Головні життєві цінності кожного знака Зодіаку. Прямо в точку!

У кожної людини є особливі цінності, для володіння якими доводиться багато працювати над собою, щоб досягти того, чого бажаєш всім серцем і душею. Давайте подивимося, які головні пріоритети в житті кожного знака Зодіаку.

Овен

Найцінніше для Овна – це свобода. Свобода думки, дій, свобода в стосунках і навіть свобода на роботі. Як же Овни роблять кар’єру і рухаються по службових сходах, якщо їм дати свободу? Якщо ви бос, і читаєте цю статтю, і у вас є співробітник Овен, час прислухатися до поради і спробувати дати свободу дій для нього. Смію вас запевнити, нічого поганого не вийде з цього, навпаки, Овен розгорнеться на всі 360 градусів і фонтан ідей так і буде плескати з вуст Овна. Приплив енергії, висока працездатність, а за нею високі показники по перевиконанню плану вашого відділу, вам будуть гарантовані.

Телець

Великий, добротний, гарний і просторий будинок – ось мрія кожного Тельця. Заради цієї мети Телець готовий працювати, не покладаючи рук. Будинок для Тельця – це не просто будівля – це як друга шкіра, немов броня, надійна і тільки його власність і ​​нічия більше. Якщо Телець запросить вас у гості, знайте, що він буде пишатися тим, що завдяки своїй наполегливій праці він має такий розкішний будинок. Не кожен знає, в який бік відчиняються вхідні двері в будинку Тельця, так як не кожному Телець зможе довіритися. Якщо ви запрошені в гості до Тельця, то знайте, що ви обраний гість, вам довіряють і постарайтеся нічого не зіпсувати і не розбити в будинку у Тельця. Телець оком не моргне і дасть вам відчути, що нічого страшного не сталося, але велика ймовірність, що у вас навряд чи ще буде можливість бути гостем в цьому гостинному домі.

Близнюки

Грошей мало – не біда, як є друзів череда – ось девіз Близнюків. Друзі для Близнюків – це все. Як вважають Близнюки, якщо у тебе є друг, то пора місити тісто на пельмені або пекти пироги, так як розмови на порожній шлунок – це не для Близнюків. Близнюки великі любителі потеревенити, поговорити по душам, пустити сльозу, скаржачись на свою долю, після цього співати пісні і танцювати сміючись. Якщо ви образили хоч одного з оточення друзів Близнюка, то краще вам не потрапляти на очі і сховатися подалі, інакше вам не минути лиха.

Рак

Для раків, найголовніше – сім’я, близькі та родичі. Час, проведений в колі рідних і близьких найцінніший і найприємніший для Рака, але ось бути членом сім’ї Рака – дуже важкий тягар. Раки, схильні до впертості, вони повинні знати, що саме і як відбувається у чоловіка, у дочки, у сина, у невістки, у зятя, у сестри і т.д. Знати абсолютно все. Домашнім дуже важко обманути Рака, оскільки Рак все одно вас виведе на чисту воду, посадить за стіл, наллє чаю, поставить тарілку з яблучним пирогом і почне розпитувати, як і що було. Під кінець вислухає і зробить невтішне резюме не на вашу користь, так що краще все сказати відразу.

Лев

Для Лева найголовніше статус. Якщо Лев на сніданок обійдеться чашкою кави, то на обід погризе шматочок тосту, а може і взагалі про обід забуде, але на вечерю Лев обов’язково відправиться в найшикарніший ресторан, замовить найдорожчі страви й рідкісні сорти вин, щоб відчути себе, в решті решт королем, бо Леву не годиться вечеряти інакше. Не думайте, що якщо Лев відпочиває на дачі, то у нього немає Шенгенської візи, як би не так, наявність Шенгену строком не менше 5 років, обов’язкова буде в паспорті у Лева. Нехай всі знають, що Лев самий «крутий» з усіх.

