Як перша буква імені впливає на характер жінки

Незрозуміло, але факт! Переконайтеся самі. Отже, якщо Ваше ім’я починається на букву…

А

Буква природжених лідерів, ініціаторів, начальників – не випадково в алфавіті їй відведена “стартова позиція”. З дитинства самостійні, рішучі, активні та амбітні. Вони люблять керувати іншими людьми – це проявляється в усіх сферах: і на роботі, і вдома, і в ліжку. Неохоче підлаштовуються під чужі бажання, майже завжди чинять по-своєму. Високо цінують комфорт, ласі на лестощі та похвалу – їх може підкорити той чоловік, який буде без кінця говорити їм компліменти. Уникають побутових клопотів – роль турботливої берегині сімейного вогнища не для них.

Б

Власниці імені на цю літеру, сповнені контрастів, як і накреслення літери. Верхня “кришечка” і твердість у звучанні говорить про стабільність, надійність, цілеспрямованість її власниці. Така жінка прагне справжнього багатства і має серйозних покровителів. Водночас “округлі форми” роблять її романтичною та чутливою, часто це інтроверт за своїм темпераментом. Характерна особливість: ті, чиє ім’я починається з літери “Б” – любителі полоскотати собі нерви. Звідси й пристрасть до екстремальних видів спорту, гострих відчуттів і ризикових бізнес-операцій.

В

Жінки, ім’я яких починається з цієї літери, мають чудову інтуїцію. Часом здається, що всі події, які відбуваються навколо, вони передбачають заздалегідь. Разом з тим, нерідко буває, що багата фантазія заважає їм відокремити правду від вигадки. Вони звикли ставити перед собою високі цілі, і в них достатньо волі для їх реалізації. Ревнивиці та власниці. Категорично не вміють обманювати, тому оточуючим не варто чекати від них каверзи – вони не здатні на зраду, навіть якщо йдеться про їхній добробут і успіх. У коханні – пристрасні та віддані партнери.

Г

Жінка з посмішкою, яка відкриває перед нею всі двері. Вона здатна в одну мить підняти іншій людині настрій, ось чому чоловіки особливо часто тягнуться до неї у важкі хвилини. Інтелектуально обдаровані – їм подобається навантажувати себе роботою, яка дає змогу тренувати мозок, пам’ять, розумову діяльність. Дуже уважні до всіх дрібниць – дається взнаки природний потяг до досконалості. Скрупульозність і педантизм відбиваються і на їхньому особистому житті – така жінка не поспішає виходити заміж. А ще вона дуже гидлива.

Д

Прагматичні й дуже приземлені у своїх прагненнях жінки. Занадто вперті, через що часто “пробуксовують” на шляху до заповітної мрії. Повірте, заручившись підтримкою людей, яким ви довіряєте, і навіть у чомусь їм поступившись, ви набагато швидше досягнете наміченої мети. Зробити це буває дуже складно – вони не люблять визнавати свої помилки. В особистому житті вони орієнтовані на сім’ю, тому завжди вибирають собі супутника з прицілом на майбутнє. Дуже чарівні, вміють влаштовувати красиві романтичні сюрпризи і дивувати партнера в сексі.

Е

Надзвичайно комунікабельні. Вони гостро відчувають потребу в постійному спілкуванні та обміні новими ідеями. Перебувати на самоті їм протипоказано. Дуже влюбливі, як правило, кілька разів виходять заміж, сильно прив’язуючись до свого партнера. Ця якість дивовижним чином поєднується з їхнім волелюбством: вони не терпітимуть, щоб на роботі чи вдома їх контролювали або заганяли в будь-які рамки. Завдяки чуйності та проникливості відмінно справляються з роллю посередника або третейського судді.

Є

Волелюбні, обожнюють порушувати правила і постійно переходять межу дозволеного. Нехай деякі люди і дивляться на них з осудом, у таємниці більшість заздрить їхній внутрішній незалежності. Про таких жінок кажуть, що вони “бачать людей наскрізь” – можуть уже з першого погляду розкусити будь-яку людину. Їх дуже складно обдурити. Дуже стильні, до їхніх модних порад варто прислухатися.

