рівні у вас майже не відбувається змін, хоча емоційно ви дорослішаєте. Коли люди бачать вас, здається, що часу зовсім не минуло.

Рак

Ваша любов до життя, співпереживання іншим і міцні стосунки роблять вас молодим, Раком, розумом, тілом і душею. Можливо, річ у тім, що ви завжди прагнете романтики або завжди перебуваєте в обіймах коханого, але всі ці гормони окситоцину і дофаміну точно очищають вашу шкіру, надаючи вам молодість і сяйво, які не підвладні часу.

Оригінал