Діва

Діви мріють про досконалість у всьому, що їх оточує. Світ не досконалий, хоча кішки, собаки і коні сама досконалість, на думку Дів. Діви люблять домашніх тварин до божевілля і дуже часто вважають, що тваринний світ більш щирий, ніж будь-які людські стосунки.

Терези

Для них найголовніше смачна їжа. Терези думають, що якщо немає в будинку холодильника, то і немає сенсу в житті. Холодильник повинен бути до верху забитий різними продуктами, нехай навіть і не найкориснішими, найголовніше все має виглядати апетитно і смачно. Фанати морозива, ось чого чого, а морозива в морозильній камері повинно бути багато, бажано шоколадно-ванільного, від 2-5 важких упаковок. Терези все перенесуть, всі труднощі і негаразди, якщо хтось їх підтримає домашнім тортом «Пташине молоко». З’їдять шматок і ви помітите, як у Терезів одразу заблищать позитивом очі.

Скорпіон

Найбільше заклопотаний і схиблений на любовних іграх знак Зодіаку. Всі думки Скорпіона тільки про це. Скорпіон вважає, що всього можна досягти в житті, але ось похвалитися значним списком любовних пригод ніхто не зможе як він. Скорпіон вражає своєю безсоромною хіттю, що іноді дивуєшся, невже у людини немає більше інших інтересів.

Стрілець

Для жінки Стрільця найголовніше – це її чоловік. Жінка Стрілець доглядає собі партнера ще в школі, заміж, відразу ж виходять після її закінчення, народжує дітей і як естафету передає їх на виховання своїй свекрусі, щоб більше часу приділяти своєму чоловікові. Своєму партнерові примхлива жінка Стрілець буде шепотіти палкі визнання в любові, але буде вимагати купити їй машину і дати грошей на пластичну операцію носа.

Козоріг

Для цього знака Зодіаку найголовніше – гроші. Багато грошей. Козероги люблять говорити, що в житті не головне гроші, що з точністю навпаки означає, чим більше грошей у мене на карті, тим краще життя у мене вдалося! Козерогам доводиться потрудитися, щоб заробити пристойний капітал. Козероги чудово розуміють, що щастя – це комфорт, корисні і смачні страви, гарний і багатофункціональний, упорядкований будинок. Козероги справжні трудоголіки, хоча часом надривають своє здоров’я. Намагайтеся навчитися розслаблятися і давати своєму організму невеликий перепочинок. Навчіться, врешті-решт, полежати на дивані за переглядом справжнього фільму жахів або подрімати годинку-дві. Навчіться і відпочивати теж.

Водолій

Великий любитель подорожувати. Подивитися світ і себе показати, так можна охарактеризувати пристрасті Водолія. Якщо залишити його в будинку під замком, то велика ймовірність, що Водолій збожеволіє, буде ходити з кімнати, в кімнату рахуючи кроки, бурмотіти собі під ніс, до тих пір, поки Водолія не випустять на волю. Місто, в якому живе Водолій, знайоме йому вже як власні 5 пальців. Водолій може обійти кожен район міста вздовж і поперек, знати кожну вуличку і перехрестя в місті, такій енергії позаздриш, з такими знаннями, можна податися в картографи! Водолію потрібно бути дуже уважним, особливо до свого партнера. Не всім до вподоби такі докладні вивчення маршрутів, інакше вам доведеться відправитися в подорож на самоті.

Риби

Для Риб найголовніше – любов, не має значення кого або що любити. Без любові Риби себе почувають як без води, самотньо кинутими на пустельний берег. У Риб велике серце і любові вистачить усім, будь це партнер, машина, собачка, чи гроші. Головне любити все, що тебе оточує, міцно любити і нехай навіть це буде нерозділене кохання. Чи не час поставити собі питання, що ж я роблю? Як можна любити людину, яка мене не особливо то й любить? Один словом, вистрибніть зі свого глибокого океану любові, вдихніть свіжого повітря і подумайте. А воно все це, мені треба? Включайте мізки, врешті-решт.

Джерело