Як зрозуміти почуття чоловіка за знаком Зодіаку

Справжні почуття чоловіка – загадка для жінки. Розгадати ребус можна за допомогою астрологічних досліджень, заснованих на унікальних рисах характеру. Гороскоп допоможе визначити, чи не бреше чоловік, говорячи про кохання.

Ходять чутки, що чоловіки – ті ще удавальники й актори, коли справа стосується їхніх почуттів. Однак це не зовсім так. Почуття та емоції людини безпосередньо залежать від рівня її експресії. З огляду на те, що чоловіки більш стримані, їх дійсно складно розгадати. Зрозуміло, будь-якій жінці дуже цікаво, що приховано за його похмурим поглядом або мовчазною посмішкою.

Чоловік-Овен

Чоловік цього знака імпульсивний і гарячий, а кохання для нього – бій, у якому він доблесний воїн і переможець. Якщо вже він покохав вас і обрав як даму серця, його ніщо не зіб’є зі шляху, чи то ревнивий чоловік, чи то чернечі шати. Закоханий Овен дуже напористий, рішучий і нав’язливий. Від нього не доведеться довго чекати першого кроку: за зручної нагоди він захопить вас у свої обійми, вирватися з яких буде вже неможливо.

Такий чоловік, як Овен, діє по-чоловічому, а значить, як він сказав, так і буде – без усіляких натяків, напівтонів і облуди. Дивно, але, володіючи непохитним характером, гордій не пропонуватиме свої залицяння повторно. Відмовивши йому один раз, можете забути про все, що вас пов’язувало.

Чоловік-Телець

Якщо ви сподобалися Тельцю, він зробить усе можливе, щоб вас розсмішити. Такий чоловік вважає, що шлях до серця жінки прокладений через шлях чуттєвих задоволень, початком яких завжди служить гумор. Він буде крізь легкі жарти “промацувати” вас, намагаючись встановити між вами зв’язок.

Точкою дотику будуть веселі історії з життя, адже навіть найбільш ганебну правду можна передати як захопливу розповідь із життя свого приятеля. Головне – це ваша реакція. На другому етапі Телець закидатиме вас подарунками, що говорить про його серйозні наміри. І що презенти дорожчі, то сильніші його почуття. Щоправда, каблучку на його палець доведеться надіти вам.

Чоловік-Близнюки

Закоханий Близнюк дуже приставучий, тому визначити, що ви йому подобаєтеся, дуже просто: він прилипне, пардон, немов банний лист. Кохання такого чоловіка супроводжується постійними дзвінками, повідомленнями про те, які ви прекрасні, кур’єрами з квітами, коли ваше бажання вимкнути телефон узяло гору, та іншими методами увірватися у ваше особисте життя.

Під час зустрічі з ним вам навряд чи доведеться розмовляти або слухати незручну тишу. Близнюк усе зробить за вас: його величезної любові вистачить вам двом із головою. І звісно, як істинний поціновувач прекрасного, він ідеалізує вас, поставивши на один щабель із якимось божеством, яким захоплюватиметься з кожним днем.

Чоловік-Рак

Щоб визначити, подобаєтеся ви Раку чи ні, вирушайте з ним на побачення. Закоханий чоловік цього знака неодмінно почне вдавати з себе крутого і дорослого “татуся”, постійно повчаючи вас і обдаровуючи поблажливим поглядом, навіть якщо ви годитеся йому в матері. Він буде дбайливо і чуйно ставитися до вас, обережно прокладаючи дорогу до вашої довіри.

Не виключено, що він почне вести душевні розмови і поділиться всім зі свого життя, повністю розповівши вам про себе. Та й навряд чи він зуміє приховати те, як горять його очі, коли дивиться на вас. Але поки ви не відповісте йому зустрічними почуттями, він не перейметься довірою і буде дуже обережно відкладати зізнання в почуттях до кращих днів. Часто чоловіки-Раки опиняються на довгі роки в зоні дружби, тому що вчасно не зуміли відкритися коханій жінці, але навіть це їх не зупиняє: головне, щоб кохана була поруч.

Чоловік-Лев

Закоханий Лев – це альфа-самець, який до того ж галантний, романтичний, красивий у залицяннях і цілеспрямований. Ви відразу зрозумієте його почуття і мотиви щодо вас: він тактовно їх озвучить. Але спочатку він підкорить ваших батьків, подруг і друзів, а вже потім з хижим завзяттям візьметься за вас. Встояти буде складно, та й не потрібно.

Такі чоловіки вміють з’явитися ефектно і знають, як догодити жінці, тому з Левом ви будете на вершині блаженства. У його компліментах завжди присутні нотки сентиментальності та розкоші. Запросивши вас до дорогого ресторану, він обов’язково зробить милий сюрприз, чим граціозно і зворушливо підкорить ваше серце раз і назавжди.

Чоловік-Діва

Відмінною рисою любові такого чоловіка виступають його серйозні мотиви. Він не витрачатиме час на порожні стосунки і не домагатиметься ваших почуттів для корисливих цілей. Його завдання – підкорити вас по-справжньому і надовго. Представники цього знака можуть годинами стояти під вашими вікнами, щоб випадково побачити вас. Через спільних друзів він стежитиме за вашим життям, щоб дізнатися про те, що вам подобається.