Ж

“Ж” на початку імені заявляє про загострене почуття справедливості їхньої власниці. Такі жінки готові зробити рішуче все, щоб вони самі і люди, які їх оточують, почувалися комфортно і щасливо. Але, на жаль, нерідко під виглядом турботи вони можуть почати маніпулювати близькими. Власниці численних природних талантів. Емоційні, імпульсивні, часто роблять вчинки на “гарячу голову”, піддавшись швидкоплинному бажанню. Чесні, але потайливі – намагатимуться акуратно ухилитися від відповіді, але ніколи не обдурять. Сентиментальні, їм потрібна людина з багатим внутрішнім світом, здатна їх здивувати і зворушити.

З

Мрійниці та фантазерки. За допомогою своєї багатої уяви вони часто намагаються відгородитися від дійсності (особливо у важких, проблемних ситуаціях) і жити у своєму вигаданому світі. Крізь рожеві окуляри все довкола, справді, має більш райдужний вигляд, а самі вони почуваються щасливішими. Але небажання брати на себе мінімальну відповідальність заважає просуватися вперед як у коханні, так і в професії. Обожнюють загальну увагу, постійно чекають слова захоплення на свою адресу. Довго обирають супутника життя, а коли вирішують стати розсудливими, залишаються вірними своєму обранцеві.

І

Талановиті, обдаровані жінки, які можуть не просто домогтися певних успіхів у галузі мистецтв (від індустрії моди до музики), а й навіть увійти в історію. Вони дивляться на світ широко розкритими очима, намагаючись не випустити з уваги найменшу деталь. Внутрішня потреба в духовності відбивається в зовнішності: як правило, це витончені та витончені персони. Їхня зовнішня легкість не скасовує прямолінійності у висловлюваннях, вони не стануть тримати язик за зубами, якщо ситуація їх не влаштовує. А їхня “правда” може сильно поранити.

К

Витривалість і проникливість – із цих якостей варто почати опис психологічного портрета Христини, Камілли, Клеопатри та інших представниць клану на букву “К”. Їхній головний життєвий принцип: або все, або нічого. Бережіть нервові клітини! Ви надто чутливі, легко збудливі і схильні приймати швидкоплинні проблеми близько до серця. Якщо комусь необхідно виговоритися, вилити душу і бути впевненим, що їхню таємницю збережуть – надійніших і тактовніших кандидаток годі й шукати. При цьому самі вони залишаються дуже потайливими і загадковими. Від природи дуже сексуальні, тому навіть колишні партнери часто намагаються до них повернутися.

Л

Життя цих жінок зосереджене навколо краси. Це стосується і зовнішніх проявів: вони витрачають чималі кошти на власний гардероб, косметичні ритуали, інтер’єр оселі, з особливою любов’ю обставляють робоче місце. Водночас володіють і внутрішньою красою – неабиякими артистичними та художніми здібностями, вродженою грацією. Чесні, терплячі, щедрі. Трохи легковажні, їм варто навчитися робити правильні висновки з власних помилок і більше їх не повторювати. Дуже уважні до комфорту коханої людини, роблять усе можливе, щоб зробити її життя максимально зручним і приємним. Відмінні господині.

М

Навколо “М” крутиться весь світ – вони незмінно стають центром загальної уваги і тяжіння. Ця приголосна буква уособлює материнську турботу, затишок, чуйність, любов до природи, миролюбний характер. Бувають нетерплячі – якщо хочуть чогось, то тут і зараз. По-хорошому допитливі – прагнуть багато чого спробувати, дізнатися, перевірити на власному досвіді. У західній інтерпретації “М” – прерогатива робочих конячок і трудоголіків, які готові не спати кілька діб заради своєчасної реалізації проєкту.

