П’ятниця 13! Що не можна робити в цей день

П’ятниця 13 вважається одним з найнебезпечніших днів, оскільки вона таїть в собі безліч проблем, з якими неможливо знайти компроміс. Це час розквіту темних сил і нечисті.

Щоб п’ятниця 13 не стала для вас часом, наповненим тільки проблемами, варто вдатися до будь-якої допомоги, яку може запропонувати астрологія і езотерика.

Чим небезпечна п’ятниця 13

Цей день можна розглядати з кількох позицій. Найважливіша з них — це духовна сторона. Майже у всіх релігіях до цього дня ставляться з побоюванням, попри те, що ніяких даних в писаннях про цей день немає. Багато в чому цей день оповитий таємницею, тому що достеменно невідомо, звідки у людей з’явився страх перед ним.

Річ у тому, що п’ятниця 13 наводила жах ще задовго до нашої ери, коли основною релігією було язичництво. Люди вірили, що в цей день розквітають сили зла. Вони намагаються нашкодити настільки, наскільки можливо. Відьми споконвіку вважали п’ятницю тринадцяте своїм «професійним» днем, коли прокляття, вроки і заклинання були сильнішими, ніж зазвичай. Для них це був день підживлення, день сили. Власне, таким він залишився і зараз, тому бійтеся недоброго ока, конфліктних ситуацій і будь-якого зв’язку з чорною магією.

П’ятниця 13 особливо небезпечна для тих, чия енергетика ослаблена. Цей день може здатися млявим, але насправді він просто позбавляє вас сил. Якщо ви відчуваєте заряд бадьорості, то не поспішайте витрачати сили даремно. Плануйте справи ефективно, оскільки відновити енергію буде майже неможливо. Користуйтеся спеціальними замовляннями і прикметами на п’ятницю 13.

Що не можна робити в цей день

Уникнути небезпек, які таїть у собі п’ятниця 13, можливо – досить не ризикувати даремно і не здійснювати вчинків, які можуть призвести до неприємностей. Ми підготували для вас кілька найбільш важливих застережень.

Не можна гадати. Варто відзначити найбільш небезпечний метод ворожіння на дзеркалах. В п’ятницю 13 до дзеркал слід ставитися з побоюванням. Краще їх закривати або просто не дивитися в них довго. Якщо ви відкриєте «портал» за допомогою двох дзеркал, розташувавши їх один перед одним, темні сили можуть скористатися цим коридором, щоб вирватися назовні або показати своє обличчя. Дуже часто люди, не замислюючись, відкривали дзеркальні тунелі випадковим чином і бачили демонів. Деякі з них були з рогами і короткими руками, хтось бачив тільки їхні обличчя, а хтось очі, які світяться. Це може не просто навести страх, а налякати так сильно, що оговтатися від шоку буде дуже важко. Дзеркала — ваш найстрашніший ворог у п’ятницю 13. Інші ворожіння можуть бути і не небезпечні, але абсолютно невірні, тому в цей день у них немає ніякого сенсу.

У моменти тривоги і страху не можна дивитися через ліве плече. Недарма кажуть «Боже правий», адже саме права сторона нашого тіла і душі – світла. За лівим плечем завжди сидять демони, які тільки й чекають того, щоб їх помітили. Згідно з народними повір’ями, у тривожні моменти через ліве плече дивитися не можна, бо можна побачити щось страшне.

Не можна грати в азартні ігри. У п’ятницю тринадцятого числа ви ризикуєте програти все, що у вас є. Якщо ви виграєте якусь суму, то її краще витратити в цей же день, причому не тільки на себе улюблених.

Не можна лаятися, проклинати кого-небудь, наводити порчу. Порча повернеться до вас практично зі стовідсотковою гарантією. У цей день краще не проводити темних обрядів, які можуть комусь нашкодити. Якщо ви хочете прожити п’ятницю 13 як звичайний день, то і поводьтеся так, ніби це звичайний день, але з невеликою поправкою — уникайте темних думок. Не можна лаятися, оскільки лихослів’я може накликати на вас біду і створити проблеми.

Не можна дивитися фільми жахів. Фахівці з чорної магії кажуть, що у звичайні дні вам нічого не загрожує, але в п’ятницю, 13 фільми про демонів можуть залучити справжню біду. Не варто ризикувати, тому відкладіть перегляд на інший день.

Не можна ходити однією і тією ж дорогою. Коли будете йти на навчання, на роботу чи у справах, кожен раз обирайте різний шлях. Не повертайтеся тією ж дорогою, якою йшли. Цей спосіб захисту від неприємностей використовували ще наші предки. Вважалося, що зміна шляху заплутає нечисту силу, і вона не зможе дістатися до людини.

Не можна мстити і заздрити. Помста і заздрість виснажують організм, забираючи і без того малі запаси енергії. Якщо вирішите зробити комусь капость, то рийте відразу дві могили, а не одну. Без наслідків не обійдеться нічого.

Не можна починати нові важливі справи. Такі справи, швидше за все, не увінчаються успіхом. Будьте обережними і завбачливими. Займіться виконанням звичайних обов’язків і не намагайтеся погнатися за двома зайцями.

Більше спілкуйтеся з приємними людьми, відпочивайте і не лізьте в конфлікти. Намагайтеся бути з усіма дружніми, щоб ніхто випадково вас не наврочив або не прокляв.

П’ятниця 13 — невдалий день, але не настільки, щоб втрачати всяку надію на успіх. Будьте собою і не забувайте про обережність. Шукайте укриття там, де вас люблять і шанують. Оточуйте себе добром, теплом і позитивними емоціями.

Оригінал