Усім навколо, крім вас, буде відомо про його почуття, доти, доки він не буде готовий зізнатися в них прямо вам – красиво і неповторно. Чоловік-Діва не приховуватиме свої емоції довго: сильні почуття вирвуться назовні дуже швидко, і він рішуче візьме гору над ситуацією. І відданішого за такого чоловіка ви навряд чи знайдете серед усіх представників зодіакального кола.

Чоловік-Терези

Такий чоловік бере своє позерством. Щоб зав’язати з вами діалог, він може попросити поради або жіночого погляду, а потім неодмінно похвалиться перед вами своїми перемогами, нагородами і кубками. Він, як павук, тягне у свої тенета, не даючи вам навіть приводу подумати про нього погано.

Кавалер не обділить вас залицяннями, компліменти сочитимуться, як вино у ваш келих, що не спорожніє за вечерею при свічках десь на даху. Головне, щоб ніщо не відволікало вашу увагу від його розповідей про власні успіхи. Вони будуть нескінченними, поки ви не візьмете ситуацію у свої руки.

Чоловік-Скорпіон

Зацікавленого Скорпіона видає його погляд, який він неспроможний приховати. Він п’янко довго може дивитися у ваші очі, поки не помітить вашу слабкість. Йому не потрібні дозволи, щоб почати залицятися до вас. Він напористо, але плавно зведе тривале мовчання в поцілунок, переступивши всі межі дозволеного.

Усі його слова – запаморочлива речовина, що позбавляє можливості протистояти. Загадковий, пристрасний чоловік завжди перетягує канат на своє поле. Тому що він спілкуватиметься з вами так, немов ви вже давно його жінка, його доля, його богиня.

Чоловік-Стрілець

Поки Стрілець не доб’ється вашого серця, він не відступить. Його дуже легко викрити в почуттях, які він відчуває до вас. Закоханий чоловік ходитиме за вами по п’ятах, ревнуючи до кожного, навіть якщо ви не знайомі. Під час знайомства він може перейти від слів до справи і запропонувати з’їхатися, вийти за нього, вирушити в подорож. У разі відмови ви лише розпалите його інтерес: одразу ж почнеться битва за ваше серце.

Будьте готові до його частих візитів на вашу сходову клітку, роботу або в улюблене кафе. Представника вогняного знака не збентежить “ні”, сказане навіть у тисячний раз – він занадто азартний, щоб вийти з гри. Лише ваші зустрічні почуття втихомирять його запал.

Чоловік-Козоріг

Закоханий Козоріг діє розгублено. Це один із небагатьох представників зодіакального кола, який постійно губиться у власних почуттях. Спочатку він може вирішити для себе, що бачитися з вами йому не можна і нічим хорошим ці стосунки не обернуться. Потім візьме і раптово з’явиться, при цьому поводитиметься нерозважливо, домагаючись вашої уваги знову і знову, що в оману введе вже вас.

Перше, що зробить такий чоловік, – подружиться з вами, щоб дізнатися, чи можна переходити до посиленої оборони. Перехід на новий рівень стосунків затягується на невизначений час, поки не з’явиться загроза втратити вас назавжди. З таким чоловіком потрібно діяти швидко. Будьте готові, що вам доведеться підштовхнути його до вирішального кроку.

Чоловік-Водолій

Коли у Водолія є на вас види, він неодмінно починає переходити до більш інтимного виду спілкування. Будьте обережнішими – серед них є любителі прибрехати. То випадково доторкнеться до вас, то попросить дозволу зробити для вас каву або пригостити цукеркою, і неодмінно з рук.

Ви самі не помітите, як із легкого дружнього спілкування ви перейдете до любовних стосунків. Але потім типовий Водолій може так само стрімко зникнути, як і з’явився. Він буквально провалиться крізь землю, не передзвонюючи і не відповідаючи на ваші дзвінки.

Чоловік-Риби

Милі пані, неперевершеними королями романтики і почуттів по праву можна вважати чоловіків цього знака. Такий чоловік буде довго дивитися на вас, усім виглядом показуючи, які ви прекрасні. Він не наважиться доторкнутися до вас, вважаючи ваше тіло привабливою, але неприступною стіною.

Його авторству належатимуть вірші, присвячені вашій красі. Він стане вашим таємним шанувальником і залицяльником, постійно обдаровуючи вас милими подарунками і чуттєвими компліментами. Але на більше такий чоловік не піде – він надто боїться відмови, яка розіб’є його серце. Тому якщо він вам небайдужий, доведеться взяти ініціативу у свої руки.

Саме за допомогою астрологічних рекомендацій будуються найміцніші та найщасливіші стосунки. Річ у тім, що астрологічна сумісність допомагає розкрити карти і заздалегідь визначити, з ким вам по дорозі, а хто у вашому житті випадковий. Милі дами, дотримуйтеся цього правила, якщо бажаєте для себе щасливого особистого життя.

Оригінал