Як знаки Зодіаку виражають своє кохання

Овен

Ви непроста людина, і стриманість – це не про вас. Ви висловлюєте свої почуття, не боячись привернути увагу. Ви пряма людина, яка звикла завжди відкрито висловлювати свої емоції. Ви не хочете приховувати свої почуття, і у вас не виникає проблем для того, щоб висловити все, що у вас на серці.

Телець

Виразом вашого кохання, як Тельця, буде ваша готовність піти на компроміс. Самі по собі ви дуже вперта людина, і вам не надто подобаються суперечки та розбіжності. Ви живете так, як звикли і не бажаєте нічого змінювати. Проте, закоханість змушує вас відкриватися чомусь новому. Ви будете готові прийняти точку зору людини, яку полюбите.

Близнюки

Ви, як Близнюки, показуєте свою справжню натуру, коли виражаєте свої почуття. Річ у тому, що ви звикли підлаштовуватися під різні ситуації та оточуючих вас людей. Саме тому багато хто вважає, що у вас уживається кілька різних особистостей. Але коли ви хочете освідчитися комусь, то просто стаєте самими собою і показуєте світові своє справжнє обличчя.

Рак

Все буде написано на вашому обличчі. Як людина, народжена під знаком Рака, ви не звикли приховувати свої почуття. По вас видно, що ви закохані, та й самі не хочете стримувати себе. Ви дуже емоційна людина, і якщо ви відчуваєте щось, то відчуваєте це по максимуму. Всім оточуючим буде відомо про те, що ви закохані, адже ви випромінюватимете любов.

Лев

У вас дуже добре і пристрасне серце. Коли у вас є почуття до іншої людини, ви завжди відкрито виражаєте їх, і для вас це не є проблемою. Ви надійна людина, і на доказ свого кохання ви завжди будете знаходитися поруч зі своїм партнером, коли він вас потребуватиме.

Діва

Коли ви закохуєтесь, завжди намагаєтеся логічно обгрунтувати свої почуття і розібратися в них. Саме тому ви можете виписати на аркуш паперу все те, що відчуваєте, а також причини, через які у вас виникли саме ці почуття. Вам би хотілося, щоб людина, яку ви любите, справді знала все, що у вас на серці.

Терези

Як Терези, ви демонструватимете своє кохання тим, що почнете проявляти рішучість. Зазвичай, ви дозволяєте іншим приймати рішення за вас. Однак, коли ви по-справжньому закохуєтесь і хочете висловити свої почуття – все змінюється. Вас більше не мучать сумніви, і ви стаєте рішуче налаштовані.

Скорпіон

Ви навряд чи станете відкрито виражати своє кохання. Як у Скорпіона, у вас добре виходить приховувати свої почуття, і ви відразу ж починаєте відчувати дискомфорт, якщо заявляєте про них відкрито. Ви не виражаєте свою любов словами, але робите це за допомогою своїх вчинків та поведінки.

Стрілець

Ви, як Стрілець, живете безтурботним життям і не любите до чогось прив’язуватися. Ви не хочете повністю вкладати себе у будь-яку справу або у відносини з певною людиною. Проте, якщо ви закохуєтесь, виявляєте свої почуття до партнера, піклуючись про нього і приділяючи йому багато уваги. Ви щосили намагаєтеся приховати свої почуття, але якщо вони будуть справжніми, то згодом все одно стануть очевидними.

Козоріг

Ви дуже терпляча, методична, обережна і серйозна людина. Коли справа доходить до вираження своїх почуттів, ви залишаєтеся такими самими. Ви не любите поспішати та рухаєтеся поступово, крок за кроком.

Водолій

Ви виражаєте свою любов до людини тим, що по-справжньому турбуєтеся про неї. Ви взагалі, в принципі, турбуєтеся про те, що відбувається навколо вас. Але коли ви закохуєтесь, то вся ваша увага з навколишнього світу переходить на людину, до якої ви відчуваєте почуття.

Риби

У вашій голові завжди багато думок, і ви постійно перебуваєте в роздумах. Як Риби, ви виражаєте свою любов до партнера тим, що відкриваєтеся йому і ділитеся з ним своїми цілями та мріями. Ви виражаєте свою любов тим, що спускаєтеся з небес на землю і зустрічаєтеся віч-на-віч з реальним світом. Ви розумієте, що закохуєтесь, коли перестаєте жити у мріях.

Оригінал