Н

Креативні та творчі натури, які не звикли думати шаблонами і чинити як усі. Вони завжди знайдуть спосіб проявити свою оригінальність і дати вихід фантазіям. Ніколи не погодяться на монотонну, нецікаву роботу, навіть якщо вона обіцяє відмінний заробіток. Багата уява не заважає їм критично і раціонально ставитися до власного особистого життя – вони дуже вибагливі у виборі друзів і партнерів. Часто таке надто педантичне ставлення – наслідок зради з боку близької людини, і вони бояться повторення болючої ситуації. Уважно стежать за здоров’ям. “Н” дуже подобається документувати свій життєвий досвід, такі жінки часто ведуть щоденники, блоги.

О

Жінки з високими моральними принципами, якими вони не готові поступитися. Їхні духовні переконання так само сильні, як і їхня воля. Їм подобається відчувати межі дозволеного, дотримуватися законів і правил – це вселяє в них упевненість і відчуття безпеки. Вони вміють виділяти головне з метушні життя. “О” знають, як поводитися з грошима, грамотно розраховувати бюджет, розумно витрачати і вкладати кошти. Свої здібності можуть з успіхом реалізувати на практиці, побудувавши кар’єру у фінансовому секторі. Ревнощі можуть стати серйозним випробуванням для їхніх стосунків. Навчіться довіряти партнеру, не будьте надто недовірливою і підозрілою.

П

Поліна, Парасковія, Пелагея – що у них спільного, так це акуратність, ощадливість і педантичність. Вони серйозно стурбовані тим, яке враження справляють на оточуючих. Їхня мета – досягти приголомшливого ефекту від одного швидкоплинного погляду в їхній бік. Така одержимість зовнішніми атрибутами не робить з них пустушок. Це лише частина їхньої тактики – посісти високе становище в суспільстві, виділитися із загальної маси, досягти певного ступеня впливу. Тож до зовнішнього лоску варто додати і природний азарт, і натиск. А ще вони надто допитливі до чужих секретів, обожнюють пліткувати.

Р

Такі жінки не бояться роботи, яка вимагатиме від них колосальних сил і терпіння. Адреналін і велика кількість витраченої енергії – для них це свого роду “розрядка”. Добродушні, чуйні, але досить егоцентричні персони; одинаки по життю; їм буває складно делегувати обов’язки, піти на поступки або вступити в рівнозначні партнерські відносини. Вони завжди намагатимуться домінувати. Навіть не намагайтеся поставити їх на коліна! Щоб уникнути сімейних драм і скандалів, їм варто вибирати любовного партнера з-поміж близьких друзів.

С

Життєвий шлях жінок, чиє ім’я починається з цієї приголосної, підпорядкований єдиній меті – будь-що-будь виділитися із сірої маси. Для цього, на думку, наприклад, Світлани, Сабіни або Стефанії, гарні всі засоби. Одні обирають для себе шлях зовнішнього блиску, роблячи ставку на ефектну і спокусливу зовнішність. Інші “купують” увагу оточуючих користуючись власною матеріальною забезпеченістю. Треті поводяться екстравагантно. І тільки коли представниці клану літери “С” домагаються свого і починають “панувати” на обраній місцевості, вони підшукують собі відповідного партнера. Їхні вимоги завищені – знайти такого прекрасного і статного принца буде непросто. Але для “С” немає нічого неможливого!

Т

Тетяни, Таїсії, Терези люблять життя на високих швидкостях. З дитинства вони не можуть всидіти на одному місці. Час від часу їм доводиться нагадувати, що настав час “скинути оберти” і сповільнити хід, інакше можна “проскочити” важливі зупинки. Їм властиве кохання з першого погляду. В особистих стосунках вони бувають напористі й агресивні, але водночас – жертовні та пристрасні. Правдоруби, не бояться висловлювати думку про іншу людину їй в обличчя, ніколи не стануть плести інтриги за спиною.

