Жорстока правда про стосунки з Овном

Отже, ви закохалися в Овна, так? Удачі вам!..

Жартую. Ми — просто фантастичні партнери для романтичних відносин. Тепер, коли ви по вуха закохані, прийшла пора дізнатися декілька речей про те, що ж таке стосунки з Овном.

Найперший (і найголовніше) полягає в тому, що ми — це ваш найкращий вибір у всьому зодіакальному сузір’ї. Я впевнена, що це загальноприйнята і підтверджена астрологією думка, просто хочеться ще раз зробити на цьому наголос, щоб всі ми були на одній хвилі. Або в одній сонячній системі. Не важливо.

Тепер, коли ми в усьому розібралися, давайте дізнаємося більше про особливості любовної сумісності з Овнами…

Ми люті

Нічого дивного, адже Овен це знак вогню. Мене все життя називають «лютою», і після багатьох років самоаналізу я прийшла до висновку, що це комплімент, і образа одночасно (я вибираю перше).

На практиці це означає, що коли ми заходимо в кімнату, вона наповнюється величезною кількістю енергії. Здебільшого хорошою. Або поганий, залежить від настрою.

Ми ті, кого ви обов’язково запросите на вечірку, якщо хочете, щоб на ній було весело. Але тут є свої мінуси — у нас запальний характер.

У нас є его

Жінки-Овни мають потребу в людях, які в разі необхідності будуть потурати їх его (що трапляється досить часто), або тримати їх у вузді скромності. Удачі вам у спробах знайти золоту середину!

Ми авантюрні

Ми пробуємо майже все нове. А якщо це нам не подобається (чи у нас щось не виходить) за перший раз, навряд чи ми це повторимо.

Нам швидко стає нудно

Якщо ви не будете нас розважати, якщо секс з вами буде посереднім, а розмови стануть нецікавими, ми підемо. Ми зробимо це делікатно (у нас же є манери). Тому пам’ятайте: якщо ви не можете заволодіти нашою увагою, то скоро нас втратите.

Ми — люди високого польоту

Ми не розмінюємося на дрібниці. Ми думаємо про проєкти, ідеї, цілі і необхідні кроки щодо виконання роботи в цілому. А дрібні деталі нас не цікавлять. Ми розберемося з ними, якщо доведеться — зрештою, ми цінуємо відповідальність (без особливого ентузіазму).

Ми буваємо агресивні

Ми проявляємо агресивність у тому, чого, коли і як хочемо. Будь ласка, не перегороджуйте нам дорогу. Краще не змагайтеся з нами, тому що напевно програєте.

Наша любов дуже сильна

Ми закохуємося швидко і з натхненням, а любимо з глибокою пристрастю. Нам подобається любити. Якщо ви почнете з нами зустрічатися, то дізнаєтеся про це і відчуєте всією своєю душею.

Ми насолоджуємося життям

По правді сказати, нам подобається все: подорожі, література, театр, цікаві люди, світ, ви. Нас захоплює майже все, нам хочеться жити на повну.

Ось чому нас називають людьми високого польоту. Якщо ми почнемо думати про дрібниці, то у нас просто не залишиться часу насолоджуватися життям.

Ми вірні до самого кінця

Не шкодьте нашим друзям і близьким нам людям. Ми можемо ображатися роками. Роками. І якщо ми будемо мститися не фізично, то словами. Ворог мого друга — мій ворог. Будьте напоготові.

Ми дуже рішучі

Ми говоримо майже все, що нам заманеться, особливо людям, які знають нас дуже добре. Ми можемо тримати рот на замку в присутності батьків або начальника, тому що «стриманість» є соціальною нормою, але зрозумійте, що нам надзвичайно складно мовчати. Тому краще вступіться за нас і не дайте нам вибухнути від всієї цієї ввічливості.

Ми дуже багато працюємо

Найміть Овна, дайте йому якесь цікаве завдання, і він буде працювати старанніше за всіх присутніх у кімнаті.

Попередження: це працює тільки в разі, якщо Овен займається тим, що йому подобається. Інакше справи не буде.

Ми нетерплячі

Дуже. У нас все має бути зроблено вчора, а якщо ми здатні вчасно прийти в ресторан, кінотеатр або на збори, то чому цього не можете зробити ви?

Не здумайте розсердити нас до такої міри, як це робить затор на дорозі або черга в продуктовому магазині. Просто не змушуйте нас чекати.

Ми маємо потребу в особистому просторі

Ми повністю незалежні, а це означає, що нам просто необхідно мати своє особисте життя. Якщо ж ми відчуємо себе загнаними в клітку, то втечемо в той самий момент, коли ви трохи відчините двері. Як правило, нас притягує до врівноважених чоловіків (зі своїми інтересами та хобі), які у відносинах дають нам можливість вільно дихати.

Оригінал