Гороскоп на 25 липня

Овен ♈

У Вас з іншою людиною більше спільного, ніж може здатися. Як варіант – Ви це знаєте, а ось інша сторона – ні сном ні духом. Так чи інакше, Вам є що сказати ближньому, і що більше акценту на спільних інтересах Ви зробите, то уважніше Вас слухатимуть.

Телець ♉

Ваш знак – один із двох, керованих Венерою, і завдяки цьому Ви здатні у всьому розглянути світлу сторону. Також завдяки впливу Венери Ви зберігаєте здатність тримати себе в руках там, де інші люди злітають із котушок. А ще Ви вмієте заспокоїти ближнього як ніхто – і зараз цей талант дуже доречний.

Близнюки ♊

Супутникова навігація допомагає нам діставатися з точки А до точки Б – і часом шлях в обхід усіх перешкод виявляється неблизьким. Але навіть якщо в прокладанні дороги Вам доводиться покладатися тільки на власну інтуїцію, вона впорається не гірше за супутника!

Рак ♋

“Якби я тільки знав(ла) те, що знаю зараз!” Ми часто говоримо собі подібне, шкодуючи про те, що не були всевидячими, і зовсім не замислюємося про те, скільки всього навчилися на своєму сумному досвіді. Але хіба ваші нові знання не чудові? Можливо, Ви просто недооцінюєте себе та пройдений Вами шлях.

Лев ♌

Коли ми вирішуємо, що нам чогось замало, виникають проблеми. У всіх бувало: ми трусили пляшку з соусом, щоб видобути ще крапельку, і буквально заливали страву! Краще менше, та краще; дуже важливо знати міру в хорошому.

Діва ♍

Справжній талант часто не бачить потреби привертати до себе увагу. Хвалитися люблять ті, хто не дуже впевнений у собі. Спокійна впевненість вселяє нам більше довіри, ніж показуха. Зараз Ваша спокійна впевненість подіє на людей саме так, як треба.

Терези ♎

“Я надіслав запит Всесвіту, але він не відповідає”. Можливо, справа в неправильному формулюванні? Ви ж не можете прийти до банку і сказати просто: “Дайте грошей!” З іншого боку, те, чого Ви хочете, може виявитися зовсім не тим, чого Ви потребуєте. І саме тому не виходить його здобути!

Скорпіон ♏

Віддавати, нічого не чекаючи натомість – постійна тема в астрології. І Ваш знак – не виняток! В останні пару років ми бачили чимало прикладів вражаючого егоїзму, але тепер курс змінюється щедрішим, співчутливішим, підтримуючим. Ці якості сьогодні вийдуть на перший план і у вашому житті. Виявіть їх, щоб зворушити серце ближнього.

Стрілець ♐

У творчих людей у ​​засіках за роки накопичується чимало заготовок та начерків. Їх, зазвичай, набагато більше, ніж закінчених робіт. Сьогоднішній день принесе Вам шанс довести до розуму розпочатий колись проєкт – але уваги йому доведеться приділити максимум.

Козоріг ♑

Ми зазвичай дуже добре пам’ятаємо, як заняття, які тепер здаються легкими, колись були зовсім не такими – але наважуватися і робити все одно доводилося. Наразі процес навчання допоможе Вам вийти на новий рівень. Вам потрібно озирнутися назад і усвідомити, наскільки багато чого Ви навчилися – і який цінний досвід тепер маєте.

Водолій ♒

Є чимало чудових історій про силу віри в себе: безнадійні хворі встають на ноги, визнані невдахи вражають світ своїми успіхами. Якщо Ви сьогодні і не досягнете неможливого, Всесвіт обіцяє, що Ви як мінімум підберетеся дуже близько!

Риби ♓

Нептун, Ваша правляча планета, буде ретроградним до грудня, а значить, Ви ставите певним питанням: “А що, якщо?..” Що, якщо Ви спробуєте це і ще ось це? Що, якщо Ви ризикнете вирушити у невідомість? І це дуже, дуже правильні думки!