Гороскоп на 24 вересня

Овен ♈

Ви почуватиметеся живими та повними сил. Цей день допоможе прийняти власні унікальні таланти та інтереси, що виділяють Вас із натовпу; прагніть творчого самовираження. На жаль, у другій половині дня ситуація дещо затьмариться. Ви почнете хвилюватись за своє майбутнє. На щастя, ближче до вечора все стане зрозумілим.

Телець ♉

Вам слід більше слухати своє серце та спиратися на почуття, щирість. Спілкування з друзями буде найкращою терапією, тому обов’язково включіть його в плани на день. Однак сьогодні не виключено хвилювання у романтичній сфері, емоційний хаос. На щастя, ближче до вечора все увійде до звичного річища. Але перед сном постарайтеся залишитися наодинці зі своїми думками.

Близнюки ♊

Не дозволяйте страху перед невідомістю впливати на плани на майбутнє. Інакше Ви станете надто обережні і надто ретельно аналізуватимете свої стосунки з людьми. А тут потрібний розумний баланс. На щастя, вечір цього дня забезпечить підтримку з боку друзів та близьких, звільнивши Вас від страху самотності.

Рак ♋

Небезпека може підкрастись до Вас з несподіваного боку, а саме в інтернет-магазині! Однак мова швидше йде не про якесь шахрайство, а про надмірні витрати, які нині просто неприйнятні. Тому не шукайте втіхи і спокою в матеріальному, а зверніть свій погляд на творення. Можливо, настав час оновити резюме або особистий сайт.

Лев ♌

Цей день принесе Вам більше впевненості та заповзятливості. На жаль, вантаж особистої та робочої відповідальності обіцяє свої обмеження. Але з іншого боку це допоможе Вам знайти відпочинок в дружніх відносинах чи творчої діяльності. Ви зможете позитивно впливати на оточуючих, а значить це буде чудовий час, щоб ухвалити рішення про подальші ходи.

Діва ♍

Настав час озирнутися назад і оцінити пройдений шлях. Це допоможе Вам набути впевненості та сили. На жаль, у другій половині дня у Вашому житті може виникнути хаос. Щоб уникнути цих потрясінь, зосередьтеся на духовному боці життя. Перед сном особливу увагу приділіть цілющим практикам.

Терези ♎

Цей день принесе Вам шокуючі прозріння та моменти істини. У світлі цього приховане буде відкрито, а Ваша думка про людей та події зміниться. На жаль, не виключено і почуття нестабільності. Намагайтеся якомога пливти за течією, але не бійтеся і виявляти силу, щоб Вас не втягували в токсичні ситуації.

Скорпіон ♏

Ви будете налаштовані рішуче, але без зайвої наполегливості, а це означає, що на перший план вийде Ваш авторитет, але в такій формі, яка не налякає оточуючих. Ви розумієте, що важливо не розкривати всіх карток, але тримаєтеся так м’яко, що ніхто не звинуватить Вас у надмірній жорсткості. На жаль, вже ввечері Вам доведеться встановити певні межі, щоб мати змогу зосередитись на турботі про себе.

Стрілець ♐

Всесвіт закликає Вас з проханням подбати про себе. Знайдіть момент подбати про себе – спробувати зловити останні промені осіннього сонця і зарядитись його цілющою енергією. Ви не звикли зволікати, але зараз варто зробити паузу та усвідомити силу, яка живе всередині Вас, відкритися голосам ззовні. Ближче до вечора щось підштовхне Вас знайти творче застосування своїм силам та знайти зцілення серця.

Козоріг ♑

Ви будете суворі до себе, можливо, навіть занадто. На перший план вийде потреба у розвитку, бажання приймати мудрі, здорові рішення. Рушійною силою на шляху до особистої трансформації стане Ваше самолюбство, і важливо не соромитись обмежувати будь-кого, хто забажає завадити цьому процесу розвитку. А ось ближче до вечора Вам варто побути вдома та подбати про себе.

Водолій ♒

Вам слід насолоджуватися життям. Ви зможете уникнути конфліктів та розчарувань, якщо зосередитеся на своєму добробуті. Вечір допоможе Вам подолати будь-які складнощі в особистому житті. А ще – зміцнити власне самолюбство. Скажіть собі щось добре!

Риби ♓

На вас чекає насичений день. Багато в чому завдяки Вашому другові, який, ймовірно, попросить Вас про допомогу. Є велика спокуса розповісти про свій досвід, але важливо робити це обережно, щоб не здатися егоїстом. Намагайтеся зосередитися на тому, що Вам кажуть, не проводьте зайвих паралелей і просто всіляко висловлюйте підтримку.