Неймовірно мудрі знаки Зодіаку

Слідом за астрологами і багато хто з нас вважає, що в характері народжених під одним знаком зодіаку людей є щось спільне. Наприклад, ми вже розповідали про те, серед яких з них з великою ймовірністю можна зустріти любителя полінуватися або дивака. А є й ті, хто з дитинства здаються не по літах розумними й навіть мудрими.

Часом навіть батьки дивуються з того, як в дитячих голівках народжуються настільки дорослі думки, і найбільш схильні до цього представники 3-х знаків зодіаку. Чи впізнаєте ви серед них себе чи своїх близьких?

Діва

Вже з ранніх років життя Дів називають «маленькими дідком». Вони у всьому люблять порядок, вчаться нести відповідальність за свої слова і вчинки, а також відрізняються підвищеною вимогливістю до себе, і до інших. Діви спокійні, розважливі, педантичні та терплячі. Здається, що вони дивляться на життя з висоти прожитих років, хоча насправді можуть бути ще дуже юними.

Представникам цього знака легко адаптуватися до нових ситуацій завдяки тому, що вони «розкладають по поличках» і вчать цьому людей у своєму оточенні. Це – прекрасні порадники і віддані друзі, вірні дружини і дбайливі батьки.

Пік їхньої зрілості припадає приблизно на вік 35-42 років: до цього часу вони вже в точності знають, як впоратися з більшістю проблем, і беруть на себе турботу про тих, хто від них залежить.

Терези

Життєвий шлях Терезів можна порівняти з історією Бенджаміна Баттона. Вони дуже серйозні, розважливі і трохи нерішучі в дитинстві, але з віком стають все більш легкими на підйом і пускають зміни у своє життя.

Представники цього знака суперечливі: чим більше років, тим сильніше в них борються звичка сумніватися і наростаючий авантюризм.

Якщо Терезам вдається вибудувати своє життя так, щоб в зрілості дозволяти собі деяку дитячість, вони можуть вважатися щасливими. Більшість з них напружено працює в молодості, набуваючи досвід, яким ділиться з усіма, хто його потребує.

У віці 42-49 років це – джерело життєвої і професійної мудрості. Протягом усього шляху їм важливо бути в парі з надійною людиною, для якої Терези – прекрасна опора в будь-якій ситуації.

Скорпіон

Практично непробивні зовні Скорпіони дуже чутливі завдяки розвиненій інтуїції. Саме вона допомагає їм з дитинства безпомилково розпізнавати добро і зло. До того ж представники цього знака дуже далекоглядні і відповідальні, але практично глухі до чужих порад. Не сприйнятливі вони і до думки самих близьких людей, оскільки часто на підсвідомому рівні точно знають, що саме їм потрібно в той чи інший момент.

Якщо в юному віці Скорпіони часом замикаються в собі, то на рубежі свого 50-річчя вони стають більш відкритими, оскільки вже впевнені у власному потенціалі та досвіді. У зрілості це – беззаперечні лідери, фундамент для чого вони терпляче закладали не один рік.

Часто ми прагнемо якомога швидше подорослішати з різних причин, але представники цих знаків не належать до числа таких людей. Свою мудрість вони проносять через десятиліття, чого варто було б повчитися багатьом з нас. Чи згодні ви з тим, що саме ці знаки зодіаку народжуються вже дорослими? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях!

Оригінал