У

Буква “У” вносить у характер володарки імені хитрість і деяку підступність. Такі жінки можуть легко обдурити і рідко відчувають з цього приводу докори сумління. Крім того, вони схильні до всього гламурного, гри на публіці. Абсолютно неконфліктні персони. Здається, що долею їм судилося жити за принципом “давати і приймати”: що більше вони жертвують і роблять на благо інших, то більше отримують натомість. Вони дуже гостро відчувають час, тримають під контролем графік, у таких людей, у прямому сенсі слова, кожна хвилина на рахунку. Мають чуйну інтуїцію, що межує з екстрасенсорними здібностями.

Ф

Чудові берегині домашнього вогнища і гостинні господині. Самовіддані в коханні та віддані своїй родині. Вони з легкістю можуть присвятити себе материнству, повністю відсунувши на задній план власні кар’єрні амбіції. Таким жінкам дуже важливо знайти в особі свого супутника надійну опору: духовну і матеріальну. Не варто списувати їхню думку з рахунків – за бажання вони можуть відстояти свої інтереси. Будьте обережними і навіть із найблагороднішими намірами не втручайтеся в ситуації, в яких ваша участь не потрібна – проблем не оберетеся.

X

Ті, чиє ім’я починається з цієї літери, можуть швидко заробити цілий статок, але й так само блискавично його втратити. У них говорять шопоголіки і марнотрати, які отримують непідробне задоволення, коли витрачають гроші. У довгостроковій перспективі знаходять фінансовий добробут завдяки своїм талантам. Звикли покладатися на власні сили і з великою обережністю приймають чужу допомогу. Навчіться бути не тільки сильними, а й слабкими. Релігійні, чуйні, співчутливі, ця буква – нагадування про дотримання законів моралі.

Ц

Одні з найдотепніших жінок. Блискуче почуття гумору – їхня головна зброя зваблювання. Завдяки йому вони постійно оточені не тільки друзями, а й великою кількістю шанувальників. Це особливо важливо, оскільки такі жінки просто не можуть перебувати на самоті, через що часто і без розбору змінюють партнерів. Свій головний талант – дотепність – вони пускають у діло не тільки в благих цілях. Можуть бути цинічними, боляче поранити уїдливим жартом.

Ч

Здатні до безкорисливої участі в житті малознайомих людей. Ця буква привносить у характер прагнення надавати допомогу ближньому безкорисливо, винятково з лицарської великодушності. Романтичний ідеалізм і міцна сім’я – ось кредо такої жінки. Її виховали у твердих моральних засадах. Єдина порада: не будьте такою довірливою, не беріть на себе роль лані – жертви тигра.

Ш

Харизматичні особистості! Їхній голос, ходу, жестикуляцію складно переплутати з кимось іншим. У кожному повороті голови, випадковому помаху рукою, обраному аксесуарі відчувається – ці жінки особливі. Вони звикли оточувати себе тільки найцікавішими, найунікальнішими людьми, які підстьобують їх до самовдосконалення. Приголосна “Ш” робить людину холоднокровною, в екстремальній ситуації вона не піддається паніці, зберігає ясність думки. Знаходять щастя тільки поруч із людиною, близькою їм за характером.

Ю

“Ю” надає жінкам цілеспрямованості, але водночас наділяє їх занадто романтизованими уявленнями про себе. Вони чарівні й чарівні, але дуже легко переходять межу пристойності та внутрішньої гідності, стаючи пихатими й зарозумілими. Люблять, коли події йдуть своєю чергою, насилу сприймають зміни в житті. Наша вам порада: якщо хочете досягти вражаючих професійних результатів, припиніть відкладати важливі справи на потім. У коханні стають ніжними й уважними, здатними зробити свого обранця по-справжньому щасливим.

Я

Це сильні енергійні лідери, обережні, вдумливі, розважливі. Вони, як губка, вбирають необхідну інформацію, мають чудову пам’ять і здатність до вивчення іноземних мов. Жінки з голосною “Я” – дуже пристрасні, з багатою сексуальною фантазією, але бувають і дуже примхливі – задовольнити їхні апетити буде дуже непросто.

Оригінал