4 найбільш лагідних знаків Зодіаку серед чоловіків

Лагідний чоловік – мрія будь-якої жінки. Дізнайтеся, чи входить ваш обранець в «четвірку» таких по знаку Зодіаку.

На 4 місці рейтингу розташувалися чоловіки знаку Терези. Представники цього знаку Зодіаку – відмінні сім’янини. Для них сім’я – це квінтесенція турботи, любові та душевного тепла. Тому вони готові піти на все, щоб коханій жінці було дійсно добре і затишно в їхньому сімейному гніздечку. Терези – дуже пристрасні натури, проте їх пристрасть м’яка, ніжна і романтична. Вони, як справжні шукачі гармонії у відносинах і не тільки, раді і давати, і отримувати, оскільки самі теж потребують чуттєвих і ласкавих проявів з боку другої половинки.

Чоловіки-Раки влаштувалися на 3 сходинці хіт-параду ласкавих знаків Зодіаку. Вони своєю ніжністю готові огортати улюблену весь свій вільний час. Робота, переговори, важливі справи – не перешкода для щирості й чуттєвості Рака. Як тільки у нього з’явиться вільна хвилинка, він обов’язково пошле своїй половинці зворушливе повідомлення. Раки закохуються не на жарт і залишаються відданими до останнього. Ці чоловіки готові доставляти партнерці максимум насолоди поруч з ними. Відносини з раками – це завжди феєрверк ласки.

Другий рядок займають чоловіки знаку Телець. Представники цього знаку дуже люблять віддавати свою ніжність партнерці у вигляді подарунків, сюрпризів, знаків уваги, приємних зустрічей, ласк в інтимній близькості та не тільки. Вони самі генерують цю енергію, якою готові ділитися з коханою, але настільки гармонійні, що люблять не тільки віддавати, а й отримувати тепло на заміну. Ці чоловіки здатні на щирі почуття і довірчі відносини без перекосів у бік тиранії або жертовності.

Найласкавішими на сьогодні чоловіками можна по праву вважати представників знаку Риби. Мабуть, саме вони заслуговують на звання найбільш щедрих на ласки партнерів. Ці чоловіки від природи дуже ніжні та чуттєві. Вони заточені на турботу про жінку як ніжну квітку і ніколи не зрадять улюблену. Представники цього водяного знаку дуже тактильні – люблять ніжні дотики, поцілунки, обійми, секс. В інтимній близькості прагнуть до м’якості й плавності, готові віддавати дуже багато, хоча і самі потребують теплоті.

Оригінал